Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Krmivo pro dospělého psa

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Krmivo pro dospělého psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2024 18:51 Žena Kocka90 [0] Re: HaramachovaIva
zdravím, my máme dva pejsky (jeden 3 roky a druhý 14 let). Oboum sedí konzervy od Louie. Senzační složení, bez obilovin, šťavnatý, voňavy a teda hlavně zajimavý výběr příchutí - pejskům se to asi nikdy nepřejí. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2023 21:41 Blacka
Tady máte odkaz na stránky značky marp www.marppetfood.cz Najdete tam složení i ostatní informace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2023 17:27 HaramachovaIva
Děkuji, napíšete ještě, kde bych se mohla podívat na složení a na nějaké informace o značce?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2023 20:39 Blacka
Já dávám svému psovi granule české značky Marp. Krmivo je bez obilovin, má jednoduché složení a je funkční. Můj pes má navíc krásnou a lesklou srst, takže spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2023 22:38 HaramachovaIva – Krmivo pro dospělého psa
Dobrý večer, jaké kvalitní a opravdu dobré krmivo mi doporučíte pro bostonka? Bereme si ho z útulku.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce • Zobrazeno 16x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/998-krmivo-pro-dospeleho-psa