Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Nápověda

 

Nápověda » AdblockTiskVytisknout tuto stránku 

Co je to Adblock

Adblock je doplněk prohlížeče, který blokuje zobrazování reklam.

Chápeme, že některé reklamy mohou být otravné, zejména na webech, kde jich jsou tuny. Případně, kde se zobrazují agresivní druhy reklam. Nic takového ale u nás nenajdete. Reklamy jsou u nás na pečlivě vybraných pozicích tak, aby nepůsobily rušivě.

Vypněte, prosím, blokování reklam

Neblokujte, prosím, reklamu na našem webu. Díky příjmům z reklamy můžeme financovat provoz a další rozvoj těchto stránek.

Provoz takto velkého portálu je finančně nákladný a může být hrazen jen z reklam, které se na našem webu zobrazují. Pokud by si každý zapnul blokování reklam, náš portál si na sebe nevydělá a budeme nuceni přístup zpoplatnit nebo celý portál uzavřít a to věříme, že nechcete.

Jak Adblock vypnout

Zde máte návod, jak vypnout Adblock na jednotlivých prohlížečích - Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox a Opera.

Google Chrome - do adresního řádku vepište chrome://extensions a potvrďte enter. Nebo v pravém horní rohu klikněte na ikonu nastavení, vyberte záložku “Další nastavení” a v ní klikněte na “Rozšíření”. Vyberte Adblock a odškrtněte políčko aktivní.

Internet Explorer - v horním menu vyber “Nástroje” a “Spravovat doplňky”. Ze seznamu doplňků klikněte na Adblock a zvolte “Zakázat”. Poté vypněte a znovu zapněte Explorer.

Mozilla Firefox - stiskněte kombinaci tlačítek CTRL, SHIFT a A a najděte Adblock. Pro jeho deaktivaci vyberte tlačítko zakázat.

Opera - podobně jako Firefox stiskněte najednou tlačítka CTRL, SHIFT a E a najděte Adblock. Poté klikněte na volbu zakázat.

Vypnutí jen pro náš portál

Pokud nechcete vypínat Adblock všude, máte v pokročilém nastavení Adblocku možnost definovat seznam domén, pro které ho vypnete. Prosíme, přidejte si nás tam.

Děkujeme

Ještě jednou děkujeme všem, kteří chápou naší situaci a nenechají nás v tom.

© HAFICI.NET - https://hafici.net/napoveda/adblock