Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Nápověda

 

Nápověda » Akvaristické akceTiskVytisknout tuto stránku 

Základní informace: Akvaristické akce je kalendář, kde najdete datum konání výstav, burz, trhů a dalších akcí spojených s akvaristikou.

Kalendář: Po vstupu do akvaristických akcí na Vás čeká přehledný kalendář, kde jsou zvýrazněné dny, ve kterých se nějaká akce koná. Kliknutím na konkrétní den se dostanete na výpis akcí konaných ten den. Kliknutím na "vypsat všechny akce" se Vám vypíší úplně všechny akvaristické akce, které jsou uloženy v databázi.

Oblíbené akce: V detailním výpisu každé akce můžete kliknout na odkaz "Přidat akci k oblíbeným a včas na ni upozornit". Tím budete informování v den konání akce a den předtím na konání této akce. Informace bude zobrazena v horním infopanelu, tedy vlevo od "Přihlášen jako" na všech stránkách tohoto webu. Rozhodně ji tedy nepřehlédnete. Navíc se Vám seznam oblíbených akcí zobrazí v profilu. Zrušit upozornění na danou akci provedete buď ve Vašem profilu nebo na stránce, kde jsem akci do oblíbených přidali. Tuto službu mohou využívat pouze trvale přihlášení uživatelé.

Fotografie z akcí: Byli jste na nějaké akvaristické akci a měli jste s sebou digitální fotoaparát? Podělte se s námi o fotky z té akce. Kliknutím na odkaz "přidat vlastní" mohou všichni přihlášení uživatelé vložit fotografii z akce a přiblížit tak atmosféru těm, kdo se nemohli zúčastnit.

Tipy na výlet: Rubrika obsahuje zajímavé náměty na akvaristické výlety. Pokud víte o nějakém výletu, který nám zde chybí, neváhejte ho přidat kliknutím na tlačítko "Přidat tip na výlet". Fotografie z výletu se přidávají stejným způsobem jako fotografie z akcí, tedy kliknutím na "přidat vlastní", případně ve Vašem profilu (Přihlášen jako... - Fotky - Výlety).

© HAFICI.NET - https://hafici.net/napoveda/akce