Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Nápověda

 

Nápověda » InzerátyTiskVytisknout tuto stránku 

Základní informace: V sekci Inzeráty si může každý uživatel bezplatně podat inzerát s nabídkou nebo poptávkou po živočiších, technice nebo dalších pomůckách pro chov živočichů.

Schéma inzerátů

Výpis inzerátů: U každého inzerátu se vypisuje jméno inzerenta, druh inzerátu (nabídka x poptávka x jiné), kategorie a další informace, které uživatel vyplnil při zadávání inzerátu. V případě přiložené fotografie se zobrazí ikonka fotky (před vlastním textem inzerátu) s odkazem na danou fotografii. Jednotlivé druhy inzerátů mají odlišnou barvu pozadí, odlišíte tak rychle nabídku od poptávky. Emailové adresy se zobrazují až po kliknutí na nápis email u inzerátu. Chráníme tak emailové adresy inzerentů od útoků spamovacích robotů.

Filtrování inzerátů: Pro snadnější vyhledání inzerátu, o který máte zájem, doporučujeme použít filtrování. Filtrování funguje podle druhu, kategorie, kraje nebo podle přiložené fotografie. Nemusíte vybírat všechno, stačí fitrovat třeba jen podle kategorie. Pokud vyberete více položek, vypíší se jen záznamy, které vyhovují všem Vámi zadaným kritériím. Pokud zaškrtnete políčko "Fotka", vypíší se jen inzeráty, které mají přiloženou fotografii, v opačném případě se vypíší všechny inzeráty bez rozlišení přítomnosti fotky.

Vyhledávání v inzerátech: K detailnímu prohledání inzerátů slouží políčko Text. Zde napište výraz (nebo jen část výrazu), který chcete vyhledat. Hledá se pouze v textu inzerátu. Přepínačem "Není starší než" vyberete, jak staré inzeráty se vypisují. Standardní nastavení je měsíc, výběrem "neom." vypíšete všechny inzeráty uložené v databázi. Tato funkce je svázána v vyhledávacím políčkem Text. Pokud tedy chcete vypsat úplně všechny inzeráty, nechte políčko Text prázdné, zvolte "neom." a dejte Vyhledat. Funkci vyhledávání nelze kombinovat s funkcí filtrování. Při filtrování inzerátů se vypíší všechny inzeráty bez ohledu na datum vložení.

Přidání inzerátu: Po kliknutí na odkaz "přidat inzerát" a následným vyplněním formuláře vložíte Váš inzerát do naší databáze. Povinné jsou jen položky Jméno, Heslo, Druh a Kategorie. Zadané heslo můžete později použít k editaci nebo smazání inzerátu. Heslo může být libovolné, nemusí se shodovat s heslem do profilu. Kliknutím na "Procházet" vložíte k inzerátu fotografii. Systém přijímá pouze fotografie ve formátu JPG (JPEG). Fotky nemusíte nijak velikostně upravovat, velké fotografie budou zmenšeny zcela automaticky. Vložení inzerátu potvrdíte kliknutím na tlačítko "Odeslat inzerát".

Editace inzerátů: Kliknutím na žlutou tužku vedle inzerátu můžete upravit inzerát, který jste do databáze vložili. Do políčka "Heslo" vložíte to heslo, které jste si zvolili při vkládání inzerátu, může být proto odlišné od Vašeho hesla k profilu.

Mazání inzerátů: Kliknutím na červený křížek a následným zapsáním hesla, které jste si zvolili při vkládání inzerátu, dojde k vymazání Vašeho inzerátu z naší databáze. Varování: tato operace je nevratná!

SPAM: Inzeráty jsou určeny pro běžné uživatele, ne pro komerční účely. V případě vkládání komerčních odkazů dojde k jejich smazání. Stejně tak jsou mazány nevhodné a urážlivé inzeráty včetně spamu. Pro odkazy na jiné stránky slouží rubrika Odkazy, ne inzeráty ani fórum.

© HAFICI.NET - https://hafici.net/napoveda/inzeraty