Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Nápověda

 

Nápověda » YouTube videoTiskVytisknout tuto stránku 

Uvádíme zde kompletní postup, jak se zaregistrovat na YouTube a jak tam nahrát video. Za tento návod děkujeme uživateli LuXy.

Začněte na adrese http://www.youtube.com

Úplně nahoře klikněte na Sign Up - otevře se stránka pro vytvoření nového účtu (Join YouTube). Vyplňte všechna políčka.

Pokud jste vyplnili všechny údaje, klikněte na tlačítko "Sign Up".

Po registraci Vám přijde na zadanou emailovou adresu uvítací e-mail od YouTube Service. V něm klikněte na potvrzovací odkaz. Poté na stránce uvidíte nápis "Your email has been confirm". Tímto je registrace účtu dokončena.

Nyní můžete hned v emailu kliknout na "upload" a začít nahrávat vaše video, anebo se přihlásit na stránce www.youtube.com úplně nahoře na "Log In", vyplnit jméno užívatele (Username) a heslo (Password). Dostanete sa na úvodní stránku webu youtube.com. Nahoře vpravo pod vyhledávacím políčkem najdete tlacitko se šipkou upload videos.

Nahrávání probíhá ve dvou krocích:

1. Popis videa

Klikněte na Continue Uploading

2. Nahrávaní videa

Nakonec klikněte na tlačítko "Upload Video". Následující stránka vás nemusí zaujímat a tak klikněte na vaše přihlasovací jméno na vrchu stránky. Dostanete sa na stránku s vašimi videi (náhled videa se možná hned nezobrazí, je třeba počkat alespoň 5 minut na překonvertování videa a vytvorení nahledu). Po kliknutí na náhled (pozor! Na malý náhled videa pod oknom s videem) zkopírujte adresu EMBED do formuláře na našich stránkách HAFICI.NET.

© HAFICI.NET - https://hafici.net/napoveda/youtube