Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psí odkazy

 

Odkazy » Ostatní zajímavé stránky 

Novoměstská radnice Praha

přidat odkaz Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

Hodnota před odkazem znamená oblíbenost u našich uživatelů. Hlasovat mohou přihlášení uživatelé se statutem minimálně Pravidelného uživatele.

0 • Řeka Morava - fotografie Odkaz se otevře v novém okně http://reka-morava.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 343x
- Co jiného umí zemi Moravu charakterizovat lépe, než řeka Morava? Vydejte se od pramene Moravy podél jejích břehů přes Rakousko až na Slovensko pod hrad Devín k Dunaji.

0 • Řeka Orlice - fotografie Odkaz se otevře v novém okně http://reka-orlice.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 338x
- Řeka Orlice je východočeskou řekou se dvěma prameny. Divoká Orlice pramení v Polsku. Tichá Orlice pramení nedaleko zemské hranice s Moravou. Je to řeka, která má duši.

0 • Řeka Labe - fotografie Odkaz se otevře v novém okně http://www.reka-labe.cz Jazyk: cz navštíveno: 315x
- Největší českou řekou je Labe, byť o tom můžeme při pohledu na soutok s Vltavou v Mělníce pochybovat. Prohlédněte si fotografie řeky Labe od pramene přes celé Čechy.

0 • Památná místa naší historie Odkaz se otevře v novém okně http://pamatna-mista.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 304x
- Zeměmi Koruny české šla historie a zanechávala po sobě významné stopy v krajině, architektuře a především v dědičné paměti lidí. Fotografie míst z dějepisu.

0 • Hradec Králové - fotografie Odkaz se otevře v novém okně http://hradec-kralove.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 296x
- Fotogalerie nádherného města Hradec Králové. Každé město je možné vidět mnoha způsoby, podívejme se tím málo obvyklým na snímky z různých míst. Tematicky uspořádané.

0 • Masáže Brno Odkaz se otevře v novém okně http://masaze.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 295x
- Dopřejte si masáže v příjemném prostředí v centru města za příznivé ceny. Poskytujeme klasické masáže a manuální lymfatické masáže, zvané též lymfodrenáže.

0 • Náhon Alba, kanál Bělá - Dědina Odkaz se otevře v novém okně http://alba.hu.cz Jazyk: cz navštíveno: 273x
- Pozoruhodné vodní dílo ze 14. století, které dříve napájelo rozsáhlou soustavu rybníků mezi městy Častolovice, Týniště nad Orlicí a Třebechovice pod Orebem.

0 • Řeka Divoká Orlice - fotografie Odkaz se otevře v novém okně http://divoka-orlice.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 265x
- Řeka Divoká Orlice je severním ramenem řeky Orlice. Na mnoha místech vytváří nezapomenutelné skalní scenérie.

0 • Řeka Tichá Orlice - fotografie Odkaz se otevře v novém okně http://ticha-orlice.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 265x
- Řeka Tichá Orlice je jižním ramenem řeky Orlice. Postupně se zklidňující tok snad byl příčinou jména. Je též uváděna jako Choceňka.

0 • Kraniosakrální terapie - Brno Odkaz se otevře v novém okně http://kraniosakralni-terapie.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 258x
- Kraniosakrální terapie (osteopatie) je velmi jemná neinvazivní technika pracující s prouděním energií. Používá se k nacházení a řešení problémů jak těla, tak i duše.

0 • Sluneční fotobanka Odkaz se otevře v novém okně http://www.sunphotostock.com Jazyk: cz navštíveno: 256x
- Hledáte vhodnou fotografii z konkrétního místa, nebo s konkrétním tématem? Je toto téma blízké přírodě? Pak ji můžete nalézt právě ve sluneční fotobance.

0 • Fotografie přírody, chráněná území Odkaz se otevře v novém okně http://chranene-uzemi.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 245x
- Maloplošná chráněná území jsou Popelkou co do síly úřední ochrany, tak i všeobecné povědomosti. Pojďme spolu poznat víc z kouzla skal, luhů, svahů a lesů.

0 • Historická literatura Odkaz se otevře v novém okně http://literatura.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 244x
- Plné opisy literárních děl, nichž je ukrytá jak moudrost tak i způsob smyšlení autorů. Jedná se o knihy autorů, na jejich díla již vypršela autorská práva a jsou v českém jazyce.

0 • Historické povídky Odkaz se otevře v novém okně https://history.sije.cz Jazyk: cz navštíveno: 242x
- Přečtěte si povídky z per starších autorů, které odvál čas a znají jen nemnozí z nás. Najdete zde poutavé povídky, příběhy, legendy, pověsti či životopisy.

0 • Vouchery na masáže Odkaz se otevře v novém okně http://vouchery.sije.cz/masaze/ Jazyk: cz navštíveno: 224x
- Možnost zakoupení poukázky na klasické masáže, lymfatické masáže a kraniosakrální terapii v Brně. Vhodný dárek pro každého. Vyřízení zcela online.

 
© HAFICI.NET - http://hafici.net/odkazy/ostatni