Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » Domča14 » Bonny » Nápověda 

Hlavní fotka


Bonny Fena
Zdravím všechny hafíky :-)
Majitel: Domča14   Plemeno: Labradorský retriever bez PP
Zapsáno: 30. 6. 2013   Poslední aktualizace: 16. 7. 2013 Nové fotografie 
Počet návštěv: 50   Počet palců: 0
Kategorie: Skupina 8   Oblíbenost: 3 uživatelů *
Datum narození: 14. 4. 2009   Hmotnost: 35 kg
Fotek a videí: 46+0   Komentářů: 4
*     *     *     *


O mně: Jsem fenečka labradora bez PP. Panička si myslí, že se u mě mihl nějaký kudrnatý retrív nebo zlaťák a jezevčík :D Že prý mám krátké nohy a vlnitou srst, kterou samozřejmě labrador mít nemá. Jsem strašný flegmoušek a hraju si na to, jak jsem hloupá, ale ve skutečnosti jsem strašně chytrá a vyčůraná :D Velkým nedopatřením jsem byla jednou maminkou. Štěňátka přišla na svět 19.12.2011, 6 kluků a 1 holčička Ája, která se k nám vrátila a už u nás zůstala :-).

Původ: Z Troubek :)

Krmení: Syrové masíčko to je moje :D Nejraději mám kuřecí, telecí, krůtí, zvěřinu a ryby :-) Nemusím hovězí, ale když musím, tak ho sním a sejné to mám i se zeleninou FŮJ! Ale zakápnutá lososovým olejem už tak hrozná není :D Jinak když není možnost krmení masíčkem, tak nám do misek panička nasype jakési bobulky, ze kterých nejsme dvakrát nadšený.. Nejčastěji Lukullus a Real Nature, ale i Taste of the Wild, bezobilná Acana nebo Essential Foods.

Oblíbená hračka: Uzel na přetahování:-))

Jak mi doma říkají: Bonnouši, Bonnčo, Bonnuš, Bonnušino, Hajzlíku jeden! Miláčku Můj atd.. :-)

Poznámka: Pes tě v životě zradí jen jednou, když odejde za duhový most. Ale ty jsi ho tak miloval a on ti tolik dal, že mu to odpustíš.

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
16.07.2013
-
-
16.07.2013
-
-
16.07.2013
-
-
16.07.2013
-
-
16.07.2013
-
-
16.07.2013
-
-
16.07.2013
-
-
16.07.2013
-
-

NahoruDeníček  vývoj počasí
4
7.2013
Náhled
Tak jsme byli u veterináře. Měli jsme tam být jen 1 a půl hodiny, ale přivezli tam jedno nešťastné štěňátko, které se o plot stáhlo z kůže na hřbetě, tak ho tam 2 hodiny operovali.
Když jsem přišla na řadu, tak mi veterinář dal na váhu, zkontroloval teplotu atd.. No a pak mi něco píhnul do zadní části těla!
Tak mě panička zavedla kamsi do místnosti, kde stál ten hrozivý rentgen. A hned v další místnosti se nám naskytl pohled na chudáka štěňátko celé obvázané a třepající se nejspíš bolestí. Mně ho bylo strašně líto a paničce taky nemělo ani půl roku... No moc jsem si tohouž nepomyslela a za chvilku jsem nevěděla o světě (určitě to bylo to bodnutí :/)
Probudila jsem se doma na dece. Nejdřív jsem ani nemohla hýbat pusou, ušima a nohama, prostě ničím. Potom jsem se jakž tač postavila, to už ke mně panda pustila Áju, tak mě podepírala, ale já jsem to stejnak ještě zabalila a spala dál. Potom když jsem se probudila užjsem se mohla znovu hýbat a měla jsem strašný hlad! Taky mi panička za odměnu dala telecí s dršťkama mňam! :)
Ale bohužel mi veterinář diagnostikoval těžkou DKK, takže dněco dalšího hnusnýho navíc, jakoby mi nestačili ty prášky na štítnou žlázu rozzureny. A panička mi říkala, že budeme muset chodit do řeky proti proudu, že ji to veterinář poradil, tak na to se teda těším hmm
3
7.2013
Chjo, zítra mě panička bere k vetrináři na rentgen. Nechce mi dát najíst a Áje už dala :P Furt mi říká, že musím mít hladovku, ale já nechci hladovku! Zkusila jsem Ájině kousek masa z misky sebrat, ale paničce nic neujde a hned mě chytila příčinu a od misky odvedla...
Musí mě dokonce uspávat, tak mi držte palce abych byla zdravá :)
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

petrab
3.7.13 23:56
Až se probudíš a zase budeš čilá, koukej pandě něco doma rozhryzat. Jako za mlada! A kdyby Vona měla ňákej problém, stačí se na ní pousmát! Asi takhle: http://hafici.net/fotogalerie.php?sekce=nadrz&c=1669&s=17&sl=0< /a>

ahoj pac Egon

P.S. Nezapomeň se pak pořádně přecpat. A něčim tůůze podle ní nevhodnym. Ať si příště rentgénuje sebe!
anargo
2.7.13 14:30
ahoj ahoj
petrab
1.7.13 22:51
Nazdar norniku Bonnuš! Máš recht! : http://hafici.net/fotogalerie.php?sekce=nadrz&c=1669&s=16&sl=0< /a>

pac ahoj Egon
 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/1669-bonny