Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » glumča » Jury » Nápověda 

Hlavní fotka


Jury Pes
Majitel: glumča   Plemeno: _Kříženec_ bez PP
Zapsáno: 14. 6. 2009   Poslední aktualizace: 14. 4. 2010 Nové fotografie Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 1334   Počet palců: 0
Kategorie: Neuznané   Oblíbenost: 0 uživatelů *
Datum narození: 14. 6. 2009   Hmotnost: 15 kg
Fotek a videí: 17+0   Komentářů: 1
*     *     *     *


O mně: Tak jak bych jen toho našeho Juryna popsala...:-)
Nejspíš to je kříženec špice.Je asi 3 roky starý,energický,spíše velmi energický pes bílé barvy.
Na první pohled vypadá jako velký mazlíček,ale opravdu jen na první chvíli.Však podle vzhledu jsme plánovali dát mu jméno Jurášek..Jak pošetilé! Jury po dvou dnech ukázal své pravé "Já" a tak jsme mu zkrátili jméno na výstižnější Jury,Juryn.Jak jsem psala,po dvou dnech se nám vybarvil.Vyjížděl na všechny psy i feny jakékoliv velikosti,čím větší,tím horší.Pokousal celou naši rodinu,včetně mě a téměř na sebe nenechal sáhnout.I přesto jsme to s ním chtěli zkusit.Následovala návštěva u pana Desenského,který mě naučil,jak s ním jednat i jak ho zpacifikovat a pokračovalo to roční návštěvou kynologického spolku.
Abych to shrnula: Juryn je teď po dvou letech super pes,mazlivej a se psy už si i hraje.Má sice občas svou hlavu,ale mě se to na něm líbí,zanechal si svou osobnost :-)

Původ: Neznámý... Vzali jsme si ho od jedné staré paní,která ho našla na ulici,byl celý zablešený,hladový a žíznivý.Byl mu podle veterináře rok a půl.

Krmení: Granule Acana,občas pochoutka střívka a sušené maso

Oblíbená hračka: ponožky

Jak mi doma říkají: Trhač,...Mongol,Jurýnek..

Poznámka: Musím poděkovat rodičům za shovívavost a trpělivost,jakou měli v těžkých chvílích s Jurynem a se mnou.Nikdy nevyslovili slova typu: "buď ho dáš pryč,nebo půjdeš s ním" i když je oba pokousal. Takže díky:-))

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
 
Nejnovější fotky v dalších složkách

NahoruDeníček  vývoj počasí
14
4.2010
Ještě abych to dopsala...Juryn reaguje na malou tak,jak jsem čekala.Trošku žárlí,myslela jsem.že to bude horší.Nechali jsme ho,ať si ji očuchá,láká ho hlavně použitá plínka:-)No a když kojím,tak jednou rukou většinou musím hladit Juryna,kterej se chce mazlit.Jinak si u nás rychle zvyká,ale problém je večerní vycházka.Když je manžel v práci,tak nemůžu nechat malou doma a jít venčit Juryna.Jak to řešíte vy?má někdo nápad? hmm
24
3.2010
Tak zase píšu po delší době.Bohužel nebyl čas,jelikož se událo několik věcí v mém životě.Nejprve jsme se přestěhovali a kompletně rekonstruovali bydlení a před 3 týdny se nám narodilo miminko.. :)
Hned od začátku jsem měla naplánováno,že bude Juryn v domácnosti od mého příchodu z porodnice,ale to jsem se mýlila.Starat se o malého človíčka dá pořádně zabrat,věnovat se Jurynovi,na to mi už nezbyly síly a tak je zatím u našich a dojíždí k nám na návštěvy.
22
11.2009
Náhled
Tak štěňátka jsou na světě:-)Je jich celkem 7 a mamina i štěňata jsou v pořádku a mají se čile k světu.Jsou jim již 3 týdny.Už jsme se na ně byli mrknout i s Jurynem,ten je opatrně očuchával,však ho si ho fenka měřila přísným pohledem.Pro všechna štěňata je už přichystán nový domov.Budu informovat.
Ještě jsem do složek fotek přidala novou,netýká se Juryna,ale vlčáka Freda,kterého znám už tak 8 let.Žije na vesnici a jeho majitelem je strýc.Fred má vynikající povahu,je to dobrák od kosti a miluje všechny lidi,kteří mu projeví alespoň trochu citu.Jen napíšu,že je ho tam škoda..Kdybych měla zahradu,tak si ho na důchod vezmu k sobě....
13
9.2009
Tak jsme se dočkali!!! Z juryna se zanedlouho stane otec potlesk Nevěsta si ho sama našla,je postavou podobná Jurynovi a jen místo bílé barvy je zbarvená dočerna.Takže štěňata budou určitě moc hezká.Pak sem dám foto.Kdyby jste náhodou někdo měl zájem:-))
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

Petruška
14.6.13 20:06
Všechno nejlepší :-) pac love
 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/17-jury