Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » SimHania » Dassie z Petrkovských lázní » Nápověda 

Hlavní fotka


Dassie z Petrkovských lázní Fena
Majitel: SimHania   Plemeno: Havanský psík s PP
Zapsáno: 11. 1. 2015   Poslední aktualizace: 2. 5. 2015 Nové fotografie 
Počet návštěv: 136   Počet palců: 0
Kategorie: Skupina 9   Oblíbenost: 2 uživatelů *
Datum narození: 10. 8. 2014   Hmotnost: 5.3 kg
Fotek a videí: 18+0   Komentářů: 10
*     *     *     *


O mně: Jsem fenečka Havanského psíka a jmenuji se Dassie. Moje pánička mě má jako svého prvního pejska. Vybrala si mě u chovatelky paní Davidové (prý si mě zamilovala na první pohled), kde jsem vyrůstala v rodině s ostatními pejsky a dětmi a kde byli na mě moc hodní. U své současné rodiny jsem moc ráda a dávám jim to najevo svou láskou, tím jak jsem stále veselá, hravá a poslušná. Ráda cvičím, v pěti měsících umím sedni, lehni, zůstaň, ke mě, fuj, dej pac, přines. Ráda chodím na procházky, kamarádím se s pejsky, jezdím autem.... Začala jsem taky navštěvovat Školu psích sportů, základy poslušnosti. To, co jsme se "učili" první hodinu, to všechno jsem už uměla :-) Teď trénujeme chůzi u nohy, to ještě moc neumím.

Původ: Pocházím z chovatelské stanice Z Petrkovských lázní paní Lídy Davidové (http://z-petrkovskych-lazni.webnode.cz). Moje maminka je Joccelin havana Angel Navajo a tatínek Maiko de la Vallée du Reve (import z Belgie). Mám ještě dvě sestřičky a tři brášky.

Krmení: Granulky Calibra dog JUNIOR Small Breed, "dobrotky" za odměnu

Oblíbená hračka: balónek, plyšáčci, plastová lahev nebo kelímek od jogurtu, ponožky :-)

Jak mi doma říkají: Dassinko, Dasuli, Dasi, miláčku a podobné zdrobněliny :-)

Poznámka: Dassie v kalendáři není, ale svátek prý budu slavit 19. 4. na Daisy. Člověčí štěně rodiny chtělo, abych se jmenovala slečna Daisy, ale nakonec mi nechali mé původní jméno.

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

111muf
3.5.15 6:29
Ahoj holátko http://hafici.net/fotogalerie.php?sekce=nadrz&c=1920&s=17&sl=0< /a> :) Moc ti to sluší, bude ti tak o moc příjemněji až budou vedra a na zimu zase zarosteš, neboj. Pozdrav posílají Mates&Muf ahoj
SimHania
2.5.15 21:01
Hezký den všem :-) od února jsem tady nedala žádnou fotečku Dassinky. Tak to chci napravit... Dassie vyrostla (za pár dní bude mít 9 měsíců a už má skoro 7 kg :-) když na ni ale kouknete, tak tlusťošek není, jen prostě vyrostla :-D Nechala jsem ji před 14 dny ostříhat - nakrátko. Nejdříve jsem to "oplakala", ale teď už vím, že na jaro/léto je to stav ideál.
Laďka
19.2.15 21:04
Ahoj Dassie, ty už máš jarní sestřih? No, už nám to jaro klepe na dveře!
 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/1920-dassie-z-petrkovskych-lazni