Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Prezentace pejsků

 

Prezentace » LuckaH » Gwenny (Gwendolyn) » Nápověda 

Hlavní fotkaGwenny (Gwendolyn) Fena
Milujte Vaše pejsky aspoň zpola tak, jak oni milují Vás!
Majitel: LuckaH   Plemeno: Beagle bez PP
Zapsáno: 6. 8. 2016   Poslední aktualizace: 19. 11. 2016 Nové fotografie 
Počet návštěv: 101   Počet palců: 0
Kategorie: Skupina 6   Oblíbenost: 3 uživatelů *
Datum narození: 11. 1. 2016   Hmotnost: 13 kg
Fotek a videí: 34+0   Komentářů: 5
*     *     *     *


O mně: Jsem velmi hravá kříženka bígla, která trošku přerostla. Miluju hračky, souboje, pamlsky, všemožné jídlo, aportování, procházky, běhání a samozřejmě svoji paničku.

Původ: Vracov (Jižní Morava, ČR)

Krmení: 3x denně - vařené kuřecí maso, vařená rýže, kaše z ovesných vloček, vařená mrkev nabo brokolice, granule (Friskies, nově Brit), kapsička (Pedigree, Friskies), konzerva (PROPESKO, Friskies, Pedigree), občas paštika pro psy, salámy pro psy, pamlsky pro psy (dental sticks, sušené masíčka, tyčinky z buvolí kůže, kosti z buvolí kůže, ...), piškoty

Oblíbená hračka: Tenisák, uzel, špalek dřeva

Jak mi doma říkají: Gwenny, Gwendolyn, Gwen, Vendelíne, Obludo

Svátek: 12.1.

Poznámka: Nevěděla jsem, jestli je víc kříženec nebo beagle, tak jsem do kategorie dala beagla, protože je mu celkem podobná, ale pokud tam má být kříženec, tak prosím napište do komentářů. (matka- naprostý kříženec, otec- bígl bez PP)

NahoruSložky fotek
Fotky z reprezentativní složky: Ostatní
16.04.2016
16.04.2016
16.04.2016
16.04.2016
16.04.2016
 
Nejnovější fotky v dalších složkách
21.08.2016
-
-
21.08.2016
-
-
21.08.2016
-
-
21.08.2016
-
-
21.08.2016
-
-
21.08.2016
-
-
21.08.2016
-
-
21.08.2016
-
-
NahoruVýrobky

"Hygiena"   Hračky   Léčiva   Vše

 

Výdaje

Zobrazit » Zobrazit «


NahoruDeníček  vývoj počasí
20
9.2016
 zataženo, beze srážek  slabý nebo mírný vítr 
Dnes jsem konečně udělala první domácí prohlídku, kterou bych asi chtěla dělat každý měsíc... Nevím jestli to náhodou není moc. A pokud je, tak mi to prosím napište do komentářů. Co jsem vlastně udělala? No, bylo to těžké, protože Gwen je štěně a tudíž se pořád hýbala a celkově blbla, ale nakonec se mi podařilo:
- vykartáčovat pořádně srst (to dělám každý týden)
- prohlídnout zda v srsti nejsou parazité
- prohlídnout drápky a polštářky na packách (jestli nejsou popraskané)
- prohlídnout oči a čumák
- prohlídnout tlamu a zuby
- a vyčistit uši vatovou tyčinkou namočenou do dětského olejíčku Johnson's baby bedtime oil. :-)
3
9.2016
 jasno, beze srážek  bezvětří nebo vánek 
Dnes jsme s Gwenny šly poprvé bez vodítka... Gwenny mě má ráda a já ji, takže jsem věřila, že mi neuteče. Ke konci procházky mě ale pěkně polilo horko...
Asi 500 metrů od domu jsme od sebe byly celkem dost daleko (asi 20 metrů). Zavolala jsem na ni, ale Gwenny místo toho začala utíkat pryč. Já se za ní rozběhlůa, ale pak jsem si vzpomněla na to, že za psi se nemá běhat- pochopí to jako hru. Tak jsem zpomalila, až jsem šla jenom krokem. Gwenny se otočila, a jak vyděla, že jsem tak pomalá, začala ještě víc vrtět ocasem a vběhla za roh. Na toto jsem čekala. Gwenny mě neviděla, a tak jsem rychle utíkala... a za rohem na mě čekala Gwen- s tím jsem nepočítala. Už už jsem ji měla, ale ona si všimla, že utíkám za ní a běžela dál. To už jsem na všechno kašlala, protože jsme se blížily k silnici a utíkala jsem za ní. Nedokázala jsem pochopit, jak může tak rychle běžet a ještě tak rychle vrtět ocasem. Každopádně jsem po nevím jaké době musela zastavit, protože jsem už nemohla. Ještě jsem celá zadýchaná zavolala: "Gwenny, ke mně"!, ale ona si radostně běžela dál... Řekla jsem si, že s trochou štěstí na mě počká u domu, ale sama jsem tomu moc nevěřila. Už jsem se chtěla rozběhnout, když tu se Gwendolyn otočila, viděla jak tam popadám dech, otočila se a rozběhla za mnou. Skočila na mě a olizovala a vypadala celkem pobaveně. Nejprve jsem jí chtěla vynadat, ale nakonec jsem jí jenom důrazně řekla: "Co to bylo?!" a pak jsem s ní začala blbnout.
Z toho plyne, že každý pes, který Vás má rád Vám nikdy dobrovolně neuteče.
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

LuckaH
14.10.16 15:16
Děkuju, snažím se... :-) Bohužel nemám s pejskama moc velké zkušenosti, takže to možná až moc přeháním. :-( Opravdu děkuju za připomínku, protože rady od zkušenějších pejskařů opravdu potřebuju. ;-)
Libas
12.10.16 22:04
Já bych jen k té domácí prohlídce - děláš to perfektně, tohle by měl dělat každý majitel pejska pravidelně. A vůbec nebude vadit, když ji budeš dělat častěji, klidně i každý týden, jak ti vyjde čas. Jen s tím čištěním uší to nepřeháněj. Psi mají velmi dobrou "samočistící schopnost" a zásahy dovnitř ucha jim spíš mohou ublížit. Ale prohlídnout ouška jí klidně můžeš také pravidelně, aby jsi zjistila, jestli nemá v oušku zánět. I když to se obvykle pozná velmi snadno - pejsek si začne ouško usilovně škrábat.
Jéje, jsem toho zas napsal :-) Každopádně jsem tě chtěl pochválit, jak se dobře o Gwenny staráš.
LuckaH
9.10.16 20:00
Děkujeme pac ahoj
 

© HAFICI.NET - https://hafici.net/prezentace/2081-gwenny-gwendolyn