Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Ostatní

 

Zábava » TV pořady 

Odkazy na zajímavé pořady z televizního vysílání, které se zabývaly tématikou našeho webu
 

Podvodníci se štěňaty - 21.03.14 - Česká televize
Víte, jak se rodí a vyrůstají pejskové bez PP?

Majitelce se po roce vrátil ztracený pes - 29.11.13 - Česká televize
Majitelce se po roce vrátil ztracený pes. Jeden rok a desítky kilometrů rozdělily chovatelku a jejího psa. Daně Marcaníkové z Halenkovic se ...

Asistenční pes už i v nemocničním prostředí - 28.11.13 - Česká televize
Události 28.11.2013

Chcete mě? - 13.10.13 - Česká televize
Jak pomoci živočichům žijícím v přírodní zahradě připravit se na zimu? — Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci — O. s. Beky — Nabídka psů z Frýdlantu

Chcete mě? - 29.09.13 - Česká televize
Místo pro přírodu — Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci — Pumi – hravý pes — Nabídka psů z Prahy-Troji.

Polopatě - 08.09.13 - Česká televize
Zahrada Filipa Čapky — Koupací jezírko — Kočka a pes na zahradě — Tapetujeme — Ohraničení trávníku — Maliny — Podzimní truhlíky — Hortenzie — Javory

Český chocholatý pes - 04.05.13 - Česká televize
Sbírka loutkových divadel — Vysévání — Kuriózní zážitek — Stolování — Český chocholatý pes — Pomerančová polévka.

Podvedení psi - 21.03.13 - Česká televize
Daleko víc dovede ublížit pes malé rasy.Hlavně vždy záleží na majiteli psa,pokud si takový člověk své problémy a komplexy vybíjí na psech,měli bychom litovat ...

Chcete mě? - 11.11.12 - Česká televize
Kormorán – postrach rybářů — Miniseriál: „Krmíme je správně?“- křeček — Nabídka psů: Azyl Pes.

Pes pomáhá dětem číst - 13.03.12 - Česká televize
Solidarita s frenštátskými; Brutální útok v Třinci; Stavba Světa techniky v Dolní oblasti Vítkovic, Poslední přípravy na sjezd ČSSD; Pes pomáhá ...

Máte mě! - Co všechno psi sežerou - 16.01.12 - Česká televize
Naši psí miláčci mnohdy dokáží překvapit tím, co všechno jim chutná a co všechno jsou schopni sežrat. Možná nevíte, že to většinou není jejich chyba, ale chyba nás chovatelů. Co můžeme udělat pro to, aby náš pes nežral výkaly, kameny, klacky, rostliny – no prostě všechno, co do jeho stravy evidentně nepatří, uvidíte v naší reportáži. A nejen to, dozvíte se mimo jiné i to, jak se správně zachovat ve chvíli, když váš pejsek zrovna sežere exkrement, uvidíte, že nestačí jen zděšený výkřik „fuj je to“.

Máte mě! - Český pes - 18.12.11 - Česká televize
Lidově strakáč. Je to poměrně hodný a mírný pes, vhodný pro začínající pejskaře. Přesto ho na ulici pozná málokdo. Ve filmu by mohl hrát voříška, z voříška byl také vyšlechtěn. V polovině minulého století se vědci rozhodli vyšlechtit mírné psí plemeno na pokusy, které se do té doby prováděly na toulavých a odložených psech. Tehdy Horákův laboratorní, dnes Český strakatý pes. Jaké byly další osudy tohoto ryze českého plemene?

Máte mě! - Pes není hračka - 12.12.11 - Česká televize
Jak chránit psa před malým dítětem? Tuto otázku položil Vašek Vydra MVDr. Zuzaně Moravcové. Shodli se na tom, že hry a zájem malých dětí mohou být pro psy stresující. Dítě i pes se musí řádně vychovat. Pak je jejich idylické soužití přínosem pro naše mazlíky – dvounohé i čtyřnohé!

Chcete mě - Novela občanského zákoníku týkající se opuštěných zvířat - 20.11.11 - Česká televize
V tomto dílu se budeme věnovat aktuálním informacím o připravované novele občanského zákoníku, která se týká opuštěných zvířat. O své názory se s námi podělí ochránci zvířat, kteří se zabývají různou činností. Rozhovor nám poskytne členka Ligy na ochranu zvířat a majitelka útulku pro pejsky Dagmar Kubištová, odbornice na ochranu volně žijících zvířat Věra Přibylová Aladzasová a Eva Hodek, ředitelka Nadace na ochranu zvířat. Nadace na ochranu zvířat připravila petici, která má podpořit změny v zákoně tak, aby na to nakonec nedoplatila zase jen zvířata. Pokud vám není lhostejný osud zvířat bez domova, můžete připojit k petici svůj podpis.

Máte mě! - Pes kardiak - 06.11.11 - Česká televize
Člověk míní, pánbůh mění. I tak by se dal nazvat první příběh o psovi Beníkovi. Beník je stafordšírský bulteriér, což jsou psi velmi temperamentní a vytrvalí. I jeho si koupili sportumilovní lidé a odstartovali jeho kariéru coursingového šampiona. Při jednom výkonu Ben zkolaboval. Ukázalo se, že má kombinovanou srdeční vadu a že dál bude vést život kardiaka…

Zoománie - Nesprávné krmení psů - 01.09.11 - Česká televize
Že nesprávné krmení může pejskům přivodit dokonce i hodně vážné problémy, to už Hanka ví. A protože se jedná o nejběžnější domácí mazlíčky, chce si na tohle téma posvítit. Do toho se ale připlete Bruno s podivnou sázkou - s kamarádem Radkem se totiž vsadil, že porazí jeho obrovskou dogu v jídle! A tak se Hanka nakonec pouští nejen do zjišťování pravidel správného krmení našich psích kamarádů, ale taky do natáčení Brunova kuriózního závodu s Radkovou dogou!

Zoománie - Psí bojová plemena - 14.07.11 - Česká televize
Další děsivá zpráva o pitbulovi, který pokousal malého kluka, nenechala Hanku coby zapálenou zoomaniačku samozřejmě chladnou. Čím to je, že bojoví psi jsou údajně tak nebezpeční, čím se liší od ostatních a nesouvisí to třeba i s jejich páníčky? Hanka je odhodlaná si na tohle ožehavé téma posvítit a na netradiční "stezku odvahy" přitom vyšle i Bruna...

Máte mě! - Pes suverén - 12.06.11 - Česká televize
Druhá reportáž je o tom, jak moc důležité je správně vychovat štěně, aby se náš život se psem nestal jedním velkým nervákem. Ať vyroste z vašeho psa tvor bojácný nebo dominantní, budete mít potíže. Mnohým problémům se dá předcházet správnou socializací štěňat, která spočívá v seznamování pejska s hierarchií psího kolektivu i se všemi možnými nástrahami civilizace.

Máte mě! - Není buldok jako bulldog - 05.06.11 - Česká televize
V poslední reportáži jsme počítali buldoky a zjistili, že jich je na světě určitě přes deset druhů. A že to není číslo konečné, potvrzuje úplně nové plemeno – buldok kontinentální, vyšlechtěný ve Švýcarsku. Jedinou fenu, která má trvalé bydliště v České republice, jsme našli nedaleko Kostelce nad Černými lesy.

Tep 24 - Jak se cvičí psi - 30.04.11 - Česká televize
Psi pomáhají lidem zlepšit psychický stav, ale řeší třeba i ztuhlost svalů. Jsou ale i tací, kteří obětují svému pánovi celý život - jako průvodci nebo asistenti handicapovaných. Silvie Friedmannová se vydala zjistit, jak se psi cvičí i co všechno umí.

Soukromá dramata - 22.03.11 - TV Prima
Množárna psů

Máte mě! - Psí rivalové - 20.03.11 - Česká televize
První příběh je o rodině, která si neuváženě pořídila dva velké psy – samce, a neuměla jim poručit. Tak se stalo, že mladý pes brzy staršímu přerostl přes hlavu a napadal ho. Nebyla to žádná legrace, tatínek při jednom takovém útoku zkolaboval. Pejskové se dostali do rukou psího psychologa, a tak se i my dozvíme, jak ven z této šlamastyky.

Šikulové - Agility – Mini překážková dráha pro malé pejsky - 10.02.11 - Česká televize
Agility pro malé pejsky

Polepšovna mazlíčků - 12. díl - Corra - 21.11.09 - Nova TV
Corra

Polepšovna mazlíčků - 11. díl - Jack - 14.11.09 - Nova TV
Šestiletý jack russell teriér Jack žije s mladým párem v Praze, v bytě nedaleko Vyšehradu. Aktivní pes poslouchá majitele podle svého uvážení, základní povely ovládá, ale ne vždy je ochoten plnit je.

Polepšovna mazlíčků - 10. díl - Bonie - 07.11.09 - Nova TV
Přerostl vám problémový pes nebo kočka přes hlavu? Znepříjemňuje život vám i okolí a nevíte, jakou špatnost provede příště? Pošlete vašeho mazlíčka do polepšovny!

Polepšovna mazlíčků - 9. díl - Archie - 31.10.09 - Nova TV
Přerostl vám problémový pes nebo kočka přes hlavu? Znepříjemňuje život vám i okolí a nevíte, jakou špatnost provede příště? Pošlete vašeho mazlíčka do polepšovny!

Polepšovna mazlíčků - 8. díl - Bady - 24.10.09 - Nova TV
Roční rhodéský ridgeback Bady je hravý a milý pes, ale v nepřítomnosti majitelů demoluje byt a obtěžuje sousedy štěkáním a vytím.

Polepšovna mazlíčků - 7. díl - Akim - 17.10.09 - Nova TV
Přerostl vám problémový pes nebo kočka přes hlavu? Znepříjemňuje život vám i okolí a nevíte, jakou špatnost provede příště? Pošlete vašeho mazlíčka do polepšovny!

Polepšovna mazlíčků - 6. díl - Pinkie - 10.10.09 - Nova TV
Přerostl vám problémový pes nebo kočka přes hlavu? Znepříjemňuje život vám i okolí a nevíte, jakou špatnost provede příště? Pošlete vašeho mazlíčka do polepšovny!

Polepšovna mazlíčků - 5. díl - Ernie - 03.10.09 - Nova TV
Irský pšeničný teriér Ernie žije s mladším párem a dvěma kočkami v panelákovém bytě v Berouně.

Polepšovna mazlíčků - 4.díl - Hugo - 26.09.09 - Nova TV
Hladkosrstý foxteriér Hugo žije ve Světlé pod Ještědem se dvěma dalšími psíky – hladkosrstým foxteriérem Bubu a nalezencem Rudinkou.

Chcete mě? - 25.09.09 - Česká televize
Nové možnosti ustájení prasnic, Seriál o ekologii: Projekt druhové ochrany, Soutěž o nejlepší příběh ze života se zvířaty, Nabídka z útulku ve Znojmě-Příměticích.

Chcete mě? - 22.09.09 - Česká televize
Záchranná služba koní, Miniseriál: Záchranné transfery, Nabídka pejsků bude z domova pro zvířata Minaret

Polepšovna mazlíčků - 3. díl - Riky - 19.09.09 - Nova TV
Tříletý Riky štěká na vše, co se v domě šustne, v parku na bezdomovce, podivné existence i policisty. Majitelé mají obavy z reakcí okolí, neumějí psa zvládnout. Navíc nemohou jezdit za vnoučaty, protože pes nevydrží v žádném veřejném dopravním prostředku.

Polepšovna mazlíčků - 2. díl - Eliška - 12.09.09 - Nova TV
Eliška se doma počůrává, nechce chodit ven. Je ustrašená, nekomunikuje s ostatními psy, i komunikace s majiteli je omezená.

Mezi námi zvířaty - Portugalský vodní pes - 12.09.09 - Česká televize
Móda a zvířata – to je spojení, které se milovníkům zvířat moc nezamlouvá. Obzvlášť když přijde do módy nějaké psí plemeno, nevěstí to pro jeho představitele nic dobrého. Navštívili jsme proto portugalského vodního psa – vlastně fenku Amálku, která žije v Čechách a je příbuzná Bo – „prvnímu psu světa“. Bo se totiž nedávno zabydlel u Obamů v Bílém domě.

Mezi námi zvířaty - Zvířata děkují: Život s psími seniory - 12.09.09 - Česká televize
Paní Vondrušková jednoho dne zjistila, že pejsek ze sousedství a kamarád jejího psa, se ocitl – zřejmě pro svůj vyšší věk – v psím útulku. Srdce jí to netrhalo dlouho a měla rázem dva psy. Tehdy pochopila,jak malé šance mají starší pejskové dostat se do nové rodiny. Dnes má doma šestnáctiletého Ferdíka, dvanáctiletého Andyho a jedenáctiletého Waldíka. A tak se taky dozvíte, jak se žije se psími seniory.

Mezi námi zvířaty - Příběh: Univerzální maminka jezevčice - 12.09.09 - Česká televize
První příběh nás zavede do rodiny malé drobné jezevčice Kačenky. Je to totiž profesionální máma vždy na plný úvazek. Po světě už běhají její děti – srnec Evžen, lišák Cipísek a naposledy i malý kanec Zbynďa. Co vede Kačenku k tomu, že přijímá děti, které ji mnohonásobně přerostou? Zdědila svou profesi po babičce? Jaké mechanismy spouštějí mateřské mléko ve chvíli, kdy je třeba? Na všechny otázky vám odpovíme, a navíc se budete moci kochat krásnými obrázky nezištné mateřské lásky, která nemá nic společného s geny ani s pudem zachování rodu.

Chcete mě? - 11.09.09 - Česká televize
Záchranné stanice, Nadace Tlapka, Transfuze krve u zvířat, Nabídka

Polepšovna mazlíčků - 1. díl - Albert - 05.09.09 - Nova TV
Zvládne Vojta argentinskou dogu?

Chcete mě? - 04.09.09 - Česká televize
Horsemanship, Seriál o ekologii, Nabídka pejsků, Pozvánka

Jak správně zastřihávat psí drápky - 03.09.09 - Nova TV
Stejně jako péče o psí uši patří starost o drápky k pravidelným úkolům majitele. Jak na to? Dozvíte v dalším díle našeho seriálu praktických rad.

Polepšovna mazlíčků - Jak správně vybrat veterináře - 02.09.09 - Nova TV
Tato zdánlivě jednoduchá otázka nabízí až překvapivě mnoho možností.

Polepšovna mazlíčků - Jak správně čistit psovi uši - 01.09.09 - Nova TV
Péče o zevní zvukovod patří k základním úkonům pejskařů. Jak na to?

Chcete mě? - 26.06.09 - Česká televize
Pamír, V lese obezřetně, Nabídka psů

Mezi námi zvířaty - Příběh: pes Kazan - 21.06.09 - Česká televize
Příběh vypráví o psu Kazanovi. Je to velké drama, které prožíval nejen Kazan, ale hlavně jeho au pair. Inu hlídání cizího pejska není žádná legrace, i tady platí známé dětské přísloví z hračky plačky.

Mezi námi zvířaty - Tosa inu Bodie - 20.06.09 - Česká televize
Tosa inu Bodie je japonský bojovník, a to dokázal ne v soubojích s ostatními psy, ale v boji doslova na život a na smrt. Otrávil se totiž jedem na krysy tak nešťastně, že mu organismus začal vypovídat službu. Zachránili ho veterináři, kteří se stejně jako on odmítali vzdát.

Chcete mě? - 19.06.09 - Česká televize
Záchranná a chovná stanice veverky obecné, Schody pro psy, Nabídka psů, Prázdniny volají

Dobrá rada nad zlato - Falešná březost - 13.06.09 - Česká televize
Rubriku U veterináře ocení zejména ti, kteří mají doma fenku, u níž objeví falešnou březost. MVDr. Jana Lukešová objasní, že jde o hormonální poruchu a doporučí kastraci.

Chcete mě? - 12.06.09 - Česká televize
Psí duše pomáhá, Odběrová stanice, Nabídka psí i kočičí

Mezi námi zvířaty - Veterinární téma - Zubní kámen u psa - 06.06.09 - Česká televize
K lásce patří voňavé pusinky, ale to chce vonný dech. A tak jsme zajeli na veterinu, kde zvěrolékařka odhalila příčinu zápachu z tlamičky psa a provádělo se odstranění zubního kamene. Zubní kámen u psa není možné odstranit bez zklidnění, ale není nutné psa uvést do celkové anestezie, jak se majitelé pejsků obávají. Stačí analgosedace, při které je pacient jen obluzen.

Chcete mě? - 05.06.09 - Česká televize
Malostatek Blatiny, Ptačí seriál, Výstava, Nabídka kočkopsí

Chcete mě? - 29.05.09 - Česká televize
Adopce vysloužilých dostihových chrtů, Akce Čistá Praha 4, Ptačí seriál, Nabídka pejsků

Chcete mě? - 22.05.09 - Česká televize
Pytlácká kauza, Ptačí miniseriálek, Nabídka pejsků

Chcete mě? - 15.05.09 - Česká televize
Záchranný program, Ptačí seriál, Zajímavost, Nabídka z útulku v Mariánských Lázních

Chcete mě? - 12.05.09 - Česká televize
Ropucha zelená, Ptačí miniseriál, Nabídka pejsků je z útulku v Horní Hraničné u Chebu, Návrat čápů

Mezi námi zvířaty - Zvířata děkují - 09.05.09 - Česká televize
Další partičku tvoří převážně argentinské dogy, osm kousků, pak pár dog kanárských, parson teriér a francouzský buldoček Jo, a nezapomeňme na kocoura Moura. Reportáž z tohoto kolektivu bourá pověsti o krvelačnosti a bojovnosti tohoto plemene. Přitom většina argentin, které v této legrační partičce uvidíte, do ní přišla ve starším věku od různých majitelů. Jak říká jejich současná majitelka paní Natálie: tito psi musejí být přísně vedeni, to je fakt. Ale to neznamená, že budou ostří. My chceme, aby byli k lidem přátelští, tak jsou.

Chcete mě? - 01.05.09 - Česká televize
Němá tvář, Zlín I., Ptačí serálek, Němá tvář, Zlín II., Nabídka pejsků

Chcete mě? - 28.04.09 - Česká televize
Zajíček na koni, záchranná stanice pro fretky, seriál o ptácích

Mezi námi zvířaty - Leopardí pes - 25.04.09 - Česká televize
Mezi námi lidmi – milovníky zvířat – se těžko najde někdo, kdo si oblékne leopardí kožich. Mezi námi zvířaty jsme ovšem takové párádníky našli. Ale hned jsme jim odpustili. V leopardím kožichu se totiž narodili. Ale pozor! Leopardi to nejsou!

Mezi námi zvířaty - Pes co dělá člověčí kusy - 25.04.09 - Česká televize
Když se řekne psí kusy, většinou si je umíme představit. Například: skákání, štěkání, veletoče ve vzduchu, hrabání, vrtění, piruety, chrochtání na zádech a válení sudů. Ale co dělá pes, když dělá člověčí kusy?

Chcete mě? - 17.04.09 - Česká televize
Ochrana netopýrů při přestavbách, Centrální evidence zvířat a věcí v ČR, Ptačí seriál, Nabídka pejsků

Chcete mě? - 14.04.09 - Česká televize
Soužití lidí a zvířat, Ptačí seriálek, Pomůžete?, Nabídka pejsků, Novinka

Mezi námi zvířaty - Psí šampion krásy - 11.04.09 - Česká televize
Soutěž o nejkrásnějšího psa

Chcete mě? - 07.04.09 - Česká televize
Pas pro malá zvířata, Myčka pro psy, Seriál o ptácích, Nabídka z útulku pro opuštěná zvířata v Troji

Chcete mě? - 31.03.09 - Česká televize
Projekt rekonstrukce čapích hnízd, Záchranná stanice v Plzni, Seriál o koních, Nabídka pejsků z útulku, Nezapomeňte

Mezi námi zvířaty - Záchrana života boxerky Babu - 28.03.09 - Česká televize
Rodinný magazín o poutech mezi lidmi a zvířaty.

Chcete mě? - 24.03.09 - Česká televize
Životní podmínky prasat, Seriál o koních, Veřejná sbírka, Nabídka pejsků z útulku, Pozvánka

Chcete mě? - 17.03.09 - Česká televize
Útulek pro psy v Praze 4 - Komořanech, Seriál o koních, Nabídka pejsků z útulku, Pozvánka, Výzva

Zvieracia klinika - 15.03.09 - JOJ SK
Aj zvieratá potrebujú lekárov

Mezi námi zvířaty - Vzájemné vztahy psa, kočky, koně a člověka - 14.03.09 - Česká televize
Rodinný magazín o poutech mezi lidmi a zvířaty.

Chcete mě? - 10.03.09 - Česká televize
Psí školka, Seriál o koních, Záchranná stanice Zelené Vendolí

Zvieracia klinika - 08.03.09 - JOJ SK
Aj zvieratá potrebujú lekárov

Chcete mě? - 03.03.09 - Česká televize
Péče o volně žijící živočichy v Praze, seriál o koních

Zvieracia klinika - 01.03.09 - JOJ SK
Aj zvieratá potrebujú lekárov

Zvieracia klinika - 01.03.09 - JOJ SK

Mezi námi zvířaty - 28.02.09 - Česká televize
Výcvik pomocných labradorů

Chcete mě? - 24.02.09 - Česká televize
Kastrace volně žijících koček, Seriál o koních, Akce Pták roku, Nabídka psů z Útulku pro opuštěná zvířata Brno

Zvieracia klinika - 22.02.09 - JOJ SK
Aj zvieratá potrebujú lekárov

Dobrá rada nad zlato - jak chránit pejsky před mrazy... - 21.02.09 - Česká televize
Letošní zima je mrazivá, sníh komplikuje život nejen řidičům, ale také třeba našim čtyřnohým miláčkům. MVDr. Jana Lukešová poradí, jak ochránit pejsky před mrazy a nečasem.

Zvieracia klinika - 15.02.09 - JOJ SK
Aj zvieratá potrebujú lekárov

Mezi námi zvířaty - 14.02.09 - Česká televize
Psí naháči

Chcete mě? - 13.02.09 - Česká televize
Komerční lov tuleňů, O koních, Nabídka pejsků ze Psího útulku Chomutov

Chcete mě? - 06.02.09 - Česká televize
Asistenční psi, soutěž o nejlepší zvířecí příběh, seriál o koních

Mezi námi zvířaty - 31.01.09 - Česká televize
Psí sirotci

Chcete mě? - 30.01.09 - Česká televize
Smrtelné úrazy ptáků, Seriál o koních, Nabídka pejsků

Chcete mě? - 23.01.09 - Česká televize
Ne klece pro slepice, šetření týrání zvířat, seriál o koních, nabídka pejsků

Mezi námi zvířaty - 17.01.09 - Česká televize
Koberec v žaludku kokršpaněla

Chcete mě? - 16.01.09 - Česká televize
Lesní koutek Ralsko, seriál o koních, nabídka pejsků

Buď já nebo pes - 15. díl - 15.01.09 - Spektrum
Německá doga - Dilon - nezvladatelný pes. Hrozně tahá. Skáče na lidi. Kouše, až je to nezbezpečné. Hrozně si dovoluje.

Buď já nebo pes - 14. díl - 14.01.09 - Spektrum
Dva zlatí labradoři - Red a Džezpic - absolutně neposlušní. Nedá se s nimi jít ven, tahají a útočí na psi. Kálí doma a nemají žádný respekt.

Buď já nebo pes - 13. díl - 13.01.09 - Spektrum
Husky - Na paničku si dovolí snad vše, je na ni agresivní. Skáče na ni a také na všechny lidi.

Buď já nebo pes - 12. díl - 12.01.09 - Spektrum
Špic a Pekinez - Špic jako Tedy a Pekinez jako Lujz, dohromady těžká dvojka. Dělají bordel. Tedy je tak zlý, že mu hrozí utracení.

Buď já nebo pes - 11. díl - 11.01.09 - Spektrum
Gordon setr Max - má psychickou poruchu. Často líže dveře. Skáče po zdi za světlem. Dělá nepořádek.

Buď já nebo pes - 10. díl - 10.01.09 - Spektrum
Knírač Bailey - Chce to pořád jen dělat. Hodně štěká. Často obtěžuje i ostatní psy, přitom je Bailey soutěžní pes.

Buď já nebo pes - 9. díl - 09.01.09 - Spektrum
Bichonek Lily - neustále štěká na všechny a na každýho. Trhá doma na co příjde a dělá bordel.

Buď já nebo pes - 8. díl - 08.01.09 - Spektrum
Jezevčík Rufus - nesnáší malé děti a všechny, kdo mu stojí v cestě. Štěká na každého. Nemilosrdný rváč i se psi.

Buď já nebo pes - 7. díl - 07.01.09 - Spektrum
Buldok - Bugsley - Jsem dost nebezpečnej, až teče krev.Nesnáším totiž syna páníčka Je to ještě dítě. A stydím se jít ven

Buď já nebo pes - 6. díl - 06.01.09 - Spektrum
Německý ovčák - Ben - Hrozně na lidi skáču, dost si dovoluju na paničku. Ať se ani nepřibližuje!

Buď já nebo pes - 5. díl - 05.01.09 - Spektrum
Dva Labradoři - Nejhůře ovladatelní dva labradoři v Británii. Strašně tahají, útočí na psy. Nedají se pustit volně, utečou!

Buď já nebo pes - 4. díl - 04.01.09 - Spektrum
Yorkšir - Nepřibližuj se, štěkám a koušu! Postel je jen má a paničky! Pánečka ne! Papám jen na stole a z vidličky!

Buď já nebo pes - 3. díl - 03.01.09 - Spektrum
Talulach - Panička si myslí, že jsem panenka, a tak se tak i chovám. Čůrám, kakám doma, do postele! Na všechny štěkám!

Buď já nebo pes - 2. díl - 02.01.09 - Spektrum
Buster - Dovolím si vše! Budu si po Vás skákat, štěkat a Vy mě budete poslouchat. A do postele mi nelezte!

Buď já nebo pes - 1. díl - 01.01.09 - Spektrum
Rex - Bráním svoji paničku. Kdo se přiblíží, toho kousnu, štěkám o sto šest! Nikoho nechci poslouchat!

Mezi námi zvířaty - 06.12.08 - Česká televize
Závod psích spřežení

Mezi námi zvířaty - Rotvajler - herec - 30.11.08 - Česká televize
Pokud jde o komunikaci, nemohla jsem vynechat psy. Máme je doma a myslíme si, že je známe od hlavy až k patě, ale vždy nás dokáží znovu a znovu překvapit, ačkoli někdy dělají, že „neumí do pěti počítat“. Pes je neobyčejně zábavný společník, pokud akceptujeme, že právě komunikace je v životě s ním snad to nejdůležitější. Do našeho dílu jsem pozvala cvičitele filmových zvířat, aby představil svého rotvajlera-herce. Tenhle pes se nakonec předvedl jako profesionál s tvůrčí iniciativou a v herecké scénce u rybníka, kde plní běžné povely stylu „aport“, „polož“, „podej“, nás všechny překvapil; místo aby na zavolání cvičitele náhle odběhl a nechal housle ve vodě a nešťastného muzikanta na břehu, pro aport si doplaval a utekl i s ním, raduje se, že má klacík.

Mezi námi zvířaty - 22.11.08 - Česká televize
Velký německý špic, Psí párty

Mezi námi zvířaty - 08.11.08 - Česká televize
Psí bojovník, Létající pes

Mezi námi zvířaty - 27.09.08 - Česká televize
Čtyřnozí dobrovolní hasiči

Mezi námi zvířaty - Smečka francouzských honicích psů - 13.09.08 - Česká televize
S moderátorkou Danou Syslovou vás ještě zveme posedět a na kávu do „takové normální zvířecí rodinky“ a do smečky francouzských honicích psů, kteří jsou k uzoufání k neutahání. A to je Mezi námi zvířaty téměř všechno. Poslední překvápko je totiž opravdu překvápko.

Mezi námi zvířaty - Příběh - Pes ve stáji - 26.05.08 - Česká televize
Když se vám stane, že vás vyhodí z teplého domova přímo na mráz a stanete se bezdomovcem, pak přijmete za vděk i přístřeším ve stáji, jak tomu bylo u štěňátka, které se jednoho dne připletlo pod nohy Jitce Morgensternové. Ovšem pes – pán domu se rozhodně o své teritorium nehodlal dělit. Štěně mělo dvě možnosti – hledat si nový domov nebo jiného kamaráda. A to se tedy povedlo!

Mezi námi zvířaty - Zvířecí tajemství - Tančící border kolie - 24.05.08 - Česká televize
Druhým psem, kterého stojí za to poznat, je tančící boarderkolie. S její majitelkou a cvičitelkou jsme mluvili o zajímavostech tohoto plemene, které je známé svojí vysokou inteligencí. Díky ní se boarderkolie nadšeně učí tak neuvěřitelné kousky, jaké uvidíte. Ale je zde i odvrácená strana: chytrá hlava se snadno začne nudit a zkouší, co všechno se dá rozkousat. Proto kdyby vás reportáž inspirovala k pořízení tohoto pejska, včas zvažte, jestli jej dokážete zabavit!

Mezi námi zvířaty - 10.05.08 - Česká televize
Psí uši, Psí přátelství na život a na smrt

Mezi námi zvířaty - 26.04.08 - Česká televize
Štěňata v kontejneru

Mezi námi zvířaty - 12.04.08 - Česká televize
Pes za volantem

Mezi námi zvířaty - 29.03.08 - Česká televize
Soužití člověka se psy

Mezi námi zvířaty - 15.03.08 - Česká televize
Asistenční psi

Dobrá rada nad zlato - Zvířecí záchranka - 08.03.08 - Česká televize
I naší čtyřnozí miláčci potřebují občas Rychlou pomoc. Víte, že v Praze už existuje tzv. zvířecí záchranka?

Mezi námi zvířaty - 16.02.08 - Česká televize
Labradorka trumpetisty Chinaski, Stopařský pe

Mezi námi zvířaty - 19.01.08 - Česká televize
Irští vlkodavové, Čivavy

Výcvik psů 1 - 10.07.07 - youtube
Výcvik psů 1

Dobrá rada nad zlato - Péče o velkého psa - 17.03.07 - Česká televize
Poradíme vám, jak správně pečovat o velkého psa, pokud takového máte.

Dobrá rada nad zlato - Péče o psí tlapky - 03.03.07 - Česká televize
Jak pečovat o psí tlapky, když je zrovna venku sníh.

Dobrá rada nad zlato - Psí salon - 02.12.06 - Česká televize
Navštívíme psí salon.

Chcete mě? - Nemoci srdce u zvířat - 19.03.05 - Česká televize
Nemoci srdce u zvířat© HAFICI.NET - http://hafici.net/zabava/tv