Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Veterinární přípravek pro psího seniora

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Operace, zákroky 

+ přidat příspěvek
Veterinární přípravek pro psího seniora
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2023 21:35 PaterNoster
Zde naleznete výběr doplňků stravy pro psí seniory www.profipes.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2023 10:54 Žena Agitka [6]
Dobře - moc díky, hned jsem ho na internetu objednala a vyzkoušíme ho. Četla jsem na něj dobré recenze i na jiných diskuzích, majitelé pejsků si ho chválí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2023 22:17 HajdovkaSam
Jde o tobolky, psovi je dávám do smetanového sýru a nemá problém je sežrat. Navíc stačí kolagen dávat 2x za rok, vždy 3 měsíce. Tady najdete víc informací eshop.pet2me.eu/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2023 21:13 Žena Agitka [6]
Ještě se zeptám na způsob podání pejskovi - nemá pejsek problém kolagen sežrat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2023 22:47 HajdovkaSam
Ahoj, já kupuju kolagen Colafit Max Forte který je důležitý pro stavbu chrupavek, kloubních pouzder vazivových tkání, kostí a srsti. Koupili jsme ho na základě doporučení veterinářky a spokojenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2023 23:42 Žena Agitka [6] – Veterinární přípravek pro psího seniora
Zdravím, kupujete prosím psím seniorům nějaké veterinární přípravky? Budu ráda za rady a tipy.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 16x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/1006-veterinarni-pripravek-pro-psiho-seniora