Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pelíšky

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Pelíšky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2016 16:15 Muž invalida [782] Re: petrab
No tak sem myslel že ta myšlenka je jasná. Jak se pozná že je pes rád v pelechu. Třeba moje čuba "upozorňuju že je to bezpapírovej bezcennej chcípák podle všeználka" je taky poměrně free a to skoro všude. Ovšem že by byla ráda v pelechu v mý přítomnosti se mi moc nezdá.
Furt je někde se mnou a v pelechu je buď na povel když už překáží moc, votravuje návštěvu atd nebo dobrovolně což je situace typu jakej řízek na stole, fakt tady žádnej kocour nebyl a já teda vážně řízky nemusím. Čímž chci naznačit ne to že mi krade řízky (jen jednou mi vyžrala kilovku španělskýho tuňáka)ale že se uklízí když má nediplomaticky řečeno velký významný mínus. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2016 00:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: invalida
Fotka k příspěvku invalida napsal:
A docela by mě zajímalo jak se pozná že je pes někde rád.
stydim stydim


sem tam se to pozná docela zaručeně smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2016 15:13 Muž invalida [782] Re: Klára
Zase mi to připasdne zbytečný ale zrovna se venku rozpršelo a nádobí už je umytý tak zase přednesu to co si myslím.
Soužití se psem je něco jako souhra dvou dobrejch řemeslníků. Každej ví kdy je čas na to nebo ono a není na to třeba slov.
Ono to je i celkem logický. Člověk si všim že vlci nějakým způsobem ví kde je kořist dřív než on a tak hledal něco na voheň směrem kam běžej vlci. No a vlci si zase všimli že lidi ulověj víc než spotřebujou, jsou celkem bordeláři tak je možný jim něco štípnout. No a potom vzniklo soužití neboli pravidla.
Proto pes má radši gesto než povel. Pořvávat na psa aby chytil cosi když to cosi má taky uši je na nic.
Zrovna tak je na nic psí pelech s beruškama nebo tak něco. A něco psovi dovolit a pak ho to vodnaučovat je už vůbec divný. Pokud se pes časem okouká je lepší si pořídit plyšáka.
A docela by mě zajímalo jak se pozná že je pes někde rád.
stydim stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.04.2016 17:35 Muž invalida [782] Re: Markiz
Nebo lahváče ano Ale psa dycky nechávám vybrat si místo který vyhovuje jemu. Já na jweho dece spát nebudu tak nevím co bych mu měl vybírat místo já.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2016 17:10 R Žena Markiz [262] - Ovčáci
ja se na to ani nedivam, uz jen proto ze ta slecna se zas pokazde jmenuje jinak, jak je jejim zvykem :-D

invalida - co mas proti posteli s dirou? ja bych do ni taky neco dala, treba jidlo :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.04.2016 15:12 Muž invalida [782] Re: petrab
Asi zas budu jedinej komu se ta postel s přihrádkou úchylná?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.04.2016 15:05 Muž invalida [782] Re: Klára
Ne že by mi to nemuselo bejt fuk ale podezřele mi to připomíná reklamu. Další věc je o že psu v posteli si myslím svý a nějak se mi nechce věřit to odnaučení a to že už za vámi nechce.
A úplně nakonec musím podotknout že veškerý pelíšky a jiný psí produkty jsou určený jako návnada na peněženky lidí.
Psovi stačí sucho, teplo a normální stravu což je maso. Pes v luxusním pelechu z procházkou kolem paneláku na dobu kdy páníček stihne cigáro je stejný pozitivum pro psa jako třeba háčkovaný slipy nebo farma na bource morušovýho pár kiláků na západ od Achnorage stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.12.2014 12:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Tak to je paráda... Musím zjistit, jestli by se tam vlezl Scotty, a objednám si to palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.12.2014 06:04 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
Ideální pro Rexíka. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   16.12.2014 21:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.08.2014 11:48 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
Náš pes smrdí když se namočí (nebo ho koupeme) a to jako dost, ale jenco uschne tak v poho. O tom, že se vyválí v ho.. to nepočítám :) což je jeho velice oblíbená zábava, ale jen pokud jsou v tekutějším stavu (asi je vybíravej, někdy se začne válet někdy ne no).
V posteli nám spát nesmí je zvyklej na pelíšek,kterej je kousek od postele jak kvůli čistotě tak našemu možná i jeho pohodlí. Hlavně když byl malej tak bych se bála, že bychom ho zalehli, ale i tak když chodil čůrat na balkon tak to vyšláp a než ho člověk někdy chytil tak už byl uvnitř a nedokážu si představit, že by skočil do postele.
Ale faktem zůstává, že co odejdem, tak na posteli máme přehoz, tak když nikdo nebyl doma chodil tam, teď už asi ne nebo to umí maskovat:-D Na gauč atd. může v pohodě.
Ale ještě k tomu smradu sestřenice maj yorkšíra a ten fakt smrdí furt i po vykoupání prostě pořád, to vám sedí na klíně a nic moc no, ale tak je to jejich věc asi jim to nevadí nebo s tim nic nenadělaj... a ten spí v posteli.
A k tomu intimnímu životu Libas to je právě taky jeden důvod proč nám nesmí do postele pes:-D Nevim jestli by pokaždé chápal, že zrovna teď ne!!A kdybychom ho někam zavřeli tak by rušil,kňoura, škrábal na dveře atd. tím si sem jistá. A on má svůj pytel (sedací pytel co máme doma) a tam je spokojenej tam i v noci spí místo pelíšku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.06.2014 11:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
To mne tedy dostalo... Můj pes nesmrdí, můj pes voní... jakmile začne smrdět, je něco v nepořádku a musí se to řešit... ale zdravý pes nesmrdí. Samozřejmě, jsou psi se silnějším loveckým pudem a ti se budou vždycky válet v něčem "voňavém", aby skryli svůj pach, ale normální domácí pes nesmrdí. No a že pes líná? Ze mne taky padají vlasy a kdybych měl vyrazit každou přítelkyni, ze které mi v posteli zůstanou vlasy (co v posteli, ale v umývadle a ve vaně), tak bych asi neměl žádný intimní život smich
Nicméně já nic nenamítám proti těm, kteří to mají doma nastaveno tak, že jejich pejsek má svůj pelíšek a tam spí, nebo že nesmí na sedačku či do postele. Každý to má nastaveno tak, jak mu to vyhovuje. Já to mám nastaveno tak, že pejsek spí se mnou a že máme společnou postel, mně to tak vyhovuje a že někdo to má jinak, to je jeho věc... jen nesnesu, když mi někdo začne tvrdit, že to, jak to má on, je to jediné správné... v tu chvíli bych rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.06.2014 08:59 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Taky znám pejskaře co jim pes nesmí do ložnice,na sedačku,křeslo atd.nevím no,naši můžou všude a měnit to nemíním. ano .Sagi taky někdy chrápe jak starej chlap smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2014 08:53 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
To si musím přečíst až doma v notasu,v mobilu jak to zvětším,tak je to zase rozmázlý :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 21:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Fotka k příspěvku nejen nepejskaři

 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 13:33 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Náhodou, znám i pejskaře, kterým pejsci nesmí do ložnice... tedy, pejskařky.... dvě. Vadí jim stafí chrápání. Mně to nevadí. Já když spím, tak spím. Ale je fakt, že Scotty chrápe jen maloučko ve srovnání třeba s fenkama mojí chovatelky. Ty mít doma, tak bych taky přemýšlel o samostatné psí místnosti, jak to mají u nich doma smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 11:06 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Jo jo nepejskař na mě kouká asi takhle coze ,když řeknu že ovčáci spí s námi v posteli smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 07:46 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Všude ne, jen u pejskařů smich smich smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2014 20:26 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Koukám že je to všude stejné :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2014 19:56 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
No, Scotty má právě ten pelech rozměru 160x210cm a tam leží skoro pořád, pokud mi neleží u nohou když něco dělám na PC... no a mě tam tedy taky občas pustí vyspat smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2014 21:20 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Jo ty vypadají fakt dobře,ale u nás bych v něm spala jedině tak já,protože psiska chrní všude možně,převážně však na gauči,ale v pelechu ani náhodou,válí se v něm akorát hračky :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2014 16:03 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Super pelíšek. Musím kouknout, jestli mají i rozměr 160x210cm :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.06.2014 22:09 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.05.2014 12:48 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2014 11:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2014 02:24 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Vrbička?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2014 01:39 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
inkontinenci vyřešíš jak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.05.2014 23:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Laďka
A jestli nenajdu na netu, tak ji vymyslím, a to tak, aby si ji Scotty mohl sám ovládat, až bude starej... a nebo uřežu posteli nožičky, aby do ní mohl, a nainstaluju nějaký jeřáb, který z tak nízké postele bude zdvihat mě smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.04.2014 16:57 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: petrab
Ještě chvilku počkej a Libas někde na netu najde i jezdící plošinu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.04.2014 13:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
v tom případě, kterej jsem zmínila pes rozhodně nesmí chodit po schodech (páteř (cauda např.), silná DKK apod., zvlášť dolů,

schůdky krásný, jde jen o to (a fakt to není moc sranda), že když pes z nějakýho důvodu nesmí skákat a překonávat podob. překážky jako schody, a je celej život zvyklej spát někde nahoře, je to obrovskej problém
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.04.2014 23:07 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Pro tento případ: iridog.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2014 21:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
možná by bylo ale fajn ho naučit víc na svou postýlku dřív než v důchodu,
jestliže pes je zvyklej spát jen s Tebou v posteli, jednou přijde doba, kdy na ní nevyskočí a věř, že z toho bude hodně nešťastnej, bohužel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.04.2014 23:10 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Argo
Tak takový pelech bych tedy nechtěl. Co kdyby pak Scotty už nechtěl se mnou spát v posteli? tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   27.04.2014 21:22 Argo – Poctivé pelechy
Velice pěkné a kvalitní pelechy. Odkaz jsem našla na FB.
www.facebook.com/… palec hop Náš pesan z něho ani nechce slézt a postel ho už nezajímá. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.03.2014 15:24 Iridog – Chovatelské potřeby - www.iridog.cz
Fotka k příspěvku Nabízíme potřeby pro chovatele domácích mazlíčků. Disponujeme rozsáhlou nabídkou výrobků. Naším cílem je dodávat chovatelské potřeby v nejlepší kvalitě. Jsme čeští výrobci! Můžete náš navštívit na stránkách iridog.cz nebo na prodejně v Ostravě ! Těšíme se na Vás ! :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.05.2013 18:11 terka – pelechy na úrovni
to jsou pelechy z jiné planety

www.pelechyterka.iprostor.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.04.2013 23:41 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: HOUP
sikovne :) a ty samozrejme taky..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2013 07:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
z koše ho vytáhni! Aby se na něj vešla Flo, doufám, že vážíš aspoň 150 kg! smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2013 07:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: HOUP
šikulka!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2013 10:48 Žena pavoucica [703] Re: HOUP
ted jsem zrovna vyhodila jeden starý černý rolák....a nějaké věci co neobleču by se tu taky našli....že bych ten rolák vytáhla z koše??? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.03.2013 20:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   20.02.2013 08:31 Žena HOUP [1532] – NÁVOD
Fotka k příspěvku návod na pelíšky--pro kočičky nebo malé pejsky...vycpávám malými věcmi..rukavíce šály..halenky.--doprostřed větší složené bundy--svetry-mikyny:-)a jiné,upotřebit se dá opravdu vše--pokut máte čas a v okolí útulek zkuste se zeptat jestli nemaj zájem:-)9 kousku v ruce jsem ušila za dva dny..neseděla jsem u toho furt je to lehlé:-)nápad to můj není jen jsem našla vyrobila..
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.02.2013 08:26 Žena HOUP [1532] – :-)
Fotka k příspěvku DĚLÁM PELIŠKY:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   27.12.2012 21:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.10.2012 00:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2012 19:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – dobrý ceny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.10.2012 17:55 Dracula Re: petrab
Rovnou koupit psovi gauč :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.10.2012 15:59 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Tak ten pelíšek je luxusní,ale u nás bych v něm mohla opět skladovat jen hračky,Argovi se víc zamlouvá gauč smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   24.10.2012 01:14 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2012 20:27 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
dá se to prát - já teda zatím jen luxuju, ale píšou, že se to pere v nějakém lanolinovém pracím prostředku ano

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2 3

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 3305x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/107-pelisky-