Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Toulavé Tlapky

 

NápovědaFórum » Útulky  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Toulavé Tlapky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2011 00:07 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: defisa
napiš mi na SZ,jak bych ti mohla pomoci,jsem členkou několika pomocných organizací a pakliže to jen trochu jde, pomůžu fakt všem,život pejsků je mi vším.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 15:07 Žena defisa [80] - TeriéřiRe: pavlinapoddana
moc děkuji za podpru ... a nechtěle by jsi pomoct TT s internetovou inzercí nebo letáčky???
Mov by to mě i zvířátkům pomohlo =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2011 13:54 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: defisa
Přejeme hodně štěstí a držíme palečky,každé pomoci neviňátkům si strašně vážím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.04.2011 18:08 Žena defisa [80] - Teriéři
Vím že se oběvý další spekulace atd. ale já to pro pomoc zvířátkům podstoupím....

V TT je několik nových přírůstkůch... většina lidí by ráda vlastnila pejska ovšem menší plemeno a teď mají šanci i naši pejskové ... V Nabídce jsou mimojiné : 2 měs. kříženec jezevčíka,3-letý kříž. čivavy, další 3-letý kříž čivavy, 3-letý kříž. maltézáčka a 6ti-letý čivavák

Všechny pejsky se budu snažit popsat co nejpečlivěji a zaslat foto ... jelikož je většina pejsků mladých hi možnost psychické újmy mimimální ..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2010 20:16 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: NIKO
Já si toho ani nevšimla :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2010 19:42 NIKO – Re: NIKO
Omluvte mi překlep,patří-vždyť stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:53 NIKO – Re: defisa
Já bych to už neřešil.Vžyť ona tahá jen rozumy,důkazy žádné nemá a CHYTRÁ HORÁKYNĚ také není,ta byla opravdu chytrá :-) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:39 Žena defisa [80] - Teriéři
Pro dnešek končim...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:38 Žena defisa [80] - Teriéři
?? napsal: Otázek jsem položila dost. Odpověď žádná.

Věta mě překvapuje že.... neni otázka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:37 NIKO – Re: ??
Ty chceš být asi fakt brzy stará :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.04.2010 22:35 ?? – Re: defisa
Otázek jsem položila dost. Odpověď žádná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:33 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: NIKO
svatá pravda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:29 NIKO
"Nevím, jaké a hlavně proč máš tušení. Jen bych ráda, sama pro sebe, věděla co se děje. Opravdu zarážející, že žádné info prostě není".Ono se říká-NEBUĎ ZVĚDAVÝ,BUDEŠ BRZY STARÝ- :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:29 Žena defisa [80] - Teriéři
?? napsal: Nevím, jaké a hlavně proč máš tušení. Jen bych ráda, sama pro sebe, věděla co se děje. Opravdu zarážející, že žádné info prostě není. Proč, ze strachu z konkurence. To je směšné. Kdyby nebyl žádný problém, není co tajit.

Já nic netajim...polož kontrétní smysluplnou otázku která neni založená na doměnce a s radostí ti odpovím...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.04.2010 22:28 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ??
ale jo, já něco četla - do diskuzí nevstupuju zcela nepřipravená...je fakt, že zpráva města ČK byla zajímavá, nicméně má město všechny podklady prokazující to, co bylo napsáno (myslím např. nějakou fotodokumentaci, jak vypadali psi než byli předáni apod. - tady se sice dá zase nafotit jakýkoli pes a vydávat za toho určitého s nějakým evidenčním číslem....no....tohle je na dlouhé lokte) Je otázka, co je podle města ČK dobrý výživný stav, co průměrný výživný stav - je to ošetřeno nějakými tabulkovými hodnotami(to je zcela relevantní otázka - přiznám se, že v této "úředničině" nemám naštěstí zkušenost)?...U běžného člověka názor na výživný stav zvířete podléhá dost subjektivnímu hodnocení.
Jasně TT píšou dost srdcervoucích článečků o tom, jak všechny své svěřence milujou apod....s tím nikdo nic nenaděláme, asi je chápu, že tímhle třeba lépe dojdou k cíli (=příspěvkům) než kdyby psali, jak jim jedno zvíře umírá za druhým (důsledkem nfekce apod - psi se často berou z otřesných podmínek a není divu, když mají kdejakou hrůzu, kterou můžou šířit mezi další "spolubydlící" - i přes DOBROU veřerinární péči mohou zvířata umírat). Jasně, že nepřesné informace a mlžení není fer.
Ale znovu pro všechny - neobvińuju, neodsuzuju. Přeji hezký zbytek večera a dobrou noc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:27 ?? – Re: defisa
Nevím, jaké a hlavně proč máš tušení. Jen bych ráda, sama pro sebe, věděla co se děje. Opravdu zarážející, že žádné info prostě není. Proč, ze strachu z konkurence. To je směšné. Kdyby nebyl žádný problém, není co tajit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:26 Žena defisa [80] - Teriéři
NIKO napsal: Teba ví proč (odmítáte pomoc těch, kteří těmto psům rozumí!)

jj víme protože se všicni bojíme a nemůžeme spát strachy že příde ?? a sebere nám pejsky :-( smich :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:24 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: ??
Nevim proč mám tušení že máš co dělat s nějakým konkurenčnim združením Toulavých Tlapek a snažíš se dostat co nejvíc informací ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:22 NIKO – Re: ??
Teba ví proč :-) (odmítáte pomoc těch, kteří těmto psům rozumí!)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:20 NIKO – Re: ??
To není vyhrožování,ale konstatování a upozornění,abys tu nikomu nenadávala!!!Rady takové odbornici dávat přece nemusím,asi stejně žádné zvíře nemáš a jen tlačíš na pilu smich smich smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:20 ?? – Re: defisa
Ptám se na ty, co jsou v "péči" TT. Proč se tedy TT do takové akce pouštělo? Vždyť byla rozjednaná i pomoc od jiných sdružení. Teď je pár psů vláčeno z místa na místo a odmítáte pomoc těch, kteří těmto psům rozumí!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:19 Žena defisa [80] - Teriéři
Jo a před KVS nebyl žádnej úprk, my se nemáme za co stydět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:17 Žena defisa [80] - Teriéři
2) Pro če "Mostečáci" převážejí???
Je to proto že již nemáme takové prostorové podmínky pro tolik psů.Několik psů máme i u nás v TT. Možmá to vipadá joko by jsme se psů zbavovali ale mi jim voríme granule a pomáháme materiálně útulkům kde jsou "Mostečáci" umístěni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:16 ?? – Re: NIKO
Až budu potřebovat poradit ohledně RTG - ozvu se. A nevyhrožuj, opravdu tebe se nebojím. Víc k tvým jednoduchým komentářům a zastrašování není co dodat. Takže si piš, reagovat na tebe nebudu. Pa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:14 ?? – Re: defisa
A zase pipety. Co dál?? Co ty převozy, úprk před KVS - odpovědi nebudou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:12 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: ??
Tady má někdo bohatý rodiče kteří mu koupili moc dlouhý vedení!!! :) :) :)

Můžeš mi říct kdo psal jenom pipety??? Mluvila jsem o pipetách které sháníme pro léčení demodexe!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:12 NIKO – Re: defisa
Veř mi,že rukama se nediskutuje. :) Neznalý věci se diví,směje se,aby zakryl svoji hloupost ano Co máš za psa,že máš s takovými věcmi zkušenosti?ODBORNICE :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:11 ?? – Re: monique
Ale nejde o sáhodlouhý dopis o kočkách. Jde o daleko přesnější informace od lidí, kteří s TT spolupracovali, o komentář z města Č.K., byli osočeni, že se předávali psi ve špatném stavu, což pravda nebyla, o další a další informace - jen si je dohledat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:08 ?? – Re: defisa
A jak se o ně staráte? Sháníte pipety, to je vše, co takový pes potřebuje?? No nic, snad se konečně něco pohne až šetření dokončí KVS.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:07 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ??
pokud se Niko dle Vás angažuje a dělá ze sebe hlupáka, platí Váše reakce i pro mě, jelikož mám dost podobný názor a to, že když nejsou důkazy, nemůžete soudit dle zásady: jedna paní povídala (nebo napsala nějaký šíleně sáhodlouhý dopis o kočkách na net apod.) to není angažování se, spíš prosté konstatování :) nicméně tato diskuze je absolutně neplodná jako na všech jiných internetových forech a tak se účastnit již nebudu a znovu se omlouvám, že jsem do ní vpadla :-|
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:06 Žena defisa [80] - Teriéři
?? napsal: Ano, jde o pesany, ale bohužel nikdo nezjistil kde jsou. Neustále se mění místa jejich pobytu. Sama sl. Zárybnická psala o sedmi přemístěních. To je normální? Snad se je podaří včas najít. Ale tím, že lidé budou vědět, že něco s TT je špatně, nebudou přispívat a snad další zvířata budou mít šanci na opravdovou záchranu a TT skončí. Nelze přece slepě přispívat a nevědět na co. To, že někdo napíše srdcervoucí článek, ještě neznamená, že se zvířatům dostává vše potřebné. A tím, že na stránkách jsou jen samé neurčité zprávy, to jen utvrzuje. Kdyby vše bylo OK, není co tajit, že??
Je vidět že ti vůbec nejde o psy protože člověk kterýmu to neni jedno nemá blbý keci a nesnaží se shodit někoho kdo se o ty psy stará.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:05 ?? – Re: ??
Tebe potkat? To se jako mám bát. Ale jo, bylo by o čem diskutovat, že odborníku. Stačí si vzpomenout na tvé komentáře k tématu kyčle a RTG - musím se smát ještě teď. Toť vše, hlupáka ze sebe děláš sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:03 ?? – Re: monique
Ano, jde o pesany, ale bohužel nikdo nezjistil kde jsou. Neustále se mění místa jejich pobytu. Sama sl. Zárybnická psala o sedmi přemístěních. To je normální? Snad se je podaří včas najít. Ale tím, že lidé budou vědět, že něco s TT je špatně, nebudou přispívat a snad další zvířata budou mít šanci na opravdovou záchranu a TT skončí. Nelze přece slepě přispívat a nevědět na co. To, že někdo napíše srdcervoucí článek, ještě neznamená, že se zvířatům dostává vše potřebné. A tím, že na stránkách jsou jen samé neurčité zprávy, to jen utvrzuje. Kdyby vše bylo OK, není co tajit, že??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:02 NIKO – Re: ??
Vidím,že opravdu v rukou nic nemáš a nenazývej mne hlupákem,svět je malý,nevíš,jestli Tě někdy nepotkám no Já jsem k Tobě slušný ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 22:01 Žena defisa [80] - Teriéři
monique napsala: Já jsem nikde nenapsala, že mě to pobuřuje, tak se prosím vyjadřujte věcně:-)
Spíš nechápu, že stále dokola všude všichni omílají to samé...kde je napsáno, že jen OS TT je špatné a kde máte nějaké skutečné důkazy a kde máte důkazy, že jiné OS zabývající se opuštěnými zvířaty jsou "svaté"?
opět opakuji - nikoho se nezastávám, nikoho nekritizuji, nic mě nepobuřuje, jen jsem tak trochu upozornila na skutečnost, která zřejmě Vám uniká a sice, že když budete tu Zárybnickou a TT jen pomlouvat, tak možná docílíte toho, aby jim lidi nedali ani korunu, ale nedocílíte toho, že by jste zjistili, co udělali s těmi zmíněnými psy z Mostek - a o to prý tady všem jde, ne?


Konečně někdo komu to dochzí že když Denisu Zárybnickou "ukamenujete" tak bodou celí Tlapky a celí psi z Mostu někde!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:58 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: monique
pardon překlep v poslední větě: že byste zjistili (omlouvám se a opravuji, vzhledem k tomu, že tady na to jsou někteří lidi dost hákliví a když nemají už argumenty, tak řeší pravopis)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:58 ?? – Re: NIKO
Proč se tak angažuješ, děláš ze sebe jen hlupáka. Ale co se divím, stačí projít celé fórum a prudíš u každého tématu. Tak si posluž i zde. Já na tebe fakt čas nemám, ale jistě se ti někdo bude věnovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:56 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ??
Já jsem nikde nenapsala, že mě to pobuřuje, tak se prosím vyjadřujte věcně:-)
Spíš nechápu, že stále dokola všude všichni omílají to samé...kde je napsáno, že jen OS TT je špatné a kde máte nějaké skutečné důkazy a kde máte důkazy, že jiné OS zabývající se opuštěnými zvířaty jsou "svaté"?
opět opakuji - nikoho se nezastávám, nikoho nekritizuji, nic mě nepobuřuje, jen jsem tak trochu upozornila na skutečnost, která zřejmě Vám uniká a sice, že když budete tu Zárybnickou a TT jen pomlouvat, tak možná docílíte toho, aby jim lidi nedali ani korunu, ale nedocílíte toho, že by jste zjistili, co udělali s těmi zmíněnými psy z Mostek - a o to prý tady všem jde, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:55 NIKO – Re: ??
Moc se pleteš!!!Já neměl zakázán přístup do diskuze smich Proč se nezastat někoho,proti kterému tady brojíš a důkazy žádné memáš!!!Dolož to nějakým důkazem,žádný nemáš,tak si asi vymýšlíš ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:54 ?? – Re: defisa
To je důvod, proč nemohou být na stránkách uvedeny všechny informace?? Kde jsou atd.?? Otázek bylo více....Ale tak další, proč bylo několik psů narychlo odvezeno před kontrolou KVS?? Je co skrývat??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:53 Žena defisa [80] - Teriéři
Klidně se o TT zajímejte určitě to neuškodí a i to pomůže!!! Platí to ale pouze u ověřenejch informací!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:51 Žena defisa [80] - Teriéři – Mostečáci
Otázky a odpovědi:

1) Proč nejsou psi z Mostku u Kaplice nabýdnuti k adopci???

Odpověď je jednoduchá!...Silné napadení demodexem které nejvíce postihlo pejska Larse kterého si budeme muset asi nechat u nás v TT ale také všechny ostaní psy včetně štěňátek. Právě shádníme pipety k léčení demodexe až se pejci dostanou ze stavu ve kterém teď momentálně jsou bude jich většina k adopci nabýdnuta.

Napište další návrh na otázku prosím palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:50 ?? – Re: monique
Toto je diskuzní fórum, tak diskutuji. Jde o to, aby lidé nepřispívali na péči o zvířata těm sdružením, která se nestarají, tak jak by měla. Na tom já nevidím nic špatného a nechápu, že vás to tak pobuřuje!! Čím více lidí se začne o činnost TT zajímat, tím dříve snad celý spolek skončí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:46 ?? – Re: NIKO
Napadáš a urážíš zde jen ty. Asi jen tak jsi neměl zakázaný vstup do diskuze!! Pokud tě to tak rozčiluje, nechoď sem.
A jestli nevíš, o čem je řeč, tak se neangažuj. Ti pesani nejsou v útulku!! Tak raději nekomentuj něco, o čem nemáš ani páru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:43 NIKO
?? napsal: Třeba myslíš, poslat nějakou tu kačku TT? Dobrej vtip. Doufám, že i ostatní lidé budou obezřetnější a dobře si budou rozmýšlet, komu přispět a komu ne. A když jsme u pejsků, což takhle zařídit, aby se konečně zveřejnilo vše o těch z Mostek u Kaplice, které má v "péči" OS TT. Nikdo pořádně neví, jak vypadají, v jakém jsou stavu, ale peníze žadoníte. Aby to pak nedopadlo, jako když na stránkách bylo žadonění o peníze pro kočky, které již dávno byly mrtvé sad sad sad Dokaž to a pak suď a napadej!Už jsem Ti napsal,co máš udělat,né?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:30 Žena monique [180] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: ??
Mám pocit, že se tady řeší pořád ta stejná otázka jako na všech oststních diskuzích, kde se TT a psi z Mostek probírali a pokud jsem zaregistrovala správně, tak nikde nikdo na otázku, co s těmi hafíky je, neodpověděl....nepředpokládala bych, že zrovna zde se povolané osoby k věci vyjádří...chápu, že Vás osud pejsků zajímá, nicméně se zdá, že situace je prozatím neprůhledná a neřešitelná a neustálým omíláním stejných otázek dokola se zřejmě řešení nedoberete. Obvińováním té slečny či paní Zárybnické prostřednictvím diskuzí na netu nedosáhnete rozuzlení situace asi vůbec.
Nikoho se nezastávám, jsem zcela nestranná a neměla jsem v úmyslu do toho nijak výrazně zasahovat, pouze píšu svůj postřeh, že se asi konce nedoberete. Tak to neberte tak, že jsem chtěla do kohokoli rýpat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 21:26 NIKO – Re: ??
Přihlas se sem a pak poučuj :-D Jestli Tě prudí,co jsem napsal,tak v tom určitě nějaká pravda
bude(POKUD SI NEVYMÝŠLÍŠ-pošli fotky jako důkaz) ano
Bavíme se o psech (Mostky u Kaplice), a to celou dobu. Zajímá mne, to co ostatní! Kde jsou, v jakém stavu, proč nejsou nabízeni k adopci, proč byli tolikrát převáženi.... Jak jsou na tom štěňátka.....
Pokud Tě to tak moc zajímá,běž do toho útulku,nafoť vše a podej trestní oznámení,že se tam týrají zvířata(Jinak nic nevyřešíš.Kolik máš let,že Ti tohle musím radit?) a bude vše vyřešeno a Ty budeš mít klid a v noci budeš spát ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 20:50 ?? – Re: defisa
Bavíme se o psech (Mostky u Kaplice), a to celou dobu. Zajímá mne, to co ostatní! Kde jsou, v jakém stavu, proč nejsou nabízeni k adopci, proč byli tolikrát převáženi.... Jak jsou na tom štěňátka.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 20:31 Žena defisa [80] - Teriéři
?? napsal: Nevím, proč bych něco s tebou měla řešit přes mail coze Jste OS, chcete peníze, tak by snad mělo být vidět, co se zvířaty vyvádíte!!
Jo Os jsme, koruny taky potřebujeme a kdo ne že?
Nwm co tě zajímá víc jestli fotky, zdravotí stav, zázemí, podpora jednotlivých psů nebo vše o určitém psu???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2010 20:02 ?? – Re: defisa
Nevím, proč bych něco s tebou měla řešit přes mail coze Jste OS, chcete peníze, tak by snad mělo být vidět, co se zvířaty vyvádíte!!

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Útulky • Zobrazeno 3523x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/117