Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Slepnutí

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Slepnutí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2010 11:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – operace?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 10:21 martin94
Ona posloucha na slovo,takze nikdy nebyla na voditku (kdyz nepocitam asi prvni dve prichazky nez jsem si vsiml,ze voditko neni potreba),takze jsem zvedav,jak bude chodit,kdyz bude slepa. Ale stejne by me zajimalo,jestli s tim neco delaji. Kdyz to jde u lidi,tak to snad musi jit i u psu a ani by to nemuselo byt tak drahe jako u lidi :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2010 10:01 evanska
Ahoj,nedělej s tím nic,chodí s náma ven labík Sorbon,ten oslepl v 9 letech,je mu ted 11 a je naprosto v poho,taky jsem si myslela že to musí být těžký pro toho pesana,ale není,oni to neberou tak jako my lidé,takže v klidu,a i když tvůj pesan nic neuvidí,můžete zažít ještě spoustu legrace.Držím palce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2010 13:56 martin94 – slepnuti
Ahoj,muj maly knirac (10 let) zacina postupne slepnout. Asi pred dvema lety ji zacalo "belet" jedno oko a veterinar rekl, ze to neni nic hrozneho a ze ma jeste druhe oko a netreba s tim neco delat. Jenze ted se ji objevil maly bily flek uz i na druhem oku a rekl bych,ze se to bude rozsirovat a tak za 2 roky by nemusela nic videt. Tak by me zajimalo,jestli s tim ma nekdo zkusenosti a jestli se to da nejak vylecit nebo operovat? A kolik to kdyztak stoji,pac nemam moc penez a rodice mi na to urcite penize nedaji :-O Dekuju

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 1432x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/143-slepnuti