Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Co můžu dělat ,aby pes zhubnul?

 

NápovědaFórum » Výživa  

+ přidat příspěvek
Co můžu dělat ,aby pes zhubnul?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 14:30 Žena nelinka [53] - Společenská plemena
lebo!!!!nelka je chorá a keby si ju videla ako predtým trpela len vracala krv a bola slaba,len napichaná inekciami a ver mi že ked si na to spomeniem rozplačem sa,len tak tam ležala,bola chudá a teraz mám obrovskú radost ked vidím ako papá a akú má radost s prechádzok a iných vecí,nieje zas taká tlustá ale ak si to porovnám s jej bratom tak trošku ale ak s kavalierom z vedlajšieho domu som štastná že ten obézny pes žije(ten z toho paneláku),ja si zas myslím že o kavalieroch viem SKORO všetko,je to moj prvý psík takže sa snažím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 13:54 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: nelinka
Nelinko, promiň, ale už musím opravdu reagovat... víš, co jsou vůbec kavalíři zač?? Kolik je tvé fence let? Pořád je obhajuješ, ale podle mě o nich moc nevíš.. hmm Proč ji necháš tloustnout, když ji máš ráda?? :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 13:41 Žena nelinka [53] - Společenská plemena
Fotka k příspěvku priznám sa aj moja kavalierka je tlustá oproti iným hmm ale nič s tým nerobím stydim som štastná že jej chutí :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2010 23:43 Žena Dobrman192168 [63] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Kikushe
A on je tlustý? Pokud není vyloženě, že mu nejdou nahmatat žebra, neřešila bych to,znám hodně borderek, co mají v tomhle věku stejný "problém´´ a pak se najednou vytáhli a tlustí nebyli.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2010 17:58 Kikushe – co můžu dělat aby pes zhubnul?
Ahojky, mám půlroční štěně border kolie,které váží skoro 19kg, a to mu dávám hrozně málo jídla. Vím, že mu nemůžu dávat dietní granule, protože ještě roste...Takže co mám dělat?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 832x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/163-co-muzu-delat-aby-pes-zhubnul