Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Rhódeský Ridgeback

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Rhódeský Ridgeback
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2010 00:53 zaciatocnik
samozrejme keby ste ho vzali tak by ste pomohli :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2010 00:52 zaciatocnik
Fotka k příspěvku ak ste na facebooku :) tak tam prave bodne pomoc ale je to zdaleka ale šiel by aj zadarmo a ludia tam pišu že to je prave ta rasa :) www.facebook.com/… ak vam to neotvori tak vam to skopirujem piše tam toto
Dnes nám priviezli do útulku zrazené šteniatko.Bolo nájdené vo Vajnoroch na Rybničnej ulici so zranenými pacenkami (zrejmeje jedna zlomená). Majiteľ sa neozýva. Zostalo na 2-3 dni u dobrých ľudí, ktorí ho našli. Prosím, ak máte niekto možnosť, vziať si ho doopatery, volajte na t.č. 0911 710 169 alebo mi napíšte na mailto:dobrovolnici@gmail.com
www.facebook.com/… a tu je foto
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.08.2010 23:28 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Míša
Nabídky štěňat najdeš obyčejně v chovatelských klubech jednotlivých plemen. RR najdeš na: www.kchrr.com/, nebo www.ckrr.cz/.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 23:13 Žena defisa [80] - Teriéři
S Ridgebackem zkušenost nemám, ale kvalitní krmení je z vlasní zkušenosti Clinicet (www.clinivet.cz)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.08.2010 17:13 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Re: Míša
Podívej se do inzerátů.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2010 16:08 Míša
Zdravim...měla bych zájem o Ridgebacka...nevite nekde o štěnátkach?nejlepší by bylo v středočeském kraji :) děkuji moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2010 12:17 peanut – Rhódeský Ridgeback
Ahoj,

uvažuju, že bych si na příští rok pořídila pejska, teda spíše když jsem uviděla Ridgebacka, tak jsem začala uvažovat o jeho pořízení. Máte-li s touto rasou jakékoliv zkušenosti, prosím, podělte se o ně se mnou. Sice jsem toho už dost přečetla, ale nejlepší jsou osobní zkušenosti. A ještě jedna otázka, jaké je v dnešní době opravdu kvalitní krmivo pro pejsky??

P. :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 783x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/167-rhodesky-ridgeback