Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

TV a kino - filmy o psech

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
TV a kino - filmy o psech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2014 21:43 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Njn, u toho jsem vždycky brečel sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2014 16:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
no, co se týče násilí, stačily mi rvačky psů v ringu i mimo něj ve víkendovym starym Bílym tesákovi, točenej kdo ví jestli před 40 - 50 lety bez digitální techniky, docela bych jí v tomhle směru uvítala, páč aspoň vim, že to je jen PC záběr

P.S. výrůst nápodobně, podobná generace.. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2014 15:06 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Já ti nevím... kolikrát mi ty staré filmy, ještě klidně černobílé, přijdou mnohem lepší než filmy nadité triky a digitální technikou, ale plné násilí, krve a drog. Asi jsem v tomhle staromódní. Já vyrůstal na četbě Rychlých šípů a Tarzanovi, na Vinetuovi a Třech mušketýrech, Hrabě Monte Christo či Hrbáč s Jean Maraisem... to byly filmy, to byly knihy, romantika, čest, přátelství.... jojo.
Dnes? Kromě Harry Pottera jsem neviděl a nečetl dlouho nic, co by mne opravdu zaujalo. Jasně, Píseň ledu a ohně je skvělá, ale to už je jen pro dospělé... kdežto ty knihy a filmy, co jsem psal, mohli vidět a číst dospělí i děti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 23:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
a piš si, že to bude eště hezčejší, triky udělaj svý .... zajímalo by mne, kolik v tom hrálo psů a fen Bel.... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.04.2014 14:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Bella a Sebastian jsem ještě neviděl, ale určitě se na to chci podívat. Jako děcko jsem ten seriál miloval, tak chci vidět, co s ním udělala dnešní doba. Snad alespoň Bella bude krásný bílý pes jako byla ta v mých vzpomínkách :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 11:51 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A další z oblíbených je-Můj čtyřnohý přítel Ace ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.04.2014 11:45 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A už jste někdo viděli ten nový Bella a Sebastian?

Ještě se mi líbil i film myslím že se jmenuje-Tam kde roste červené kapradí palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2014 11:41 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
Na tesáka jsem se dívala taky,u Hačika jsem řvala pokaždé když jsem na něj koukala,ale je to nádherný film. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 21:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: K9 - MŮJ PŘÍTEL SE STUDENÝM ČUMÁKEM
si na mě vzpomeň s myčkou....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 21:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
já řvala zrovna včera
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.04.2014 16:43 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Ani jeden neznám, takže K9 - MŮJ PŘÍTEL SE STUDENÝM ČUMÁKEM se už stahuje a ten druhý TURNER A HOOCH jdu hledat. Díky za doporučení palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2014 16:42 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Bílý tesák je prostě klasika nejklasikovatější a film nejfilmovatější. Jako dítě jsem ho děsně miloval, i když jsem si u něj taky pobrečel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2014 17:41 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Vzhledem k tomu, že mám nedostatek v literatuře, tak dnes na Cool Bílý tesák ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 23:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
smich smich smich houby jedna, sedmička to byla - tedy 6 + 7
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2014 08:35 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Hačikó - příběh psa že by byl film, u kterého se člověk válí smíchy? No, neviděl jsem, zatím, ale podle popisu mi to nepřipadá... To u dvojky - Marley a já - už se člověk zasměje docela dost... ale i popláče si.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2014 21:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Laďka
tak rozhodně doporučuju film zde ad 1 a 6

www.muj-pes.cz/…

budeš se válet smííchy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.04.2014 21:03 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: petrab
A právě proto filmy o psech nemusím, skoro všecky jsou smutné a já u toho bulím, jak želva... Pro mě je Lassie a Goro trauma z dětství sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2014 20:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Fotka k příspěvku a i u filmu se dalo brečet...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2014 00:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Jasně, Lassie se vrací byla nádherná kniha. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2014 19:50 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Ehm, tak já potom , co jsem v romantickém obdobé sledovala Steelku :-D , jsem se zamilovala do kavalírka. Byla to film Zoya. No, když jsem to tenkrát řekla mamce, říkala, že bych ho neunesla a vybrala papíka-proi mě neznámé plemeno. A jsem ráda. pac Ale třeba Levi ze Sue Thomas je úžasnej-labrador
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2014 22:12 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
a takys chtěl kolii?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2014 22:01 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Taky jsem na základě toho seriálu chtěl čuvače :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2014 21:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
na základě seriálku jsem venčila čuvače sousedů a dycky mi zdrhnul a já ho honila na kole po vesnici..... měl asi 2x víc kilo co já... a nakonec jsem ho dycky nalákala na naší čubu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2014 21:58 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Já si pamatuji tento seriál - www.csfd.cz/…/ Ten jsem jako děcko opravdu miloval. palec Jsem zvědav, jaké bude nové zpracování.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.03.2014 19:46 cezarmilan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 13:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
taky byl film o nějakým pánovi, co šel snad do nemocnice a pes ho hledal, ale nevim, jestli to nebyl ten Bim...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 13:32 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
neee, tohle co si pamatuju bylo o starším pánovi, kterýho si děti vzaly k sobě, ale jeho vlčáka ne. On zůstal někde u chaty v lesích a hledal pána a došel po útrapách k němu. Bylo mi tak 7 let. Ale mám z toho jen vzpomínací pocit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 13:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
ruskej film Bílý Bim černé ucho??, nebo tak nějak?

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2014 12:47 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Bella a ... to mě taky zaujalo. Já tedy miluju Sue Thomas a jejího Leviho:-)
Jako dítě jsem viděla sovětský film, netuším jak se jmenoval. A taky se mi líbil film Husty www.csfd.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2014 20:57 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jé tak to nevím,ale ted to v kině určo běží,ale spíš bych koukla přímo na to konkrétní do kterého se chystáš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2014 19:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
a ten odkaz - je to aktuelní, co se týče toho, kde to dávaj...?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.03.2014 13:46 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Jo, vypadá to perfekně. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2014 13:24 Ket – nej
Můj nejlepší film o psech je Lassie se vrací,Hačokó příběh psa,osm statečných.Určitě chci vydět Bella a Sebastian ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.03.2014 12:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
ne,úžasný, musim vyrazit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.03.2014 23:38 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
goout.cz/…/


Viděli jste už někdo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 22:21 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Lassie jsme jen četla... jo ta scéna s tím přepadením je v knížce taky drsná. Jako film jsem viděla taky něco o kolii, ale jsenovala se Bob, měla jí holka a pak se nějak dostala k armádě, něco se stalo a z hodnýho psa byl agresor a pak už si to teda moc nepamatuju, ale myslím že to snad špatně nedopadlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 22:18 Dracula Re: Terda
Mě dřív dostávala typicky známá Lassie, teda-nikdy jsem nebrečela, ale chtělo se mi, ikdyž tohle je jedna z mnohé štastných konců příběhů se psy, ale breřela jsem u té scénky, jak zabili tu malou fenku toho liliputa sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 22:14 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Tak když jsem doma, tak si bulim o sto šest... Když jsme v kině, tak se držím, abych nepohoršovala okolí. A u Hačika ta scéna s balónkem... no brrr...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 22:12 Dracula Re: Terda
nádhernej film co, taky jsem chtěla bulit, ale držela jsem se, ale na konci jsem měla teda husinu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 22:11 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Nene pejsek neumře, jak je to s pánem si nevzpomenu. Ale veselý to není. Jo Hačika jsem viděla, teda toho novýho a slzy tekly proudem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 22:09 Dracula Re: Terda
Já si ted nemužu vzpomenou na jméno filmu kde pes, taky to byl miláček chlapce- chytil vzteklinu a museli ho utratit, taky hrozně smutný sad Muž a jeho pes neznám taky umírá pes?

I obyčejný Haciko je parádní filmík palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 22:07 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
jen je to tam řečený, ale ke konci je nemocnej. Ale ten vztah autista-pes tam byl hozně hezkej. Další pěknej film je "Muž a jeho pes", takovej k zamyšlení trochu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 22:04 Dracula Re: Terda
Řeknu ti, že filmy, kde umírá zvíře-jakékoliv tak se mi na to ani nechce koukat, předem řekni, zemře pejsek?? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 22:03 Dracula Re: petrab
Tak, pokud je v TV novinách že se něco stalo malému dítěti na té hranici nevinnosti od narození do těch pubertálních ler tak to nedokážu pocity popsat je mi toho líto, ale nadruhou stranu, pokud se něco stane zvířatům to už mě kapka slze ukápne hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 21:55 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
No tak zvářata a lodě ty obrečím spolehlivě... lidi... jak kdy - některý ořvu, někdy jen nevřícně zírám a někdy mám cynické prupovídky. Jinak taky pěknej film je "O Tomášovi" je to o autistickým chlapečkovi, kterej se upne na štěně zlatýho retrívra... moc pěkný, ale kapesníky nutný
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 21:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Dracula napsala
Lidi mi nevaděj, ale zvířata jo..


taky mám jakejsi takovej defekt, dokonce mi vaděj víc zvířata, než děti, ale i starý lidi mě občas dostanou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 21:39 Dracula Re: Terda
Terda napsala : já ořvu vlastně jakukoliv potopenou loď, utopenýho námořníka...


smich smich smich Lidi mi nevaděj, ale zvířata jo..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 21:35 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Jo o tom už jsme někde četla... i se to dá sehnat, ale nemám na to odvahu (ani dostatečnou zásobu kapesníků). Jinak Titanik, ten obrečím taky... já ořvu vlastně jakukoliv potopenou loď, utopenýho námořníka... stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 21:29 Dracula Re: Terda
Ten film Tam kde roste č.kapradí je o chlapci, který si koupí 2štěnátka-ségru a brášku-ohaře vizslu myslím a bude je cvičit na lov aj.. stanou se velká trojka, nejlepší přátelé, ale jednou se něco semele a toho psího kluka zastřelí nebo zahyne jinak nepamatuju si přesně, tak oni ho pohřbí a na hrobeček mu chodí lehávat ta fenečka pořád, každý večer a pak i celé dny a nakonec zemře žalem pro něj, tak ji pohřběji také a vyroste jim na hrobečku červené kapradí, krásný, ale moc smutný filmík sad

(Oproti Titaniku, u kterého jsem mmj.ještě nikdy nebrečela je to moc smutné)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2012 21:23 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Jak jde o zvířata, tak bulím snadu každýho filmu... Tuhle jsme se koukala na Hačikó s R. Gerem... bulela jsme snad celou dobu. A to ten příběh znám. Jinak moc hezká i když někdy smutná knížka je "Když se zvířátka kamarádí"... není to jen o psech, ale i o sokolech, koních, ppaoušctí, kočkách...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [3] 4

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 1720x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/179-tv-a-kino-filmy-o-psech?od=101