Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

TV a kino - filmy o psech

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
TV a kino - filmy o psech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2015 17:45 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Laďka
Jo jo filmaři, vždycky tam musí být od všeho trochu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2015 11:44 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
V tom případě odpočinkovka - komedie Proč kočka není pes?
A teď Vánoční výlet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.01.2015 06:48 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: 111muf
Já to mám taky tak... z dětství mám trauma z Gora, bílého psa a nějak to ve mě přetrvává... Teď jsem se fakt bavila u Marley a já a zase mi to provedli, zase jsem probulela konec. Nechápu, když je film jako komedie, proč to nemůžou ukončit jako komedii a musí mě zase nechat probrečet večer...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.01.2015 05:26 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Tyhle filmy si zakazuji, dokonce nedávno šel film Hačiko a ten jsem taky neviděla i když jsem móc chtěla. Jenže já vím, že tyhle filmy těžce nesu, brečím u nich a vůbec mi nedělají dobře na duši. Kdyby se to dalo nějak popsat, tak mě z nich bolí srdce a nemůžu dýchat. Nejsem žádná hérečka histerická ale jen slabší povaha, které se pak o tom zdají zlé sny. Tyhle filmy nejsou pro mě a tak koukám na bláznivé komedie jako Čivava v L.E., Marmaduke, Jako kočky a psi nebo starý dobrý Bethoven ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2015 21:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsala: Bílý Bim, Černé ucho. úžasnej, ten byl!!!!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2015 20:16 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Tý vado, doplňuju základy. A na slovenské tv byl Bílý Bim, Černé ucho. Jsem v půlce prvního dílu a už teď smutním. Jestli to bude ještě dojemnější, budu potřebovat kupu kapesníků sad stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2015 00:42 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Já miluju Harry Pottera. Moc se mi líbí Tesák, ale furt jsem ještě nezjistil, jaké to je plemeno. Nevíte to někdo tady?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2015 11:45 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvku Sledujete někdo Vraždy v Midsomeru? Já je mám ráda a můžu koukat pořád dokola. Teď se mi hodně líbí inspektorův Sykes potlesk
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.01.2015 21:27 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Libas
Tak kdyby si někdo z vás položil otázku, kterou jsem si položil níže, pak tady je moje hodnocení: Marmaduk je film pro děti, film o mluvících zvířatech. Máte-li rádi zvířata a je ve vás kus dítěte tak jako ve mně, pak se do toho s důvěrou pusťte. Nemá smysl od toho čekat nějaké umění, ale já se u toho opravdu pobavil... a některé situace jsou tam doslova ze života :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2015 17:17 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Zná někdo film Marmaduk? Má na CSFD celkem hrozné hodnocení. Má cenu na to koukat? Trápí mne chřipajzna a nerad bych si zkazil ještě večer nějakou hloupostí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2015 15:13 Žena marcelka6ka [705]
Včera Nova Cinema : Lassie....opět jsem si pobrečela.Vždycky mě dostane. ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2015 09:50 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Dokument
Na prima zoom hezký dokument jmenuje se Věda o psech. Jedná se hlavně o křížení psů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2014 20:20 Žena pavoucica [703]
A nesmíme zapomenout na Kdopak to mluví 3 smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.12.2014 21:49 Žena pavoucica [703]
Dneska pěknej pořad na Prima ZOOM jmenuje se to Věda o psech....snad to ještě budou opakovat :¨)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2014 16:35 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Tak ja jsem takove velke decko, takze to by se mi to mohlo libit. Podivam se a uvidim. Nikdy jsem moc nedal na kritiky a radeji jsem si na vse delal vlastni nazor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.12.2014 10:56 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Tak jsem koukala na Marley a já štěněcí léta. Spíš dětská komedie, nenáročná. Ale pesani nádherný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.12.2014 09:14 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Pak dej prosím vědět, jestli je "Marley a já: Štěněcí léta" fakt taková hrůza, jak všichni píšou, a nebo se na to dá koukat. Děkuji ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2014 13:05 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
A tohle bych strašně ráda viděla znovu Husty www.csfd.cz/…/. Kdyby to měl někdo z vhs na dvd, dejte vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2014 12:59 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Po dlouhé době jsem opět narazila na film Psí život - pro mě dojemný www.csfd.cz/…/
a pak mi přišlo pod oko tohle, zatím jsem viděla kousek www.csfd.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.11.2014 23:14 Žena marcelka6ka [705]
Já mám nejlepší divadlo přímo doma se svým čtyřnohým hercem, Scénář ,režie a hlavní role vše obsazeno chlupatým originálem....Zatím vedou komedie palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.11.2014 17:46 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Tak už jsem ho viděl. Moc pěkný. Bylo by hezké, kdyby to opravdu bylo podle skutečné události. Ale to asi je jen takové to lákadlo, co amíci rádi používají, aby získali víc diváků... Přesto to ale byl moc hezký film palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   23.11.2014 13:15 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Tak na to koukni. Je to hezké. Taky komedie, ale taková ne tolik ztřeštěná... ale hlavní je tam ten pes, ten je docela šílený palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.11.2014 12:30 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Tenhle jsem teda ještě neviděla-Turner a Hooch
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.11.2014 12:29 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: anargo
A už jsi viděl- Můj čtyřnohý přítel Ace?taky moc pěkný palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2014 12:24 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Tak tenhle taky můžu,líbil se i moc. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.11.2014 02:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
K-9: Soukromý detektiv
Dost dobrý. Od tohoto dílu jsem nečekal vůbec nic, už díky slabšímu hodnocení na CSFD, a musím říct, že jsem byl mile překvapen - hodně se mi líbil. Nerozesmál a nepobavil mne sice tak, jako díl druhý, ale prvnímu dílu se naprosto vyrovnal, já bych dokonce řekl, že pro mne byl díky mnohem civilnějšímu pojetí daleko lepší a zábavnější. Gagy s agenty FBI byly dokonalé :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   26.10.2014 10:16 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
K-9 II. Můj přítel se studeným čumákem - Tak tento film mne opravdu dostal! Snad ještě nikdy jsem nezažil, že by druhý díl čehokoliv byl lepší než první - a to tenhle byl. Jak jsem se u prvního dílu celkem slušně bavil, tady jsem se bavil moc. Po slabém začátku se film skvěle rozjel a já se střídavě smál a byl dojatý, i slzičku jsem uronil... Tenhle film mne dostal, tohle byla prostě rodinná komedie, jak má být... A nebo možná komedie pro starého dědka a jeho psa? Kdo ví. Mne ale opravdu nadchla, rozesmála, dojala... a už stahuju i trojku, o které jsem po shlédnutí jedničky ani neuvažoval. James Belushi vyzrál, jeho partnerka byla sympatická, ale psi (oba) byli naprosto úžasní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2014 19:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Ve čtvrtek jsem koukal na film Turner a Hooch, pěkný film.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   04.10.2014 12:33 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: šafi
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.10.2014 15:46 šafi
Nádherný film Hačiko s Richardem Gérrem.ale moc dojemný.už jsem ho viděla alespoň 10krát a vždy si pobrečím.film je podle skutečné události.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 15:44 šafi Re: pavlinapoddana
pavlinapoddana napsala: nevím jak se film jmenoval,možná si někdo z vás vzpomene,je to s Richardem Gerem ,jak pes po umrtí svého páníka celý zbytek života čekal na nádraží,až se jeho páníček vrátí z práce,byl to snad nejdojemnější film se psem,který jsem viděla.
sad krásný film ale dojemný.nejou zadrže slzy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 15:40 šafi Re: pavlinapoddana
nádherný film ale přořvala jsem ho pokaždé když jsem ho viděla.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 15:36 šafi
Nádherný film Hačiko s Richardem Gérrem.ale moc dojemný.už jsem ho viděla alespoň 10krát a vžžy si pobrečím.film je podle skutečné události.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2014 23:06 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Opravdu doporučuju. Pro mě nejhumornější kniha o psech, co zatím vyšla. Skoro jsem nedýchala, abych nevzbudila spolubydlící. Pak ten konec samozřejmě, potoky slz. Ale opravdu lepší než film. Hlavně hlubší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2014 22:37 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Já 10, ty co mi došly 25.7. Ale už jsem přečetl Andělé v mých vlasech a teď čtu Hry se psem. Určitě to do Vánoc dám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2014 21:04 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
Taky jsem uvažovala o knížce,ale prvně musím přečíst asi 5 co jsem si asi tak před měsícem objednala :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.09.2014 19:43 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Přiznám se, že Marley a já u mě vítězí víc jako kniha. Jsem hrozně ráda, že jsem ji četla dřív. Protože ten humor, jak to popisuje Grogan - film nevystihuje. Musím říct, že je tostejně dobré, jako Egonkův deníček palec . Já asi potřebuju ten humor a potřebuju i ten smutek. Ale proto tyhle příběhy u mě jedou, protože Láska vítězí nad lží a nenávistí a princ zachrání princeznu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2014 21:12 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: pavoucica
Ten film je úžasný palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2014 21:11 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Taky,taky ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.09.2014 22:32 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: pavlinapoddana
Marley a já je úžasný... vždycky u něj brečím jak krokodýl :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.09.2014 08:15 Žena pavoucica [703]
A takhle to prej tenkrát bylo ...... :-D www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2014 08:07 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: pavoucica
musím si ho stáhnout a podívat se na něj :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2014 08:05 Žena pavoucica [703]
Osm statečných je krásný film docela jsem si pobrečela sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2014 07:59 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
další doják který znám je MARLEY a JÁ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.09.2014 07:56 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: pavlinapoddana
přehlédla jsem ten odkaz dole HAČIKO,příběh psa,to je ono......super
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.09.2014 07:55 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
nevím jak se film jmenoval,možná si někdo z vás vzpomene,je to s Richardem Gerem ,jak pes po umrtí svého páníka celý zbytek života čekal na nádraží,až se jeho páníček vrátí z práce,byl to snad nejdojemnější film se psem,který jsem viděla.
sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2014 19:43 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: anargo
Dovolím si přidat tentokrát knížku. Narazila jsem na moc hezký příběh a i dobře psaný. Tak doporučuji
www.bux.cz/… pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2014 22:47 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
To je krásný,úžasný film a já zase bulela jak želva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.08.2014 21:12 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Včera jsem poprvé viděla Osm statečných. Uf, byl to pro mě zážitek. Celou dobu jsem pokukovala po malé rampepurdě a říkala si, že je v teplíčku doma a že je dokonalá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.04.2014 23:13 Muž priest [74] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Tento je také krásný-a navíc podle pravdivé události.
www.csfd.cz/…/

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [2] 3 4

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 1720x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/179-tv-a-kino-filmy-o-psech?od=51