Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

TV a kino - filmy o psech

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
TV a kino - filmy o psech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2016 21:47 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2016 07:02 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Fantastická zvířata a kde je najít. Fantasy film ze světa Harryho Pottera. Proč ho uvádím tady? Protože při jeho sledování jsem si uvědomil, jak moc důležité je vidět zvířata taková, jaká jsou, dokázat je přijmout taková, jaká jsou. Což bohužel spoustě lidí chybí. A pak jsou z toho lidé nešťastní a zvířata trpí. No, ale krom této myšlenky je film velice povedený po vizuální i zvukové stránce a opravdu stojí za to vidět ho v 3D kině s kvalitním zvukem.
palec Doporučuji všem milovníkům zvířat, nejen těch fantastických palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.08.2016 12:09 Muž JanaS [6] – Psí srdce
www.divadloarcha.cz/…

"Tehdy jsem pochopila, že většina dospělých nemá tušení, o čem vlastně mluví. A konečně jsem to pochopila. Tu spojitost mezi láskou a smrtí. Smyslem smrti, je uvolnit lásku."
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2016 23:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
mmch. jen tak mimo mísu, ztráta zraku není nic moc ani pro psa, ale zrak u něj není tolik důležitej /narozdíl od lidí, kteří většinou tenhle smysl uváděj jako nejdůležitější/ , jako ostatní smysly, ztráta sluchu je mnohem horší problém, nejhorší, co může psa potkat je ztráta čichu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2016 21:04 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Včera Neuvěřitelná cesta a dnes Neuvěřitelná cesta II. Není to žádné velké umění, ale radost mi tyhle filmy udělaly. O to větší, že jsem je viděl po spoustě let a díky HOSIPovi mi připadalo, jako bych je viděl poprvé palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2016 22:06 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Bolt - pes pro každý případ www.csfd.cz/…/ - kdo rád animáky, stojí za kouknutí palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2015 21:04 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
Já taky, i když už teď vím, že budu u toho bulet.. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.05.2015 23:25 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Na trénincích mantrailingu máme tři bloodhoundy. Jsou to úžasní psi... a jedna slečna mi řekla, že v pohádce Lady a Tramp je bloodhound, který ztratil čuch. Tuhle pohádku jsem jako dítě miloval, ale hrozně dlouho jsem ji neviděl. Tak dlouho, že jsem na bloodhounda zapomněl... tak jsem si ji dnes večer pustil a překvapila mne... Když jsem bylo dítě, přišla mi hodně zábavná a veselá, ale dnes mi přišla spíš dojemná a smutná... taková hodně ze života... Přesně vystihla, jak my lidé si málo vážíme lásky a oddanosti psů... Vím, že nemohu změnit svět a pomoct všem psům, i kdybych to sebevíc chtěl, ale aspoň tomu mému se budu snažit dát maximum péče a lásky. Snad to dokážu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.05.2015 19:50 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: anargo
Nechápu, že do války tahaj i zvířata, jako vim, že je využívají na hledání min atd. ale je to smutné:-( Hlavně, že si to oni sami nevyberou a jsou věrní svému pánu a pak to po ně musí bejt hrozné sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.05.2015 19:56 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak tohle chci určitě vidět palec

www.armyweb.cz/…
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2015 09:06 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
Naprosto souhlasím. Ve svém deníčku dne 30.4. jsem k tomu napsal malou úvahu... Nebudu ji sem raději kopírovat, některým lidem by mohla přijít dost drsná, ale máš-li zájem, přečti si ji u Scottyho v deníčku palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2015 09:02 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Ono by to zároveň mohlo běžet i na jednom noťasu... jen nevím, jak bych to právě spustil ve stejnou chvíli smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   02.05.2015 20:47 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
na dvou zařízeních zároveň a pokud nemáš další notes na víc nebo pc tak kvůli tomu koupit smich smich A musíš zmáčknout úplně přesně nebo to budeš mít šouplé, takže pauza na wc na pití neexistuje :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.05.2015 05:45 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Libas
Taky jsem to viděla a bylo mi těchto konkrétních psů fakt líto. Vždyť to jsou psi, kteří pro vás udělají první poslední a my se jim pak odvděčíme tak, že je dáme na pranýř. Ach jo sad Plivat by se mělo na ty lidi co tak smýšlí a těm co do nich kopou a bijí je, aby byli agresivní, pouští je na psí zápasy a pod. , tak těm bych udělala něco jiného. Něco hóóódně jiného rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.05.2015 17:45 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Včera jsem shlédl dokument, který 29.4. vysílala Prima ZOOM - Cesar Millan: Pravda o pitbulech. Moc zajímavý a hodně pravdivý dokument. Opravdu se shoduju se spoustou dalších lidí, že problém není ve psech, ale v lidech. Není žádné nebezpečné nebo agresivní plemeno, krvelační, zlí a agresivní jsou jen a jen lidé. Není horšího živočišného druhu na téhle planetě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.05.2015 17:42 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Libas
No, tak je to bída. Na BS.playeru jde jen zvuk a na Windows playeru zase jen obraz. Tak nevím, na čem to pustit, aby tam šlo obojí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.04.2015 19:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Už to stahuju :-D Dám vědět, jaká je kvalita.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2015 08:24 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
Jo mně to taky nadchlo s těma liškama to bylo opravdu zajímavý, ikdyž jak tam popisovali, že zkoušeli dát embrio do jiné lišky je už trochu moc, ale tak rusáci no :) Ten pejsek jak poznal tolik věcí i jenom z obrázku sem docela čuměla, my sme rádi, že Bane pozná kuře a balónek a to ne vždy s jistotou :-D Snad to ještě někde bude no na tom uloz.to jak jsem psala to asi neni moc kvalitní, ale sama jsem to nezkoušela stahovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2015 00:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
No, já vím, že se mi to moc líbilo... bylo tam o těch liškách v SSSR, o pokusu domestikovat vlka, o učení BOCky... moc hezké to bylo. Chtěl jsem poslat odkaz kamarádce a ono to nefungovalo :-( Zkusím to najít na youtube nebo tak někde :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2015 21:07 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: kinder
Není to ani na ČSFD tak nevím já na to narazila tady v diskuzi když jsem hledala nějaké dokumenty o psech www.cz-pes.cz/… Tak teď jsem koukala a je to na uloz.to, ale píši v komentech, že nejde zvuk. ikdyž jsou titulky tak je to naprd.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2015 20:57 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
Tak možná to byl Skrytý život psů, tak na 99% Nevím zda to bude i jinde. Nechápu, že to mažou, příště dám raději hned i název. Bylo to tedy s titulkama, takže to v ČR asi nešlo ještě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2015 17:30 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Prosím tě, nepamatuješ si, jak se jmenoval ten dokument, co jsi sem dávala tenhle odkaz? Ti chytráci to odstranili a já si nepamatuji název, abych si to našel jinde. Díky za pomoc :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2015 13:51 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: petrab
Tak tohle není nic pro mě. Až moc velké drama :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2015 23:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Inu, zdá se, že si po deseti letech zase vyšlápnu do kina...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2015 20:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.02.2015 21:00 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Dokument
další dokumentík online vimeo.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.02.2015 22:44 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Jasně, Petru by každej pořádnej pes sežral :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2015 18:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
tak to jsem bez šance smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2015 12:41 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: petrab
No ono to souviselo s tím, že když psa hladíš, že se uvolňuje nějaký hormon atd. Takže pokud budeš každý den chodit za někým si pohladit psa, tak je tu ještě šance :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2015 21:39 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kinder
kinder napsala: lidé co mají psy žijí déle. tak to to mam tedy za pár
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.02.2015 19:10 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: 111muf
Dej vědět jak se ti líbil, mě hrozně nadchnul, moc pěkně natočené a spoustu zajímavostí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   10.02.2015 19:03 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: kinder
Již stahuji a až uložím raubíře, podívám se s chutí na tento dokument.
Díky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.02.2015 18:43 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Krásnej dokument
Naprosto úžasnej dokument o psech, všem pejskařům i nepejskařům doporučuji!!http://www.csfd.cz/film/360681-tajny-zivot-psu/ Dá se stáhnout na ulož.to a šel i v TV na Prima zoom. Dozvíte se jak poznat jestli je Váš pejsek pravák či levák, k čemu je to dobré, ale taky to, že psi dokáží vycítit zda máte rakovinu (ale nevědí, že to člověka zajímá bohužel), taky dost zajímavé, že je vědecky dokázáno, že lidé co mají psy žijí déle. Dále zpomalené záběry jak se pes oklepává či pije, no prostě super, já byla naprosto nadšená. Psi jsou proste dokonalí. stydim pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 23:38 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder + 111muf
Holky, díky, kouknu... Na ten Život po životě fakt nekoukejte. Sice tam není žádné násilí, ale člověk na to musí pak furt myslet... takové psycho...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 22:02 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: 111muf
Jo,jo černý humorek. Já to viděla až nedávno :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 21:26 Žena marcelka6ka [705] Re: 111muf
Neznám, díky za tip, určo ho omrknu.Taky mám takový filmy raději.... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 19:11 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Laďka
Že jo? :) Je to ze života, člověk se u toho zasměje, úměrně dojme a ten konec ten je !
Tak to má být, tak je to správné ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 18:58 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: 111muf
Souhlas, pro mě jeden z nejlepších filmů, které jsem v posledních letech viděla...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.02.2015 18:46 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Neholduji hororům, smutným filmům ani těm kdy nastavá konec světa ale třeba tenhle film mám moc ráda www.kinobox.cz/… DOPORUČUJI palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2015 13:02 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
Já teda taky na horory už nekoukám sem tam dostanu chuť se kouknout na psychologickej film, jako jsou třeba vraždy podle jidáše, což po shlédnutí nad tím furt člověk přemýšlí a akorát nemůže spát....takže mám zas na rok vystaráno a chuť nemám:-D Ono i takhle v detektivkách takovýchhle bývají dost nepěkný záběry, jenže to člověk neví než se koukne...
Docela zajímavěj film na přemýšlení jsou Lovci myšlenek www.csfd.cz/…/ je to tedy už starší, ale to se mi docela líbilo, napětí a promyšlenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2015 22:36 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Tak já se na horory obecně dívám jen zcela výjimečně, ale jak je v hororu dítě, nedívám se vůbec. Tenhle styl zábavy jde tak trochu mimo mne, kromě naprostých výjimek, jako byl geniální Hitchcock... z hororů poslední doby mám pocit, že většina režisérů je naprosto impotentních a myslí si, že horor dělají hektolitry krve a rozstříknuté mozky. Jeden z mála hororů posledních let, který stál opravdu za to, byl podle mne Po životě - film, u kterého mne doslova mrazilo, přestože jsem ho jak je u mne zvykem sledoval ve vaně plné horké vody. Je tam minimum násilí, ale člověka to nutí přemýšlet a tím, jak je to vše podáno naprosto pravděpodobně a uvěřitelně, tak to člověka maximálně děsí... Brrr. www.csfd.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2015 09:21 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Hačiko
Příběh Hačika je spíš o velké oddanosti a věrnosti psa, nejzajímavější na tom je, že je to podle skutečné události. Samozřejmě pár slz také ukáplo když se furt vracel a čekal na svého pána, který už nepřišel, protože nemohl.
U mě je to tak, že ačkoliv se zabíjej ve filmu lidi, myslím tím relativně normálním způsobem zastřelení atd, žádný brutality jako Saw, tak to beru jako nj, ok. ale jen co tam trápěj zvíře nebo postřelej psa, tak už mi je to líto a řikám si proč to tam vůbec dávají... sad To stejný teda i s dětma, ty mě děsej i v hororu a to tam můžou jen stát :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2015 08:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
No, já nějak Agatu nemusím. Sice ji uznávám jako skvělou dámu detektivky, ale její styl, to není pro mne. Je to příliš zdlouhavé... já mám raději tzv. americkou tvrdou školu. V detektivce tedy. I když králem detektivek je pro mne Van Gullik a jeho příběhy soudce TI. To prostě miluju... ale je fakt, že detektivky už jsem hodně dávno nečetl a pravděpodobně už nikdy číst nebudu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2015 22:52 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Hm, bylo. Ale taky si nevybírám schválně smutné filmy. A říkala jsem si, že si musím doplnit mezery.
Já zase odmítám Oponu od A. Christie. Poirot pro mě prostě neumře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2015 22:21 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Já nevím, já to neviděl, ale co jsem slyšel, tak to bylo smutné... a já smutné filmy nemám rád, no stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2015 21:42 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Jenže tohle bylo hlavně o velké lásce. Nesnáším drasťáky, ale někdy asi tohle potřebuju, abych viděla, že svět je normální. Že ta láska existuje, že je něco lepšího, než vyčuraní(že to tak musím říct)potvory na světě. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2015 20:02 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Laďka
Marley je úplně skvělý a já si u něj taky vždycky pobrečím... na druhou stranu, tohle je prostě normální součást života, pejsek prostě jednou umře, tak jako my všichni... Já nesnáším, když psy někdo trápí... a to ani ve filmu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2015 20:01 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Já bych na to taky nemohl koukat, za mne to naprosto přesně napsala 111muf 30.01.2015 05:26 , včetně toho, že nikdy neuvidím Hačiko... já jsem na tom o to hůř, že se v běžném životě hodně setkávám s tím, jak se lidi hnusně chovají k psům a hodně to řeším a vidět psí trápení ještě ve filmu, to prostě ne, to nezvládám. Proto taky raději psí komedie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2015 16:51 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: PhoebeAdel
Tak jsem to dokoukala... ach jo. Po oku jsem sledovala tu moji rampepurdu, jak tu spinká.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2015 19:54 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Jsem ve fázi kdy pána odvezli do nemocnice a Bim vyje a vyje sad . Pak mě přerušila návštěva a nevím, jestli zmáknu to vytí

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 3 4

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 1720x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/179?r=158