Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Očkovanie-teplota

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Vakcinace (očkování) 

+ přidat příspěvek
Očkovanie-teplota
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 09:28 NIKO – Re: Danila
"otok v místě vpichu"
Špatně rozmasírované,dobrá-promnuté!
"Podkožní injekce se většinou nemasírujípáč by vytekly"
Veterinář by měl vědět,jak místo masírovat,aby injekce nevytekla.Pokud ne,tak chodím raději k jinému ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.09.2010 02:00 Danila – Re: NIKO
Podkožní injekce se většinou nemasírují:-)páč by vytekly:-), u naháčů je to moc pěkně vidět.A pokud je veterinář lehce promne, nemá to na vakcinaci vliv.
Pejsek je zřejmě citlivější.
Rekace po očkování může být stejná jako u člověka - otok v místě vpichu,zvýšená teplota, malátnost, bolestivost. Chce to čas, za pár dní to bude dobré. Držím palce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 18:55 NIKO – Re: zaciatocnik
Je to normální,stává se to.Veterinář špatně rozmasíroval místo vpichu! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2010 18:34 zaciatocnik
:) no jej ked som sa dotkol toho miesta tak knučala ale teraz je v pohode ale tam kde ju očkoval sa jej urobila hrčka alebo čo taky kopček ale toto fakt neviem či je normalne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 18:32 Žena nahacek [8] - Společenská plemena – Re: zaciatocnik
ahojky,buď ve střehu!Já mám naháčka a po prvním očkování málem umřel,nikdo nevěděl,že je alergik!Měl teplotu,otekl a hrozně kňučel,když jsem se ho dotkla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 19:25 zaciatocnik – Očkovanie-teplota
ahojte dnes som bol dat moju sindy na 3 očkovanie aj proti besnote a všetkemu ale nejako je cely den ina a ked sa onu opriem je uplne cela horuca a ked ju mam na sebe klepe sa neviem je to normalne?už spi ja si mylsim že je to od očkovania tak len sa pytam či je to normalne podla vas

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 694x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/181-ockovanieteplota