Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pro ZASMÁNÍ - zajímavé odkazy a fotky

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
Pro ZASMÁNÍ - zajímavé odkazy a fotky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.08.2014 20:02 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Buba - Gump
Ako keby ich jedna mať mala :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   03.08.2014 15:08 Muž Buba - Gump [262] - TeriéřiRe: kajík
Fotka k příspěvku to je podoba :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   03.08.2014 12:57 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
Fotka k příspěvku :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.08.2014 12:50 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.08.2014 23:08 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Létající Scotty
Fotka k příspěvku Dolétne či nedolétne?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.08.2014 23:07 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
Jak jsou ti pejskové ohleduplní k těm potvorám kočkám :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.08.2014 09:54 Muž priest [74] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   31.07.2014 19:55 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – Kočka mi obsadila pelíšek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   31.07.2014 19:44 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – mix se zvířátky
..... některý jsou fakt nezapomenutelný smich
www.youtube.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.07.2014 19:32 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – DOJEMNÉ
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.07.2014 22:22 Žena marcelka6ka [705]
Fotka k příspěvku Jsem zvědavá, jestli si nás mamina nesplete.. ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.07.2014 23:39 Žena marcelka6ka [705]
Fotka k příspěvku Koukej a až uvidíš paničku ,,štěkni!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2014 22:10 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Ze života.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2014 22:00 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Tak to já spím přímo ve Scottyho pelíšku a kdykoliv se vzbudím, hned se na mne vrhne a líže, kam dosáhne :-) Ale už se mi ho podařilo naučit, že dokud páneček spí, tak se nesmí olizovat smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.07.2014 21:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – zase brita
z fcb:

NA CVIČÁKU

Tož jak sme si Pepkem a Frantem založili cvičák, tak se to menuje se kynologické klub na Parkovištu. Páč je na parkovištu, tak proto. Pepek je ted předseda a výcvikář a figurant a taky vybírá kdo k nám na cvičkám může chodit a kdo nemůže. Bo jako ne každé je vhodné aby tam chodil. Někeří só uplně nevhodní a Pepek na ně nemá nervy. Šak taky nervy má enem jedny, tak bere enem ty, co majó ňáké ten potencijál. Nejlíp chceme členy s vlčákama, co chco jako je dávat na zkošky a na závod. Třá nedávno si tam klidně došla baba s ňákým tým bojovým a že ju neposlochá moc, že už má tři roky, tož to ju Pepek vyhodil, že to je sténak už pozdě. Ty bojový jak se nedrezůrujó vod mala tak só pak nezvladatelní a klidně aj čoveka zakosnó. To není prdel toto s něma. Jako Pepek by ho zvládl, ale baba by ho pak zas doma rozmazlovala, tak se s ním přecek nebude dřit, ne?
Máme už dva členy jeden má vlčáka Rona a druhé má dobrmana Besinu. Jako teda nemajó žádnó praxu, ale vubec jako. Ale že slyšeli vo Pepkovi jak je dobré, tak že by chtěli byt členi, tak sme je vzali. Pepek jim bude pomáhat a já s Brito jim ukážeme jak to majo dělat.
Jako ten Ron vod Toncka je dost agresivni a dominantní, furt ho kóše, Pepek mu nadal, že to nechal tak jako daleko zajít. Měl mu hned od mala ukázat kdo je takdyk pánem a ne takto. Pes má 4 měsíce a už je uplně zkažené, až bude mět rok, tak co? Tak ho klidně zakósne! Tož s Toncek s Pepkem pracujo na tem aby tu agresivitu odbŕali. Dycky jak se Ron zakosne Tonckovi do ruky, tak ho chytno za kužu na krku a zvedno ho do lufta, pak ho hodijo na zem a Pepek ho kósne do čumáka. Dyž třá si tu agresivitu vybíjá enem na tom, že kóše vodítko, tak ho Pepek vyškube a je klid. Toncek to dělá za domací úkol dycky. Aby bylo vidět zlepčení. Ted teda Toncek moc nechodí, bo Ron je ňáké nemocné, dycky dyž donde Toncek dom tak se pochčije, asik je nachlazené.
Lojza jak má tu Besinu, tak ta je taky dominantní, dost na něho sere, ju pustí a už ju nezavolá. Tak musí chodít na šňuře a dycky jak nechce jít, tak s ňó musí škubnot. De to ale pomalu, Brita tak chodila víc jak rok, ty domamintní pse, s těma je to těžký. So tvrdý a hned tak něco je nerozhodí. Dycky jim z Brito ukazuju jak majo cvičit na tý balonky, ale moc jim to nende, Besinu posledně Lojza bochl po hlavě a vona se mu vyvlíkla z vobojka a utekla na silnic. Bo my eště nemáme plot. Tak ju musel honit, šak ale taky jí dal pak! Copak to si smí dovolit? Dyk by ju mohlo zajet auto! Už chodí enem na škrtáku. Jedno šel Lojza s Besinó vokolo keřa u kerýho je dycky uvazaná Brita a ta Besina se tak blbě na tu Britu dívala, že ju Brita celo dorvala. Normálně přetrhla karabinu a vlítla na ňu. No tož tak je ten Lojza taky blbé nechat tu Besinu tak čumět na moju Britu? Taky mu Pepek pěkně vynadal, že tam neměl co dělat. Besinu museli jet na veterinu zašit trochu. Ale tak vona je dominatní, než jí bude rok, tak vo tém nebude vědět. Hold Brita je vostrá, no. Všem to řikám, ale nikdo si nedá bacha no. To je těžký pak.
Jinak normálně cvičíme v řadě, aby ty psi cvičili aji s jinéma psama. Dycky je teda musíme pořádně vycukat. Ale pak to de. Besina s Ronem to eště moc neumijo, tak třá jim moc nende to sedni, tak dycky musíjo dostat pořádně přes prdel aby si sedli a na lehni jim musijo dycky chytit přední nohy do lufta a pak s nima jako bochnot vo zem. Už to pomale ale začínajo chápat. Pepek řikal, že v roce můžo voba na Zedemku. Tak pudo.
Taky děláme vobrany. V kroužku. Ron moc nechce do toho peška kosat, dycky jak se Pepek přiblíží tak cová. Není tak tvrdé jak vypadal! Ale Pepek říká, že to bude dobrý. Besina do tého trochu koše, ta bude dobrá! Tak voni tý dobrmani so vlastně taky tý bojový, majo to trhání v krvi.
Blbý je že Brita začala v té plachtě zakusovat rukavicu, je tak tvrdá, že už ani kopačka moc nepomáhá, dycky u tého vrčí jak vlk. Až z ní de strach. Tak Pepek vymyslel, že ju nekopne, ale aby se lekla, tak si dal na hlavu kýbl. Funguje to! Napřed Brita utekla vod té plachty, tak sme ju dali na vodítko a Pepek ho drží, aby nemohla zdrhat, tak ted už tam stojí a čumí a nezakusuje se. Ale neštěká, ale to se podá, Pepek ju donutí zaštěkat. Bude ju bičem šlehat přes nohy a vona začne. Akorát řikal, že v tom kyblu nic nevidí a blbě se mu déchá, ale zas co by pro psa neudělal. Chcu ju dat na závod, tak mě pomáha abysem tam vyhrála.
Pepek je fakt dobré, je to frajer. Jak ho šeci poslochajo. Aj psi ho poslochajo aj dyž neso jeho. Je fakt dobré! A jak umí dělat dobře tu rukavicu! Dycky de v tých maskáčách v létě bez trička. Je fakt dobré! A namakané! Asi ho miluju...
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2014 19:25 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Re: kajík
Tak to je fakt super smich skoro jak u nás, akorát já s nim hcodim hned před snídani.Ale jenco se vzbudíte a kouknete se na psa nebo otevřete oči už je u postele:-Dmy máme pelíšek totiž kousek od postele. Nejlepší bylo když přítel spal a ráno mu olízl nos:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 22:45 Žena marcelka6ka [705] Re: anargo
smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 19:49 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: sgualdrina
Chudák Schatz stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   27.07.2014 17:32 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Libas
Lafita jedno kote,schatzan nula...jo ja mam v zive pameti jak poprve videl kocku vecer na sidlisti a jak jsme asi 7krat obehli spolecne skodovku,von ji chtel chytil a ja na druhy strane voditka,totalne prekvapena co se deje sem se jen nechala tahnout :) jo vobouchana sem byla jak stara plechovka,ale nastesti to byla jednorazova akce..jinak schatzan chlupacky miluje kotata nosi v hube,jako jejich matka,sice pak ty kotata vypadaj jak cerstve narozeny z toho jak sou ozuzlany,ale zivy a zdravy..Lafina to videla chtela taky kote do huby,ale holka jak z ma tvrdou hubu zkousla a kote odeslo do vecnejch lovist,to bylo loni..letos si lafina kocek nevsima a schatzan se porad snazi si s nima hrat,ale jak ty kocky vyrostou uz si s nim nechcou hrat,takze ma smulu chlapec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   27.07.2014 16:54 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
Dlouho mě nic tak nepobavilo :-D

99 myšlenek psa, než vás ráno vytáhne ven:

"SVĚTLO! VSTÁVÁME! JE SOBOTA, MUSÍME TOHO FŮRU STIHNOUT!"

"NO SAMOZŘEJMĚ CHRÁPOU. A TO UŽ JE ČTVRT NA ŠEST."

"JDU NA NĚ ČUMĚT, DOKUD SE NEVZBUDÍ."

"KDYŽ BUDU STÁT DOST BLÍZKO, TAK TO OKO OTEVŘE."

"JÁ MAM ČASU DOST."

"SMRDÍ MI Z HUBY, CO? MÁŠ MI ČISTIT ZUBY."

"HM, JE DOBRÁ, SPÍ JAK PAŘEZ."

"ZKUSIM TOHO DRUHÝHO, TEN FURT ŘÍKÁ, JAK PÁCHNU."

"TEN TAKY SPÍ JAK POLENO, PROČ SE NEVYSPĚJ PŘES DEN JAKO JÁ?"

"NASADIM TĚŽŠÍ KALIBR, OLÍZNU HO."

"POČKEJ, NEOTÁČEJ SE KE MNĚ ZÁDY!"

"JAK JAKO, JEŠTĚ PĚT MINUT! ANI OMYLEM."

"VÍTE CO, TAK V TOM PŘÍPADĚ CHCI BEJT V TÝ POSTELI TAKY."

"TA JE MĚKOUČKÁ…"

"TAK JO, TAK JÁ SI TU NA CHVÍLI LEHNU S VÁMA."

"JAK JAKO, PADEJ DOLŮ?"

"ABY SES NEPO, KDYŽ SEŠ V PRÁCI, TAK TU CHRÁPU FURT, ANI O TOM NEVÍŠ."

"HELE, ALE VSTÁVEJTE, UŽ JSTE STEJNĚ VZBUZENÝ."

"BUDU KŇUČET."

"JÁ JSEM TAKOVEJ CHUDÁK, AUUUUU….."

"DRŽ HUBU? TO NEZNÁM, TO JSME NA CVIČÁKU NEMĚLI, SORRY."

"JO TAK POLŠTÁŘEM TY NA MĚ? TAK JÁ TI HO ROZCUPUJU."

"TAHAČKA? SUPR!"

"HELE, TAK SI HO NECH, HLAVNĚ, ŽE SEŠ VENKU Z TÝ POSTELE."

"TAK JDEM VEN, JDEM VEN, JDEM VEN!"

"JEŽIŠ, TO JSOU OTRÁVENÝ KSICHTY, KDO SE NA TO MÁ FURT KOUKAT."

"VY SI JDETE JEŠTĚ DĚLAT SNÍDANI?!"

"TAK JO, ALE BUDU TADY SEDĚT, DOKUD NĚCO NEDOSTANU."

"NO CO TO… TYS MI HODILA KUS OKURKY?!"

"TAK JÁ JI TADY ROZMATLÁM PO PODLAZE, ABY SIS TO PŘÍŠTĚ ROZMYSLELA."

"TO NEŽERU ANI JÁ, ANI ON, TY ZDRAVÁ VÝŽIVO."

"CHCI ŠUNKU. MOC DOBŘE VIM, ŽE JI TAM MÁŠ."

"CHLEBA. HM. TAK JO, TEN SNIM."

"ŠUNKUUUUU!!!!"

"NEDÁ A NEDÁ. MÁ NĚKDO TAKHLE LAKOMÝ PÁNÍČKY?"

"NE. JENOM JÁ. JSEM CHUDÁK."

"JDU NA NĚ ČUMĚT, JAK JEDI, AŤ TO URYCHLIM."

"TY SE V TOM HNÍPOU, TO SNAD NENÍ MOŽNÝ."

"TO UŽ BYCH MĚL SNĚDENÝ DESETKRÁT."

"TAK JO, UŽ SE MI CHCE FAKT ČURAT."

"TAKŽE POSLEDNÍ VAROVÁNÍ."

"PADEJ NA PELECH? NASER SI, NEJDU."

"AU! TAK JDU NO."

"TA SEDLA. JSEM CHUDÁK A TEJRANEJ PES K TOMU."

"Á! UŽ SE HÁDAJ. NEMÁŠ MĚ MLÁTIT, TY TYRANE."

"STEJNĚ MĚ MÁ RADŠI, JSEM CHLUPATEJ, ROZTOMILEJ A NEMÁM BLBÝ HEMZY NA JEJÍ KAMARÁDKY."

"ŽE BYCH SI TROCHU PLÁKNUL?"

"A MAJ PO KLIDNÝ SNÍDANI, MUHUHAHAHA."

"NO VIDA, SOUCIT! KOUKEJTE SE MI OMLUVIT."

"TAK, ANO, POŘÁDNĚ PODRBAT A PŘESVĚDČOVAT, ŽE MĚ MÁTE NEJRADŠI."

"A TEĎ UŽ KURŇA POJĎTE VEN."

"NO MOMENT, VY DVA SE USMIŘOVAT NEMUSÍTE!"

"NE! ZPÁTKY DO POSTELE NE!"

"JÁ SE Z NICH PICNU."

"TO JE NEJMÍŇ NA DALŠÍCH 20 MINUT, TOHLETO!"

"NO… MOŽNÁ NA 10. UŽ TO NENÍ, CO BEJVALO."

"JDU NA NĚ ČUMĚT, TŘEBA TO URYCHLIM."

"TO JE NE-CHU-TNÝ."

"ŽE JIM TO NENÍ BLBÝ, ŽE NA NĚ KOUKÁM."

"NEMOHL BYCH Z TOHO MÍT NĚJAKÝ ŠRÁMY NA DUŠI, Z TOHOHLETOHO?"

"NE, JDU PRYČ, TOHLE JE PONIŽUJÍCÍ PRO NÁS PRO VŠECHNY."

"A HELE! ONI NECHALI TU SNÍDANI NA STOLE!"

"TY JSOU BLBÝ, PO TĚCH LETECH."

"VAJÍČKO… DOBRÝ… ŠUNKA… DOBRÁ!"

"POŘÁDNĚ VYLÍZAT, A NEMUSEJ TO ANI DÁVAT DO MYČKY."

"JÉŽIŠ, JÁ DOSTANU NA PRDEL."

"ALE STÁLO TO ZA TO."

"VEDLE UŽ TO VRCHOLÍ…"

"A MNĚ UŽ SE CHCE FAKT ČŮRAT!"

"TO JE TÝRÁNÍ ZVÍŘAT, TOHLETO."

"ŽE BYCH SI UCHCAL, ABY JAKO POCHOPIL, ŽE FAKT MUSIM?"

"JO, DOBREJ NÁPAD."

"DO TOHO PĚKNĚ ŠLÁPNE, AŽ PŮJDE BOSKY DO SPRCHY."

"NO, UŽ JDE. TO NEBYLO ANI TĚCH 10 MINUT, KÁMO. TA NEBUDE MÍT DOBROU NÁLADU."

"NEŘVI NA MĚ, TI TO ŘIKAM UŽ PŮL HODINY, ŽE MUSIM!"

"A VŮBEC, ŠETŘI SÍLY, POČKEJ, AŽ ZJISTÍŠ, ŽE JSEM TI SEŽRAL SNÍDANI."

"NE DOBRÝ, ZJISTILA TO ONA."

"JEŽIŠ, TA KOUKÁ VYČÍTAVĚ."

"JEŠTĚ ŽE JE MI TO ÚPLNĚ JEDNO."

"STEJNĚ MU TO NEŘEKNE, PROTOŽE BYCH DOSTAL, A NA TO SE ONA NEMŮŽE KOUKAT."

"JDU VÝZNAMNĚ POSTÁVAT KE DVEŘIM."

"NO NE… ONA MI JEŠTĚ NASYPE GRANULE!"

"TO JE TAAAK NEVÝCHOVNÝ."

"COPAK JÁ SE VŮBEC MŮŽU CHOVAT SLUŠNĚ?"

"NEMŮŽU."

"JDU TO HONEM SNÍST, NEŽ TEN DRUHEJ VYLEZE ZE SPRCHY."

"TÉDA, DNESKA RÁNO DOBRÝ. JEŠTĚ NĚCO SEŽERU VENKU A BUDE TO FAKT SUPER DEN!"

"A TAK MĚ NAPADÁ, ŽE UŽ JSEM DLOUHO NEZDRHNUL."

"TO BYCH JAKO DNESKA MOHL, ABYCH JE UDRŽOVAL VE STŘEHU."

"TO ON PES NESMÍ BEJT ZASE MOC HODNEJ, TAKHLE KDYŽ OBČAS POSLECHNU, MAJ Z TOHO DRUHÝ VÁNOCE."

"NO KONEČNĚ SE OBLÍKNUL."

"HELE! BERE VODÍTKO!"

"JÁ MÁM TAKOVOU RADOST!"

"MÁŠ PYTLÍKY? AŤ TĚ ZASE NESEŘVE SOUSEDKA, TO BYLO POSLEDNĚ FAKT TRAPNÝ."

"JDEM VEN, JDEM VEN, JDEM VEN!"

"JE… JÁ SI ZASE UCHCAL. TO JSEM TEDA ALE FAKT NECHTĚL."

"PROSIM TĚ, POJĎ UŽ, ONA TO UTŘE."

"OTEVŘI TY DVEŘE!"

"HURÁÁÁÁÁ! POSLEDNÍ DOLŮ SE SCHODŮ JE PRAŠIVEJ PES!"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 11:55 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: anargo
Ale to je už iný level :-D asi si myslela že to čo majú doma je divný malý pes :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 11:52 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Ria542
Kamarádky fenka snesla jen kočku se kterou žila,ostatní proháněla. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.07.2014 11:50 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Buba - Gump
Fotka k příspěvku Melany má nie ani tak lovecký pud, ako to že žije s kocúrom... A keď uvidela vonku mačku, rozbehla sa, lebo si myslela že to je Lucky, v momente ako mačka začala utekať, Mel sa vrátila so sklamaným výrazom... :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2014 11:46 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: anargo
Tak to tedy neumí každý smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.07.2014 22:21 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 22:14 Muž Buba - Gump [262] - TeriéřiRe: Libas
Fotka k příspěvku ťažko povedať smich ja som sa tiež snažil v nich to neprebudiť, lebo doma máme jednu kočku, ale holt nedá sa, lovecký pud je silný .. ale naša čiča je naučená, že na zadný dvor nesmie, lebo bude zle ble
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.07.2014 22:00 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
My žádnou,sice si jich někdy všímají,kousíček i proženou,ale hned se vrací za mnou ano .jednou Argo běžel za kočkou,ta si sedla a on kolem ní a ve vzálenosti asi 2m od ní běhal a štěkal,po chvíli to ale vzdal,myslím že blíž by si netroufl a neublížil by jí. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.07.2014 21:58 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.07.2014 21:58 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Toto se mi hodně líbí palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 21:55 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Buba - Gump
Kolik už máte koček na triku? Scotty si naštěstí koček zatím ani nevšímá... zatím :-D Ale já se snažím dělat vše, aby mu to vydrželo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 21:50 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Ti vypadají jako klokani :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2014 21:17 Muž Buba - Gump [262] - TeriéřiRe: anargo
last selfie nás úplne vystihuje :-D :-D palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2014 20:57 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Tohle je bomba palec palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   25.07.2014 20:56 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Selfííí
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.07.2014 20:56 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.07.2014 20:56 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Cestovatelé palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.07.2014 20:52 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku potlesk potlesk mini leštič bot
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.07.2014 20:51 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku love
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.07.2014 20:50 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku Tak paničko,rozjed ten vozejk,já ti ukážu na co mám chut a ty to do něj pěkně hodíš :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.07.2014 20:49 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku To je stejnej norník jako Sagouš smich smich palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2014 20:48 Žena marcelka6ka [705] – Re: petrab
smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2014 15:52 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Ze života.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   11.07.2014 00:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
smich smich

z fcb

a eště jednůc Nu tož mám ráda ty pse a tak sem se rozhodla, že budu dělat tu sportovní kynologiju, to IPO. To ted je děsně moderní věc a dělajo to šeci. Kopím si štěnátko a budu s něm mět to IPO3 a budu závodit a pojedu na ten svět. Terminologija kynologická je upe boží se mě děsně líbí jak šeci mluvijo. Taky už pronikám do teho. Jako nesu upe bez zkušenosti, už sem měla před tým psa aj náky zkošky má, vyhrávali sme ruzny zavody v ZV1 a v ZZO a tak, mame plno poharů, tže jako vim vo tem dost. Ale nebyl upe moc na velký závody. Tak si jedu pro novýho.
Mám štěnátko, je boží, takový akční, fakt super, nachystám ho na vofčáka a budem spolem na bedně a pojedem na svět. Už je větší to štěně a začína byt divný, asi to nebude upe vono, spíš jako taková šajzka. Dost na mě sere. Furt by mě to enem kosalo, je strašně hyperaktivní, řekla bych že cholerik. S tým se na svět nedostanu, tož ho prodám a kopim náký lepčí. Tož neska sem donesla nový štěnátko, je upe boží, to starý snad příští týden prodám.
Tak já nevím co mě to šeci prodavajo za šajzky (taky upe dobré kynologické temin, používa ho skoro každé), to moje nový štěnátko nák nemá moc vo nic zájem, tak já nevim. Eště to s nim zkusím a pak uvidim. Sem to zkusila no, ale moc to nešlo, hold bylo to štěnátko asik rozbitý celý. Už je v nabídce, mám zamluvený nový, fakt dobrý z dobrýho spojení. To je to co hledam celo dobu. Fakt suprový luxusní štěnátko. Budeme brzo na bedně. Chjo nevím teda jako, už je mu rok a ubec se nechce uklidnit. Je eště vic hyperaktivní než to první, ale enem dyž je sam, dyž je se mno je náke divné, smutné. Prostě nevim co se to neska chová za blby pse. Zkusim iny plemeno.
Mám štěnátko inyho plemene. Už su fakt ale nasraná jak mraky. Bo donesu dom štěnátko a je super a pak se z něho stane jebka. Vrátim se k původnímu plemeni asi.
Mám štěnátko původního plemene, ale řikám to na rovinu, esik to zas bude šajzka, tak ho prodám a fakt nevím kde budu hledat. Už ani tak nechcu na svět, ale aspon na náky dobrý závody o náke pohár, takový ty beze stop, ty stačijo. Ani nemusim mět IPO3, stačí ZV1.
Jenže todle štěnátko taky nic moc. Ubec nechce míček – ode mě...
Chjo jako za rok sem nenatrefila eště na pořádný kvalitní odchovy. Tož by mě zajímalo kde je kurva chyba? Dyk ani elektrika ani vostnáč nepomahajo... fakt nevim co si kopim...
Mám nový štěnátko....
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   11.07.2014 00:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
smich smich

z fcb

Brita Sedmá ze Sedmýho vrhu

Chceme si kopit štěne vlčáka. Tož jako poptali sme se po okolí aj na cvičáku, esik by nám jako něco nedoporučili. Nějakýho chovatela. Ale je to težký rozhodování bo každé radí jinak. Jedni s PP jedni bez PP.
Na cvičáku radili věčino s PP. Dali mě seznam stránek na internetě, gde zrovna majo štěnata vlčáků. Tak sem se divala a volala, ale to je pro mě zbytečný vyhodit deset tisíc za psa, dyž s nim nechcu na vystavu. Chcu ho jako kamarada a partáka, nepotřebuji šampijona ani nechcu dělat to jejich slavný IPO. To je strasný jak ten pes na vas furt čumi, že se ani nedívá kam de a pak vrazí do zdi nebo třá spadne do kanálu… Taky ty jejich prdele. Chcu normálního vlčáka jak měl děda u pohraniční stráže. Aby byl hezké a měl dobro povahu. Taky by měl hlídat a byt trochu vostré. Ne žádné gaučák a ípák, to je akorát cirkus a já chcu aby byl do praxe. Dyž někdo donde, aby zaštěkal.
Naštěstí se stalo to, že mě zavolal tatkův kámoš z vojny Pepek. Pepek byl na vojně u psovodů a ví vo tom uplně fšecko. A má fenu, je to policejní fena a ta má štěnata. Nakřížil ju s policejním psem z vedlejší dědiny. Oba sou dobré povahy. Vostří a hlídajo, sou čistokrevní. Pepek má po Astě vosum štěnat. Ale nechce za ně majlant. Nechá mi jedno za 3000. To je dobrá cena. Bude mít i očkovací průkazku. Je normálně po policejních papírových psech, ale jak je sedmý v vrhu, tak už nedostane PP. Ale mě to nevadí, já vim do čeho du a na ty výstavy ho stejně dávat nechcu. Je to fena. Menuje se Brita. Doufám, že bude v povaze dobrá po matce.
Dneska sem si byla pro Britu, už je doma, ostatní štěnata tam eště sou, prej je odřekli nekeří. To je dost hnus teda, zamluvit si štěně a pak si ho nevzít. Co bude asi Pepek s těma sedmi štěnatama dělat? No jedno si veme Franta za skok. Ale i tak šest je moc. Asi je dá Pepek pak do útulku.
Brita je skvělá! Mám ji strašně ráda a vůbec mě nevadí, že je až sedmá. A jak je krásna, klidně by mohla na výstavu.
Brita už má přes rok. Je fakt skvělá. Hlídá, jak de někdo vokolo baráku tak štěká, aj poštačka se bojí. Jendou dokonce aj zakosla takovýho vořecha. Náky decko šlo vokolo a von na nu dorážel, ale Brita je vostrá, na nu nikdo dorážet nebude! Tak jak skočila na branku, tak se to votevřelo a vona ho zakosla. Jako ta má fakt super povahu!
Trochu kulhá, ale Pepek řika, že to se spraví. At kopim lepčí granule. Tak sem kopila Pedygrýpal. Zda se že kulhá mín. Od vedle z dědiny chodím na vycházky s Laděm, von má Rexa. Rex je fakt obrovské a vostré pes. Nikdo se k němu nesmí přiblížit. Je fakt dobrej! Lada se ptal, esik s nim nechcu nechat Britu poskákat. Jako asi jo, protože chcu po Britě štěňátko.
Tak sme zkřížili Britu s Rexem, Britě budo za par měsíců už dva roky, tak to je nevyšší čas. Řikal Pepek.
Máme štěnátka. Protože je Brita sedmá v vrhu, tak už ty její štěnata nemůžou mit papiry. Ale sou to čistokrevný vlčáci. Je jich šest. Jedno si necháme. Psa, snad bude po Rexovi.
Štěnata už majo čtyři měsíce a furt je máme doma. Dneska je těžký byt chovatel. Lada se rozhodl, že si jedno veme. Ostatní nabízím za odvoz.
Už so pryč. To štěně po Britě, menuje se Astor, protože to byl první vrh. Je skvělej. Aji Lada je moc spokojenej. Pepkovi umřela Asta, tak chce štěně. Na podzim nakryju teda Britu aby měl. Bo Pepkovi je po Astě smutno a mrzí ho, že si žádný nenechal. Asta měla třikrát štěnátka, ale nikdy na něho nezbylo. Některý musel dat do útulku a ostatní prodal známým. Tak bude mít po Britě a po Rexovi.
Máme sedum štěňátek. Nechám si fenku na chov a Pepek si taky jednu veme. Sou fakt skvělý! A krásný. Brita už má přes dva roky, tak je na čase vzít si další. Astor bude mět kámošku.
Nevím jak se to stalo, ale Astor poskákal Ditu a ted budo štěňátka. Ale to nevadí. Ladovi ochrnul ten pes po Britě z prvního vrhu, tak ho musel dat utratit, tak si veme po Ditě. Jako Dita je skvělá, jako Brita. Je celá po ní. Má už deset měsíců a už hlídá skoro líp jak Brita.
Máme po Ditě čtyři štěnata, na fšecky so zájemci. Dokonce je jich málo, fšeci co znajo Britu a Ditu tak chco totiž štěně. Prodávam je za 3000 jako tehdá Pepek.
Brita neska na svoje pátý narozeniny umřela. Je mi po ní moc smutno. Nechám si štěňátko po Ditě, abych měla tu krevní liniju zachovano. Brita byla výborná čuba, měla super povahu a byla zdravá! A její štěnátka sou fšecky taky takový. Některý nevím kde sou, ale to je jedno, Pepek má, Lada taky a už Franta si bude brat. A pak sou dva přes dvě dědiny. Jeden hlídá autobaraz, ubec ho nemůžo pustit z řetěza jak je vostré. Aji policajti ho chtěli. A jeden už teda taky není, bo utekl a zajelo ho auto. Ale tak snad si zase vod nás vemo jinýho…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   11.07.2014 00:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
dokonalý smich smich palec

z fcb:

Achjo tak sem si po letech zas kopila vlčáka Britu a chcela sem začít jakože chodit na cvičák jako kdysi. No ale ja teda nevim, už sem byla na třech cvičákách a nestačim se divit co se to tam jako děje. Šude ale uplně šude se dělá to slavný ÍPO. Kurňa dyk je to upe nepřirozený a taky nepraktický! Potřebuju aby Brita byla do praxe ne takové cirkus. Pes de jak blb na mě čučí a pak co, spadne do kanála nebo narazí do stroma! A jak trpí na krční páteř, no hnus!!! A ty vobrany, uběc neso do praxe ale ubec! A vo stopách ani nemluvim. Čokl má mozek vymyté debilním balonkem a figurant je pro něho kámoš, ubec ne narušitel. A co až mě třá vykrado barák? Dyk von ani nebude hlídat. Dyk je to uplně nepraktický.
Rohodla sem se, že si Britu vycvičím sama. Tu rukavicu mě bude dělat Pepek bo von byl na vojně u psovodů, von to umí.
Brita je vostrá a dominantní tvrdá fena. Moc nám nende přivolání, tak chodíme na dlohé šňůře, už rok, ale Pepek říká, že se to za chvilku podá.
Cvičíme chuzu u nohy, furt s ňo musim škubat, ale to jinak nende. Minulé týden sem zkusila kopit ten balonek na šňurce, zkošim esik jako na to bude kokat. Esik jako je to tam přirozený, jak to ty ípáci tvrdijo. Brita nekoká, sere na to, mávám ji tym před xichtem a nic. Kurňa jak voni to dělajo?
Bochla sem ju s tým po hlavě a jo, kokla, tak sem ji to dala do huby. Hned to vyplivla. Divny.. ale asi to tak funguje. Chodime, sem tam ju bochnu do hlavy a vona kokne. Hned ji to dam do huby. Asik dobry. Kopila sem aj vostnáč, jako neuznávám ho, ale dyž se s tým umí, tak je to ok. Chuza se zlepčila, Brita už netahá, dycky jak tahne tak ju škubnu, pak ju bochnu balonkem po hlavě a pak ji to narvu do huby za odměnu. Vobčas ji s tým jako mávam před vočima aby kokala už aj bez bochani. Ale zas nechcu aby kokala moc, aby nespadla do jamy. Nechce moc aportovat. Dycky proto běží, ale zpátky už nedonde a dyž donde, tak to vyplivne tři metry předemno. Pepek řikal, že to musim udělat tak, že ji tu tlamu s to činko zavažu, aby to nemohla plivat a pak ju na šnuře k sobě doškubu. Tak to tak děláme, je to lepčí. Akorát to vodvazování pak trvá.
Taky děláme stopy. Brita se dycky rozběhne po stopě a já utikám za ňó. Pepek řikal, že by byla skvělá u pohraničníků. Su na ňu moc pyšná, ale sotva jí stíhám. Sice to neuznávám, ale musím stopovat na vostnáču. Ale tak já s nim umím, takže je to v pohodě. By mě zajímalo jak ty ípáci donutujó ty pse aby čuchali do každé šlapky. Pepek řikal, že majo boty namazany masem nebo rybama. Tak sem si do rana postavila gumáky do mletéch ryb. Brita šla pomale ale furt volizovala zem a taky se vracela a čuchala mě k tém gumákám furt. Pepek řekl at jí tam po tlamě, tak sem jí dala. Pak zas teda nechtěla moc jít, ale pré se to poddá a bude cajk. Je to tvrdá fena! Jen tak ju něco nerozhodí. Bude dobrá do praxe jaxsviňa!
Děláme aj vobranu. Pepek má tu rukavicu a dává ji na to kosat. Brita napřed moc nechtěla. Ted už koše, páč Pepek ju párkrát zmlátil po nohách a tak a to ju nasralo a začala kosat. Moc to nerží a žvéka to. By mě zajímalo, jak ty cirkusácky čokli to dělajo, že to držijo líp jak moja dominantní tvrdá Brita. Vona taky nechce ani moc póštět. Ale to se doladí, řikal Pepek a já mu věřím. Von má praxu.
Páč Brita není vubec jako blbá ani žádná šajzka, tak sem si řekla, že tým blbým ípákum co se nám smějo, vytřu zrak a udělám s ňó tu IPO jedna. Tak se ted na to připravujeme.
Stopuju už enem na vostnáču v namazanéch gumákách. Docela přecházela předměty, ale párkrát sme ju vycukali a už je voznačuje. Si nesmí dovolit toto!
Poslušnost už je dobrá, už ju ani nemusím moc bochat po hlavě, stačí trochu škubnot a už se koká. Aji ty sedni – lehni ma dobrý. A přivolání, letí jak drak, sice seda tak metr předemno ale Pepek řikal, že je to lepčí než dyby měla se mno kontakt a vobtěžovala mě.
Na vobraně moc nechce běhat eště tý plachty, ale to se podá, do podzima, to bude cajk. Taky trochu napadá v revíru, ale Pepek si ju tam srovnává. Párkrat dostala kopačku, to jí neublíží a je to teda mnohem lepčí než elektrika. To je taky pěkná ÍPO prasárna ta elektrika, fakt. Nemá teda uplně zákusy, ale aspon je taková vopravdová. Žádná sračka. Zakosne a vysí, aj dyž s ňó Pepek třepe, tak nespadne. Bych chtěla vidět ty ÍPÁky, by padali jak hrušky, dyby se s nima tak třepalo. Ale tak voni to majó enem jako cirkus. Brita je do praxe. Akorát teda to poštění, to voříšek. Ani kopačka od Pepka moc nepomohla, ani vostnáč. Tak jako neuznávám to, ale kopila sem elektriku. Jako dyž se s tým umí, tak je to cajk. Dali sme jí ranu a dobrý. Pustila.
Deme na zkošku. No jako na stopě mě pekně vodrbal na bodech! Pepek řikal, že to byla stopa aspoň na 90 a dal mě 70, mě nasral fakt. Aji na poslušnosti mě nasral. Pre nebyla pozorná a chodila pod tlakem. Jakám kurva tlakem? Dyk kokala!!! A pre je pomalá. Fakt se mě chtěl pomstit, nadržuje tým ÍPÁků, páč sám je taky!
Nevím teda co se stalo na vobraně, ale na tom protiútoku Brita nekosla a šla do auta.Řikal Pepek, že ju figurant schválně vyhnal, něco jí udělal už před tým, tak aby sme si toho nevšimli a pak ju vyhnal. Bo viděl, že je tvrdá a že by ty ÍPÁky všecky posrala.
Seru na IPO budu dělat enem TART s Pepkem!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.07.2014 22:35 Žena marcelka6ka [705]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2014 22:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: marcelka6ka
palec smich :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   03.07.2014 22:07 Žena marcelka6ka [705]
Fotka k příspěvku ...a hele ňáké malé štěně.....
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.07.2014 11:26 Muž priest [74] - Retrívři, slídiči a vodní psi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2014 23:10 Žena marcelka6ka [705] Re: petrab
smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [6] ...... 25

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 20294x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/201?od=251