Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pro ZASMÁNÍ - zajímavé odkazy a fotky

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Pro ZASMÁNÍ - zajímavé odkazy a fotky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2015 22:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
mám velkou prosbu - pamatuje někdo na to kraťoučký video, jak tam je st. dáma s dogou, která zatáhne a ona letí vzduchem.... ? prosím o odkaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ď
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2015 16:31 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Já vím, že tohle je spíš smutné... ale i tak jsem se u toho musel zasmát... Prostě láska je všemocná: youtu.be/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.08.2015 21:08 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – paráda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2015 14:14 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Hele, a není to ten papillon stafí? Ti prý milují bláto :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.07.2015 01:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   15.07.2015 22:38 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvku Tak toto stojí za kouknutí V papilloní skupině přidali tuto fotku :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2015 09:03 R Žena Markiz [262] - Ovčáci – jdeme na prochazku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.07.2015 09:26 R Žena Markiz [262] - Ovčáci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.06.2015 23:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Moje nejvoblíbenější...
www.karaoketexty.cz/… :-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2015 15:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2015 01:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.05.2015 21:25 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – mop
Fotka k příspěvku Nezbytnost smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2015 08:43 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
No a psí budíček jsem si užil před hodinou a ještě pořád jsem z něj nějaký přepadlý :-) Scotty si taky nedal vysvětlit, že se mi chce spát... on si prostě potřeboval hrát smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2015 08:42 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
Chudák jorkšír... někdy bych ty pánečky něčím mignul, když vidím, jak ta svá zvířátka trápí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2015 21:01 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – Psí budíček
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2015 20:12 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – Elektrizující jorkšír
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2015 20:23 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
Klasika... takže název tomu dal někdo se zvláštním smyslem pro humor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2015 19:03 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Libas
To taky není žádná bitka ale opravdu hraní papoušků, kteří k sobě mají opravdu hodně blízko a maximálně si důvěřují(fakt pevný pár).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2015 08:10 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
Hezký, ale spíš než bitku mi to připomíná ty naše piraně, když si spolu hrají :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   05.05.2015 18:17 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena – I papoušci si hrají jako pejsci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.05.2015 16:55 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Fyzika :-) palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2015 14:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
ty voe, co to je smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   05.05.2015 12:17 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Uloveno na tlamoknize:

Bellův zákon o šíření zvuku: Pes, kterému odepnete vodítko, okamžitě ohluchne.

První dodatek k Bellovu zákonu: Tato hluchota se týká pouze vlnové frekvence vašeho hlasu.

Druhý dodatek k Bellovu zákonu: Jako protiváha se všechny ostatní zvuky slyšené psem zesílí. Zejména štěkot jiného psa, vzdáleného i kilometr a více, slyší pes zcela zřetelně.

Časové omezení Bellova zákona: Ztráta sluchu je dočasná - sluch se psovi vrátí, jakmile vyhládne nebo utrpí mnohočetná zranění v souboji s jiným psem.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.04.2015 21:25 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
No, to já si Scottyho donesl domů až ve 4 měsících... ale nelituji toho ani trochu. Měl už hygienické návyky a základní výchovu od paní chovatelky, takže se u mne vyčůral snad 2x... ale taky jsem s ním zpočátku běhal, když kvikl nebo bylo vidět, že se mu chce. Ono se to vyplatí...
No, a k té paní, co učí pejska k noze tím, že mu to říká - takových lidí je spousta. Spousta lidí si psy polidšťuje a pak jsou zklamaní, že je pes neposlouchá... Nechápou, že pes nerozumí významu slov... a nechápou ani to, že psovi nestačí něco ukázat a když to udělá, že to hned umí. Kdepak. Pes potřebuje opakování, aby se něco naučil. Já teď čtu knihu Lidé a psi: střet kultur a tam je to perfektně popsané. Jedna z nejlepších knih o psech, přirovnal bych ji ke Konejšivým signálům :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 20:39 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
To máš pravdu, já tedy návody nečtu spíš klikám a učím se sama, ale než jsem si pořídila psa, tak jsem hodně, hodně přemýšlela a získávala informace ;-) Ten tvůj komentář mi připomněl jeden příspěvek v diskuzi na netu kde se paní ptala, jak pejska naučit k noze, že mu to stále opakuje a říká a on neví....(paní mu totiž neukázala co má dělat, slova pro psa jsou jak nic), tak nevím zda se tomu smát nebo brečet, i takoví lidé jsou...
Bohužel vim i z vlastní zkušenosti kdy si teta pořídila yorkšíra už druhýho štěně a že ráno s ním nechce chodit, že ráda spí, tak jim ještě v roce chcal na plenku doma, což je pro mě naprosto otřesný. Jako ona bydlí v paneláku asi v 7 patře, ale jako sjet výtahem dolu je problém a vyhrabat se z postele. Ještě je v invalidním důchodu, tak je furt doma, tak snad 2 měsíce může stávat dřív než se to pejsek naučí a pak vydrží.
Když si to vemu, že my sme to Baneho naučili velice rychle ani ne měsíc potom co sme si ho přinesli domů, tak to po pár týdnech uměl, měl dobré základy i od chovatelky, ale i tak. V noci brzo ráno sem s nim chodila naučil se velice rychle.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.04.2015 14:38 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
Lidi jsou divnej živočišnej druh... a lepší asi nikdy nebudou. Já jen nepochopím jedno - každý, kdo si koupí blbou televizi nebo jakýkoliv jiný krám, si nejdřív přečte návod na použití, aby se mu krám nepokazil... ALe když si pořídí živého tvora, tak si nic nepřečte, myslí si, že je to naprosto jednoduché a že mu to do té palice vleze samo, jak se o psa (či jiné zvířátko, ale třeba i o dítě) starat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2015 17:27 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Libas
No já bych asi smajlíka musela dát za každou touto tzv. 100% zaručenou pravdou(radou) nebo jak to nazývat(?). Po pravdě mě to vlastně vůbec nepobavilo, jen mě mrzí, že lidi vlastně po tak dlouhém soužití se psy, jsou schopni stále trousit tahle "moudra" hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2015 10:47 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Laďka
Na druhou stranu se může stát to, co mně... chtěl jsem gaučáka a on mne tak změnil :-D To je ale ten lepší případ :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.04.2015 07:17 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: Libas
Jo jo, taky jsem z toho byla paf... Ale ty lidi, co tohle říkali, potkávám pořád a pořád naštěstí žádného psa nemají. Doufám, že to tak i zůstane... Jenom doufám, že si nepořídí malého pejska typu russelíka nebo jinou hyperaktivní rasu... Ale to už se zase dostáváme do tématu Pro pláč a ne do tématu Pro zasmání...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2015 22:09 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Laďka
Tohle je ale strašné... a hrozně moc rozšířené... je to takový hnus a sobectví od lidí... kruci, když si na psa nechci udělat čas, tak si ho nepořizuju... My měli s bývalkou maltézáčka. Dostala ho od šéfů, kteří si ho koupili jako hračku pro dvouleté dítě. Byl v hrozném stavu. Ale podařilo se nám ho díky skvělé veterinářce dát dohromady a pak z něj byl úžasný pejsek. Je fakt, že mu třeba ráno nebo před spaním stačilo 200m procházky... ale hlavní procházku potřeboval taky hodinku a pak taky potřeboval, abychom se mu denně věnovali... Takový malý pes má proti Scottymu výhodu v tom, že s ním můžeš cvičit a blbnout i v bytě. To se stafíkem nejde, to by bylo vše vzhůru nohama... ale věnovat se mu prostě musíš, jinak bys z něj měl jen malou uštěkanou bestii... Ale když se malému pejskovi věnuješ, tak je z něj skutečný pes, s obrovským srdcem plným lásky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2015 19:47 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Laďka
No tak to je ještě dobré, že se tě ptali jestli je oříšek mě když byl Bane malý štěně se jedna paní ptala jestli je čivava smich Bílo černou čivavu jsem teda ještě neviděla. Paní byla taky pejskař...Je pravda, že já také některé rasy nepoznám,ale tohle?
Mně pobavilo tohle "Psi, co jsou cvičení na hledání drog - drogy hledají, protože jsou závislí a chtějí dávku" hop smich A já furt jak to psa učit :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2015 18:51 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: Libas
No jo, mě se taky už několik lidí ptalo, jestli je Abby voříšek. Asi podle toho ocásku nahoru. A já jsem taky slyšela dobrý heft: My nemáme moc času, tak potřebujeme jenom takového malého pejska, když nebudeme mít čas s ním jít ven, tak ho dáme vyčůrat do vany...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2015 14:13 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Libas
No, ještě že má ten pigmentový flek na patře, podle ocasu nahoru jsem se bál, že mám podvraťáka potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.04.2015 21:09 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Okopírováno z facebooku - zaručené pravdy o psech:
Kdo ještě nečetl - zaručeně pravdivé

Černej pes je vždycky zlej. Labradoři se dělí na dva "druhy" - žlutí jsou ti slepečtí, černí jsou ti bojoví.
Německému ovčáku v sedmi letech hrábne a zabije svého pána.
Pes s PP musí chodit na výstavy, aby mu papíry nepropadly.
Když je fenka moc křížená, tak se nedá kastrovat.
Pes, který ochutná syrové maso nebo i jen ucítí krev (třeba z pánova škrábance) se stane nezvladatelně agresivním.
"Vy se máte, váš pes poslouchá. Ten můj neposlechne, ať mu říkám, co chci."
Výcvik základní poslušnosti je týrání a ubíjí psovu přirozenou osobnost.
Fence stačí čůrat jednou za 48 hodin. (prý to říkala veterinářka!)
No a věčná klasika: Každá fenka musí mít aspoň jednou v životě štěňátka.
Pes který štěká, nekouše.
Když pes žere trávu, bude pršet.
Když fenu nakryje pes jiného plemene už vždycky bude rodit voříšky.
Štěně do půl roku se nesmí koupat a stříhat.
Když se pes napije alkoholu tak už neporoste.
Pes vám přerostl protože jste ho moc krmili.
Psi s PP jsou "přešlechtění" a nemocní, kdežto psi bez PP po rodičích s PP přešlechtění nejsou.
Čistokrevný pes se pozná tak, že má pigmentový flek na jazyku nebo patře.
Podvraťáčci mají zakroucený ocásek nahoru a čistokrevní ho nosí dolů.
Pokud pes kouše na rukáv (obrana) bude už pořád agresivní a nebezpečný.
Malý pes nemusí vůbec chodit ven.
Velký pes se nehodí do bytu.
Psi, co jsou cvičení na hledání drog - drogy hledají, protože jsou závislí a chtějí dávku.
Pes nesmí spát na vyvýšených místech, nebo bude dominantní.
Pozice majitele se získá tím, že majitel chodí první do dveří.
Pes musí žrát jako poslední, aby si uvědomil své místo ve smečce.
Od malinka musíte psovi každou vteřinu ukazovat, že je v pozici hluboko pod vámi.
Psa krmíme jen při výcviku, své jídlo si musí zasloužit.
Trestáme psa plácáním novinami.
Matka trestá štěňata vytřepáním za kůži na krku.
Psi si to mají vyříkat mezi sebou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2015 16:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku aha, já měla tedy jednoho nebulivitýho nedogovitýho pejska a ten slintal víc, než doga, tekly mu hektolitry slz nonstop, co je měl vomotaný kolem hlavy, byl to tenhle...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2015 15:59 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Je vícero plemen, který se nemazlej, ale mně šlo o to, že když se s tebou mazlí doga, tak jsi samá žgrynda...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2015 00:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
a kerýpa se nemazlej smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.03.2015 19:23 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Tak s tím mám zkušenosti... stafíci, amstafové, pitbulové, ale i ti paličatí bulíci a minibulíci jsou děsně mazliví.... jo, a taky dogy jsou moc mazlivé, ale tam už je to na mne moc vlhké mazlení smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.03.2015 17:35 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
no ne jen kousaví, ale představ si, že na tebe skočej a budou se chtít mazlit :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2015 16:08 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
A to ja zas jo... jen na toho jezevčíka bych si dával bacha, to bývají kousaví ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2015 13:37 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Laďka
Úplně ten v pravo má zvlášstní výraz v obličeji. Pěkná banda, nechtěla bych vyjít ze dvěří a tyhle psiska potkat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   13.03.2015 13:35 Žena Laďka [354] - Teriéři – Nehárá u Vás někdo?
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.03.2015 13:32 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: kinder
To je podobné jako tady někde níž ten vtípek s tím spadlým stromečkem... Nejfantastičtější je ten výraz "já nic, já muzikant..." smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.03.2015 13:29 Žena kinder [350] - Jack russell teriér
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku No to mě prostě dostalo smich u nás by šlo něco podobného, akorát s novinama, které byly na stole a nevím jak si je vzal,protože mistička s mlskama, která byla hned vedle zůstala plná smich Nejspíš to udělalo to kuře, které tam na to ještě jako "nastražil" :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.03.2015 18:59 Žena kinder [350] - Jack russell teriér – Nejen schody
Hlavně pro PhoebeAdel jak jsi zmiňovala, že budeš pořizovat ty schůdky, tak jsem narazila na netu, že dělají nejen schůdy, ale i plošiny viz odkaz www.ebay.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2015 22:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – pro LIBASE a jiné fejsbukáře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 23:49 Žena marcelka6ka [705]
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2015 08:10 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Mně taky... navíc, když na vycházkách naší skupiny občas vídám tolik přesně takových tlamiček, jak na mne přesně těmito pohledy koukají a se stejným výrazem v očích jako by všichni říkali: "Strejdo, pohlaď nás, strejdo, pojď si s námi hrát". Jen naštěstí už dnes jen minimum z nich má kupírované uši a musím říct, že s těmi růžicovitými uchy se mi líbí mnohem více... ale to je dáno tím, že mám stafíka a tak se mi i u amstafů a pitů víc líbí tohle ucho než to špičaté. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2015 07:25 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Tohle se mi fakt mega líbilo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.02.2015 23:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Mazlíčci. palec
Reklama

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] ...... 25

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 20294x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/201?od=51