Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pojištění psa

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Pojištění psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   14.06.2014 23:29 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Tak já mám toho Mazlíčka u ČP. Poprvé byl využit při zlomenině. A teď jsem to zkusila a pojištění se vztahovalo na léčení i operaci. Jsem moc ráda, bylo to kapku pro mě náročné. Ale za to, že Phoebulí je zdravá to stálo hop a výplata pojistky teď pomůže pro změnu na nedoplatky na nájmu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   14.06.2014 10:31 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: anargo
v ty nasi je pry jen pojištění co se týče léčebných výloh,no ještě jsem ji nepoužila protože spoluučast mam 2000 a Schatz nastesti neni nejak extra nemocny,takze zatim bez využití...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.06.2014 10:06 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: sgualdrina
Mužů se zeptat co vše máš v pojistce?už si to použila,že máš psa pojištěného?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.06.2014 09:54 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Dobré brýle? Hm, ty mi jsou naprd, já si musel pořídit obrovskou lupu. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2014 09:53 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: marcelka6ka
Nesměj se, na to se to opravdu vztahuje...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.06.2014 07:36 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
zeptám se mojeho,on má ty naše pojistky na všechno pod palcem,všechno jsme dělali se známým co je oblastní ředitel taky pro náš kraj,tak uvidime co mi řekne... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2014 22:35 Žena marcelka6ka [705] Re: Libas
Názorný příklad, škoda způsobená tchořem, žijícím ve společné domácnosti smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.06.2014 21:40 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
A na to chce mít dobré brýle :) Ještěže zítra dorazí optik hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2014 20:47 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Laďka
Přesně jak píšeš. U pojistek je vždy nejnutnější přečíst si pečlivě to, co je psané těma nejmenšíma písmenama.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2014 20:46 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: sgualdrina
Jak píše marcelka6ka. Neplést hrušky s jabkama. Do 400,-Kč stojí to pojištění odpovědnosti za škodu, kterou tvůj pes (manžel, děti, tchýně, tchoř, prostě všichni, kdo žijí ve tvé domácnosti) způsobí někomu jinému. Není to pojištění léčebných výloh, jak jsem psal.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2014 12:49 Žena Laďka [354] - Teriéři
Já nevím, vyprávěla mi jedna známá, jak si poctivě platili pojištění na psa a když jim ho napadl pes nějakého bezdomovce a prokousl mu hlavu, tak za všechny operace a plastiky a podobně platili desetitisíce jak mourovatí, s tím, že to pojištění se nakonec skoro na nic nevztahovalo a když se po tom úrazu u psíka projevila ještě epilepsie, tak to pojištění zrušili, protože na léky a další péči se to taky nevztahovalo... Pokud do toho chce člověk jít, tak si musí opravdu pečlivě prostudovat podmínky, aby se pak po letech, kdy bude poctivě pojištění platit, nedivil, že až bude potřebovat plnění, tak nedostane ani korunu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2014 12:42 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: sgualdrina
Já to zkoušela propočítávat asi tak před rokem na Arga a vyšlo mi to nějak 1600,takže to tak asi bude.zajímalo by mě jestli se to vztahuje např.na operaci torze žaludku a třeba kloubní operace.když vetka brala Argovi krev, že pořád zvracel,tak mi říkala,že mít ho pojištěného,dostanu peníze zpět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2014 10:41 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: sgualdrina
Ahoj. Pokud nejsi spokojená, manžel pracuje ve financích a mohl by ti i takovou pojistku zajistit výrazně levněji a možná i s nějakým vylepšením. Zkus definovat své požadavky na pojistné podmínky a manžel ti zjistí možnosti na našem finančním trhu. Když takové věci řeší pro cizí, proč by taky nemohl kvůli mě pomoc mým kamarádům z netu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2014 09:34 Žena marcelka6ka [705] Re: sgualdrina
410 Kč stojí pojistka z odpovědnosti za škody z běžného občanského života, pojištění Mazlíček vychází opravdu minimálně na 1100 Kč za rok a více, podle toho co je všechno v pojistce obsaženo a co hradí...Neplést hrušky a jabka :-D Jsou to dvě rozdílné pojistky.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2014 08:13 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Libas
do 400? no ja mam teda o dost dražší..kvůli vám sem tu vytáhla šanon se schatzovyma dokumentama ..takže pojištěí mám od ČPP- česká podnikatelská pojišťovna a.s,Vienna insurance group. a ročně platím 1860kč...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 20:14 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: sgualdrina
Můžu se zeptat kolik tě stojí to pojištění?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 20:13 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: marcelka6ka
smich smich palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 18:58 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: sgualdrina
Na ulovení ovce se vztahuje to Pojištění z běžného občanského života. Musí se ale jednat o to, že pes uteče, nebo že dítě uloví ovci šípem nechtěně, nesmí jít o cílený lov. Když je to nechtěně, nešťastnou náhodou, pak to pojišťovna platí. Pokud by kamarádka dogu poslala ulovit si ovečku nebo si na ni dítě vyšlo cíleně, pak se to neplatí. Pojistka stojí ročně do 400,-Kč, takže to unese i mama samoživitelka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 14:40 Žena marcelka6ka [705]
Tak nevím Sagar loví hlavně baby, vztahuje se to i na to... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 08:18 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: marcelka6ka
v klidku ja mam schatze pojistenyho,takze by se to svedlo na nej na chudacka..ono je fakt,ze treba na leceni mam plneni 30 000 na lecebne vylohy,ovsem spoluucast 2 000, takže třeba tedka na ten jeho anal blaznivej to zatim nedosahlo 2000,takze stejne prd..a vlastne to kryje jen to nezbytny, ne co chci ja aby mel za vysetreni,zas pokud by se mu nekdy fakt neco stalo,tak - 30 000 me docela se uleví,ale pri mem stesti to dohromady bude stat minimalne 80 000...kamoska co chova dogy ma celkem smulu na tyhle ty psi vytvory,vedle chovaj ovce nejakysi sampiony a ta jedna jeji fena je normalka lovi,takze ovce co ma vic poharu nez vitěz Crufta,sla do nebe a ona to musi platit..a to zrovna neni milionarka,sama na dite,na vsechno takze lovu nasich milacku zdar palec
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 00:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
nevim tedy, ale tady má kolem pojistku kde kdo a docela z ní čerpaj,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 00:29 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: marcelka6ka
No, já nevím, tohle je snad pojištění, o kterém ani nemá smysl uvažovat, ale je potřeba ho mít... když už žádné jiné :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.06.2014 23:34 Žena marcelka6ka [705] Re: Libas
Ještě, že LAFITA od squaldriny jde zásadně po domácích slepicích a né po sousedových.. smich jinak by o tom pojištění měla začít uvažovat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.06.2014 22:08 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Já ti věřím, že to tak je, a přijde mi to děsně smutné a neférové.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2014 13:41 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Měla jsem kdysi jednu poradkyni, která mi sjednávala pojištění a spoření. Byla jedna z férových - náhodou jsem se dozvěděla že je to vdova po herci Petru Čepkovi. Můžu říct, že obvolávala všechny pojišťovny a zjišťovala jak to je, kvůli mé kamarádce. A opravdu to tak je. Je to děsný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2014 13:30 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Vidíš, tohle jsem vůbec netušil. A je to docela mazec. Řekl bych, že to podle mne dělá z handicapovaných občany druhé kategorie, a to je hodně špatně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2014 13:12 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
No, trošku z jiného soudku. S pojištěním některých věcí, či událostí to dříve, ale i nyní je na draka. Konkrétní příklad. Běžné pojištění dítěte po narození nějaké ty tzv. Sluníčko aj. Když jsou oba rodiče od narození hendikepovaní nemohou pojistit své dítě. V případě, že se jim něco stane a dítě je sirotek, dostane maximálně 1000 Kč. To je fakt, který platil za totáče a platí i dnes. Bohužel. Žádné jiné řešení není. A přitom se třeba změnil zákon o inv. důchodu. Dříve ho od narození postižený člověk, dostal automaticky v 18.letech. Teď to tak není. Rodiče ti musí platit pojistku na invaliditu nebo poúrazovou invaliditu, abys měl nárok na minimální část důchodu. A co v tomto případě to dítko postižených rodičů, které je zdravé? Nebude mít nic, protože nemůže být pojištěno. To mi přijde jako totální nesmyslnost, ale nikdo s tím nic nedělá.
To mě tak napadlo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.06.2014 13:00 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Tak uvidíme, jak to dopadne. Phoebí pojištěná je. Udělala jsem to, co si ve třech měsících prvně zlomila nohu. Pak jsem ji pojistila, takže druhou zlomeninu, která by při seskoku z klína, už pojišťovna hradila. Jen jsem nevěděla, že událost se má hlásit do dvou dnů po započnutí léčby a nahlásila to až po - podle pojištění u lidí. Říkali, že nevědí, zda to půjde, ale část mi vrátili. Tak uvidíme co teď. :-) Podala jsem škodní událost, tak uvidíme. Dám vám vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2014 08:23 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Vždy jsem říkal, že prodávat pojistky je vrchol umění prodeje, protože prodáváš něco, co nikdo nepotřebuje. Ovšem ve chvíli, kdy to bude potřebovat, už mu to nemůžeš prodat.
A jen tak mimochodem, pojištění psa v zájmovém chovu tu bylo (pod různými názvy) už v době, kdy jsem já ještě ani nebyl v plánovacích deníčcích mých rodičů. Takže nevím, proč by tu pojištění nebylo... Skutečnost je taková, že nikdo si pojistku neuzavírá, protože si myslí, že ji nebude potřebovat... a když ji potřebuje - když už došlo k úrazu, auto je nabourané, dům shořel, loď se potopila, pes má urvané vazy - už ji nelze uzavřít. A jsem zas na začátku svého příspěvku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2014 08:17 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Mám-li přispět svou troškou do mlýna - pojištění Mazlíček se moc nevyplatí, a to ani ne proto, že je drahé, ale že je v něm spousta výjimek a obezliček (ale tím nikoho neodrazuji od toho si ho zřídit, v jistých případech má své opodstatnění, ale je opravdu velmi dobré pečlivě si prostudovat pojistné podmínky k tomuto konkrétnímu pojištění).
Co se pro všechny psíčkaře vyplatí na 100% je Pojištění odpovědnosti z běžného života (myslím, že se to tak furt jmenuje, pokud ne a řeknete to pojišťovákovi, bude vědět, která bije). Je to pojistka, která kryje člověka, pokud v běžném životě někomu způsobí škodu. Konkrétně u pejskaře např. pes se urve z vodítka a vběhne do zahrady sousedovi a zadáví slepice - možná malá škoda. Tak stejný případ - pes se urve z vodítka a vběhne pod auto. Řidič strhne volant a napálí to do sloupu a zlomí si ruku - platí se zničený sloup, škoda na autě i náklady na léčení řidiče. Z té samé pojistky se ale platí i pokud např. shodíte v superhyperzlodějárně vyskládanou pyramidu skotské whisky nebo když vaše dítko na návštěvě při hře upustí ipod vaší kamarádky do jejího akvária.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 23:36 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
v době, kdy nám by se poj. vyplatila neskutečně tu poj. nebylo, pozdějc jsem to už neřešila, na úrazy dobrý, ale celkově to maj vymyšlený samozřejmě plusově pro sebe, gen. choroby, chronický modely (tzn. 2. výskyt toho samýho, alergie, kožní věci, to nejčastější neproplácej...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 20:53 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já jsem o tom taky přemýšlela,ale sama paní co dělá v pojišťovně mi to rozmluvila,že ani ona nemá svého psa tam pojištěného , i s její zaměstnaneckou slevou se ji to nevyplatí.tak nevím.vetka zase říkala ze je to dobré,ale záleží na tom co vše pojistka zahrnuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.06.2014 20:02 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já jelikož nemusím platit poplatky za Phoebe, pojistila jsem ji na léčení a úraz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.06.2014 16:59 Muž invalida [782] Re: PhoebeAdel
Nemáme, jsme rádi že je na chleba hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 11:34 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Máte někdo pojištění Mazlíček u České pojišťovny?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 21:14 Muž micz [165]
já mám spíš strach třeba z přetržených vazů nebo tak.... tu toho mojeho hyper psa nikdy nevíš... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 21:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
Psa jsem pojistit nenechala, protože pojistka se nevztahuje na nejběžnější věci jako je dermatologie, chronické onemocnění, opakované onemocnění apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 20:06 Muž micz [165]
Taky o tom docela dost přemýšlím... Mám dobrý zkušenosti s ČP takže půjdu asi k nim...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2012 08:16 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Zdravím,máte někdo pojištěného pejska u české pojištovny?Je to pojištění mazlíček.Chtěla bych Arga taky pojistit,tak by mě zajímalo,jestli máte někdo zkušenosti.děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2012 10:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
např. www.ceskapojistovna.cz/…

zeptej se na to důkladně v pojišťovně, kde budeš psa pojišťovat, třeba ČPP má ňáká omezení právě na cvičáky, kdyby tam došlo k úrazu, min. je za to příplatek...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.06.2012 09:41 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Já pojištění nemám, ale asi ho budu muset zařídit, protože na cvičáku, kam mám v plánu v Brně chodit, ho vyžadují :-O
Ale vím, že holky od nás pojistky mají a celkem se to vyplácí - jedna fená druhé vyrazila nechtě zub, takže léčba šla z pojistky..pak se ještě málem zaplatila mrtvá ovce, nicméně můj pes za to nemohl, takže se to neuskutečnilo.
My bydlíme celkem mimo civilizaci a Safí je děsně hodný, tudíž tady by se mi to určitě nevyplatilo. Ale jak říkám - budu muset to zřídit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2012 06:25 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Přehled pojištění
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 16:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Nikdo nemáte pojištěného psa zdravotně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 00:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
U kterých pojišťoven máte pojištěné psy?
Co Vám již proplatili? Na co jste neměli nárok?
Jak jste spokojení? Jak se Vám to vyplácí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.01.2011 12:24 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Svojí Cherry nemám pojištěnou,ale od začátku jejího života mám pro ní založenou vkladní knížku na kterou mi každý měsíc chodí platební příkaz tříset korun,ještě jsem jí z toho nic nevybírala,bohudík jsme to nepotřebovali,takže má na své knížce už celkem slušnou sumičku pro případ,že by se něco stalo,je to docela dobrý pocit,když člověk ví,že má kam sáhnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   18.01.2011 14:28 Žena MíNela [2212] - Špicové a primitivní plemena
My také máme pojištěné naše čauáčky - a sice u ALLIANZ. Zatím jsme použili pojistku jen jednou a to předloni, při léčbě Míši - poškození páteře nevhodnou manipulací při RTG. Vše proběhlo bez problémů a k naší spokojenosti. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.01.2011 06:56 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Rexik
Ano mám - jak pojištění škod způsobených psem (to je ale v rámci pojištění domácnosti, nebo jak se to teď jmenuje), tak pojištění zdravotních výloh. Naštěstí jsem zatím nic čerpat nemusela. Je potřeba pořádně prostudovat smlouvu - na co se pojištění vztahuje, jaká je "spoluúčast" a pak se rozhodnout, jestli pojistné odpovídá případnému plnění.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.01.2011 06:45 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Pojištění psa
Již delší dobu uvažuji o pojištění svého pejska. Na stránkách České pojišťovny jsem narazila na výpočtovou tabulku, která vás dovede až ke stanovení roční pojistné částky.
www.ceskapojistovna.cz/…
Máte pojištěného psa?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 646x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/231-pojisteni-psa