Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Co se nám dnes povedlo

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Co se nám dnes povedlo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   24.03.2011 20:57 Žena Milena [1577] - Teriéři – Co se mi dnes povedlo - nepovedlo
Nevymyslela jsem to já, ale v tomhle tématu se můžeme pochlubit třeba i drobností, která se nám zrovinka povedla, případně si postěžovat, že se nám něco nepovedlo.
A já se hned začnu chlubit - včera ráno jsem slušně požádala jednu mladou paní se dvěma yorkšíry, aby je nejdříve vyvenčila, než zajde do obchodu. Pejskové totiž dělali hromádky kolem dětského hřiště. A dnes jsme se potkali na kopci a paní nesla pytlík s hovínky! palec Snad to vydrží!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   09.02.2011 20:53 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
O mé Cherryně je široko-daleko známo ,že je to fena na které se dá dříví štípat a nechá si líbit všechno,dnes tomu bylo naopak.Známá fena provokatérka,kterou potkáváme na vycházkách a Cherryna,protože se sama vyhýbá konfliktním situacím,obloukem tyto situace obchází, si tuto fenu dneska tak umravnila,že jí ta fena začla strachy lízat tlamu.Cherry hrdě stála,nechala si tlamu olízat a při odchodu jí dala jasně najevo,kdo je hyerarchicky výš.Já koukala jako blázen a majitel Elizy(té druhé feny)se skoro urazil,že jeho holka nevyhrála.Já mu povídám-dokud budete tak nesmyslně jejitný a budete vodit svého nevychovaného psa volně mezi slušné pejsky,nedivte se že pohoříte,pak jsem pyšně odešla středem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.01.2011 21:39 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Na večerní vycházce se nám povedlo odchytit vlčandu,co utekla kámošovi z hotelu.Prokousala se lítala jak splašená.Byla chudák tak vystrašená,že se divím,že se dala chytit.Ještě že sebou pokapsách stále nosím psí tyčinky.Hned jsem mu volala,jestli v hotelu nemá černou vlčando s šedou náprsenkou a tak rychle jak přijel,to byl snad rychlostní rekord.Jsem fakt ráda,že se nezatoulala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   30.01.2011 21:33 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: sida
Kdybych se měla řídit podle toho co kdejaký pisálek napíše nesměla bych jíst ani krávu,ani prase,ani kuře,nesměla bych dělat tolik věcí ,že by se z toho mohl člověk i zbláznit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.01.2011 19:03 Žena batos [192] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Fotka k příspěvku Elinka nám dělá samou radost a kor když příjde návštěva a uvidí tento nový styl rohožky.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2011 10:58 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Ahaaa, já myslela, že jen pro Cherry :-D já totiž takový nákup udělala v úterý ve Vetamixu - za 1100 jsem měla asi 35kg coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2011 10:09 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy
To nebyl nákup pouze pro Cherrynu,dovolili jsme si koupit něco i pro sebe.Bylo toho celkem asi patnáct kilo masíčka,zase jednou naplníme mrazák a mámé na nějakou dobu vystaráno.Jezdíme k soukromému řezníkovi a tam se dá koupit fakt všechno.My doma jsme všichni masožravci,tak prostě zásoba být musí. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2011 18:09 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Tybrďo kolik jsi toho koupila?? coze
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2011 18:08 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Tak dnes se nám povedlo utratit dva tisíce u řezníka,to budou zase hody. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2011 11:51 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Tak to já jsem striktní postelová příznivkyně a k tomu , co bylo napsáno o těch nemocech ? To by musel mít každý druhý čech mor,to si myslím nehrozí.My před Cherrynou musíme občas zamknout dveře ložnice,protože si umí otevřít dveře a proto jí říkáme kazišuk smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.01.2011 07:33 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Tak hlásím, že po takřka dvou a půl letech Besi dobyla postel. Já jsem striktní postelová nepříznivkyně; k tomu vyšel článek v Blesku ohledně přenosu nemocí.. nicméně jsem musela kapitulovat. Jinak lumpárny práskám v deníku (a že jich už bylo!)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.01.2011 19:02 moranak
Nám se dneska povedlo roztrhat tričko, tedy né nám, ale méme milému pejsánkovy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 16:23 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: myspu
jojo, úraz nehtu se mi stal nedávno :-D trošku pozdě jsem pustila míček smich jaj to bolelo!!! Ještě teď tam mám tečku, tak jsem zvědavá, jaký dopad to bude mít, až nehet odroste.. kousanec jsem dostala totiž přímo do lůžka a nebylo to zrovna jemně smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 16:15 Žena myspu [276] – Re: Katy
Ano to se nám taky podařilo. Šli jsme s Maxíkem na výlet a já si nesla v ruce svačinu a on to jaksi přehnal s útokem a málem mi sežral nehet :-D Samozřejmně sem to brala sportovně, svačinu mu nechala a místo výletu na manikúru :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 16:06 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Díky :) No ona ta krev tekla spíš z oblasti dentogingiválního spojení (parodontu), takže jsem měla strach.. ale snad dobré, mým poloprofesionálním okem se mi to už nezdá v přímém ohrožení stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 15:57 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Útěk
Když byl Rexík ještě malé štěně,neměl oplocený výběh. Stačily trochu vyšší bariéry sněhu a pejsek byl " v bezpečí". Ale sníh postupně odtával, pejsek rostl a jednou ráno, když jsem ho ještě sama v pyžamu pustila na zahradu vyčůrat, tak přeskočil sněhový val a hurá k sousedům. Tak je děravý plot a hrozilo, že vběhne přímo pod auto na silnici.Na přivolání absolutně nereagoval a chtěl se honit. Tak rychle jako tenkrát jsem snad už nikdy nepřelezla plot k sousedům, samozřejmě pouze v pyžamu, a po krátké honičce se mě Rexíka podařilo chytit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 15:54 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy
Držím palec se zubem,dej si heřmánek,to by ti mělo uklidnit dáseň. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.01.2011 13:34 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Už jsem si myslela, že dnes nebudu mít co napsat smich ... blbost.. tak si přijedu z nákupu ve městě a Safíreček mě začne bouřlivě vítat.. tak bouřlivě, že chytne rapl a běhá jak šílený. Dělá nájezdy jako obvykle, ale najednou se rozhodne, že mi dá hubana přímo v letu.. ozvalo se "cvak" a naše zuby se setkaly.. bolí to, teče mi kde v zdásně a já můžu doufat, že mi zub neodumře palec *love my dog* smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.01.2011 11:14 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: myspu
No,poslušná to ona opravdu je,poslední dobou na ni nemůžu prásknout žádný průser.V létě jezdíme na víkendy na chalupu a tam sse griluje masíčko,a prostě pohoda.To takhle jeden letní podvečer manžel chystal masíčka na grilování,seděl s tím venku na pařezu a naklepával řízečky,bylo to zhruba 3/4 kila hovězí roštěné,fakt super maso z argentinek.Když už měl naboucháno,odložil si vaničku s masíčkem na zem a zašel si do chalupy pro bylinky a olej na naložení.Co čert nechtěl,Cherrynka si myslela,že když je to odložené na zemi,že je to její masíčko,protože na zem přeci dostává žrádýlko pouze ona.Manžel vyšel ven a ejhle -Cherrynka nám každému nechala jeden plátek na ochutnání,zbytek jí prý náramě chutnal.Vynadáno samozřejmě dostal manžel a Cherry byla pochválena,že nám nechala alespoň kousek. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2011 10:52 Žena myspu [276] – Re: pavlinapoddana
A co provedla Cherrynka? Nebo je to vyslaný andílek? love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.01.2011 10:50 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: myspu
Je vidět,že o veskrze kladné zážitky nebude nouze. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.01.2011 10:48 Žena myspu [276] – V kostce
Nám se toho povedlo spoustu. Kvůli háračce mně panina honila po vesnici ne moc vkusným oblečením na sobě. Při návštěvě jsem byl trošku za hyperaktivního a panina mně přivázala za dřevěný plot - to jsem trucoval a doslova ho vymlátil dokud dřevo neodpadlo a zbyly jen železné trámy. Rozhrabat zahradu a zejméně skalku se mi povedlo( nejméně 6 krát). Sekačce jsem provedl kosmetické úpravy. Klasika : boty na maděru. Mladé panině se mi podařilo rozkousat školní učebnici a každý den přicházím s novými zážitky, je to nadlouho ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.01.2011 10:42 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – co se nám dnes povedlo
Zakládám téma pro všechny komu se povedla nějaká kulišárna .

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 772x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/240-co-se-nam-dnes-povedlo