Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Whippet

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Whippet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2011 23:00 MMartin – Re
Ne tento odkaz z Ing. M.Kalouskovou nemá nic společného. Snad jedině, že by se rodokmenech našli její psi. Té patří chovná stan. z Hedvábí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 22:03 Andy – Re: petrab
Jo ták hop No asi to její odkaz bude, ale to nevím na 100%, já od ní štěndo nikdy neměla :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 21:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: Andy
Odkaz na mysli nemám, mám na mysli tu chovatelku, od který jsme měli kdysi štěně. Jestli je to její odkaz, tak mám na mysli i ten.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 21:38 Andy – Re: petrab
Zřejmě máš na mysli tento odkaz: www.whippets-dog.cz/ ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2011 14:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: xanti
vipeti - Ing M. Kalousková /najdeš ji na netu/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:42 Andy – Re: xanti
Já šla taky do barzoje až po vylétnutí z hnízda rodinného :-D

Jana se věnuje spíš výstavám, ale občas vyrazí i na coursing a svátečně na dostih. Agi už tuším nedělá ale můžu se mýlit hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:39 Žena xanti [442] - Teriéři
www.vipetka.unas.cz
tak tahle stránka mě dostala...majitelka vypadá dost akčně, bezva! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:37 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Andy
až se odstěhuju od rodičů :-) 2, 3 roky (snad) teď bych to nezvládala se školou a neměla na něj dostatek času
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:35 Andy – Re: xanti
A kdy ho vlastně plánuješ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:33 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Andy
je mi to jasné =) chci aktivního psa ...sice jednoho mám, ale díky nemoci, už lítat po venku moc nemůžeme...je to takový převtělený jorkvipet smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:31 Andy – Re: xanti
Jsou těžko unavitelní ale pořád je to taky jen pes ;-) Tedy zvednout vipeta z gauče a milostivě ho uprosit aby se šel vyčůrat je někdy pěkný voříšek :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:29 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Andy
právě pro všechny tyhle vlastnosti a také chuť a vlohy pro sport jsem si tohle plemeno do budoucna vybrala ;-) jsou fakt úchvatní! děkuju za odkazy, mrknu na ně =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:26 Andy – Re: xanti
:-)

Já osobně upřednostňuji dostihové linie a moc se mi líbí chovka Vlapan, link tady: www.vlapan.estranky.cz ale nejsou špatní ani z chovky Sunny Funny, link zde: www.vipetka.unas.cz. Leč je to výstavní linie, v ..A.. vrhu je předloňský coursingový vítěz potlesk Možná i loňský, teď honem nevím.... Záleží k čemu psíka vedeš především ty ;-) V agi jim to taky jde, jsou to šíkulky šikovní. Vlastně asi není sport který by si je naučila. Mají v sobě podstatnou část teriéra a proto jsou dosti akční, téměř vše je nadchne. Rychle se učí a jsou velmi pozorní. Řada z nich pracuje pro -pouhé- pohlazení ale pamlskem samo nepohrdnou palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:17 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Andy
supr ahoj
Určitě něco mezi...půl napůl. Pokud se vyvede, určitě ráda zkusím vystavovat a hlavně ho chci na sport - dostihy,coursing, agility atd....
Moc semi líbí black and white zbarvení, ale vím, že na výstavách není moc oceňováno...
např. do tohohle klučíka jsem byla moc zamilovaná aerodynamic.vipetky.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2011 18:02 Andy – Re: xanti
Ahoj,

já chovala vipetíka 11let. Dnes mám -už jen- barzoje ;-) Zajímáš se o vipeta spíše z výstavní linie nebo spíše z dostihové? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2011 14:45 Žena xanti [442] - Teriéři – whippet
Do budoucna, za pár let se chystám pořídit si vipeťáka, plemeno se mi líbí jak vzhledově, tak povahově, splňuje všechny mé nároky a očekávání od psa... Několik zástupců plemene znám osobně už nějakou chvíli a také i pokukuju po chovkách a recenzích a zajímají mě vaše zkušenosti....sice vím, že snad nikdo z vás tohle plemeno nechová , ale určitě potkáváte jejich majitele na výstavách a možná i v normálním životě někoho znáte....Takže budu ráda za každé doporučení chov. stanice. Času mi sice zbývá dostatek, ale je lepší se už předem informovat. S pár lidmi, kteří chovají jsem již v kontaktu, některé i znám, ale přesto ;-)
děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 568x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/264-whippet