Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Napadení

 

NápovědaFórum » Chování psů » Rvačky 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Napadení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2011 13:53 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Ascam
Já bych nezabila toho psa,spíš bych nechala seřezat toho majitele,to zvíře za svou sprzněnou výchovu nemůže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   18.02.2011 12:33 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
a jsme zpátky u toho,to je pak třeba říct-fůůůůj ti idioti páníčci.Je smutným faktem,že si vesměs pořídí náročné plemeno člověk ,který tomu za mák nerozumí a pak to takto dopadá.Před koupí živého tvora by se měli dělat psychotesty,jako při pořízení zbraně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2011 12:21 Žena defisa [80] - Teriéři – Re: Ascam
já asi taky ... kdyř mi na cvičáku Čikču (bylo jí cca 5 měsíců) chytil za čumák pes (beardet kolie).. drčel jí jakoby za pysky no prostě čumáček =) ... nechtěl jí pustit a taháním by jí ten čumák utrhnul tak jsem nečekala ani chvilku a dostal takovou zezhora do hlavy že pustil. Byl tam s šetnáctiletou holčinou která si vůbec nevěděla rady hmm . Oba byli na vodítku ale prostě jsme prošli okolo a už to bylo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2011 12:07 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
Fuj - to musel být zážitek teda. Upřímně - za 20 minut bych asi toho cizího psa zabila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2011 11:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: pavlinapoddana
No, to je fajn, že to bereš. V rodině jsme měli pitbulku 6 let, můj nynější pes má za největší kámošku pitbulku žíhanou, (akorát hárá, tak si užíváme). Jinak musím říct, že proti těmto plemenům nic nemá, ale zcela jsem k nim ztratila důvěru (nemyslím vůči mne samotné), protože pitbul jednoho místního experta mi napadl psa, trvalo mnoho let, než se dostal (po 20ti minutovým držení, kdy pod psem vypustil anály, pokálil se a pomočil, sice zázrakem po operacích přežil, protože pitbul byl na vodítku a chytil ho jen špičákama, nikoliv stoličkama) zase zpět do únosný normy a s těmito typy jsme měli nejvíce problémů, páč si to pořizuje každej ichtyl. Takže když nějakého podobného krasavce vidím a mám s sebou psa, dělám čelem vzad a měnim velmi rychle směr s blbym pocitm u žaludku.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 696x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/271-napadeni?od=51