Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Dárce krve

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Dárce krve
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2017 21:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 15:12 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Goffynka
Cherry-1.1 pozitiv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 14:04 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
Když jsme mi potřebovali krev (po otravě), veterinářka nám řekla, že při první tansfuzi je úplně jedno, jakou krev pes dostane. Problém je to až při další transfuzi, to už se musí skupina shodovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.02.2011 10:55 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Vím,že nejsou skupiny,ale podle doktora jsou prý nejvhodnější dárci vlčáci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 07:34 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Zatím se neurčují krevní skupiny.My měly s darovanou krví, kterou jsme nutně potřebovaly po torzi, problém. Prostě ji nesedla a já už vymýšlela komu zavolám na další transfuzi. Naštěstí to čubinka ustála.
Krevní skupiny - www.labtechnik.cz/….
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.02.2011 00:52 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Ivča
Vážíme 34kg,jsme dárci na telefon,jelikož Cherry nikdy neměla štěnda,je velmi vhodná a celkem využitá.Nenecháváme konzervovat.ale bylo-byli to potřeba,jsme ochotní pomociUni dárci jsou ovčáci,ale moje labinka je ráda,za každou možnou pomoc, ve vedení dárců jsne v praze na zlíchově.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2011 00:31 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Pod jakou klinikou jste? Darujete pravidelně a konzervujete nebo aktualky? A kolik vážíte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.02.2011 00:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: pavlinapoddana
A nechť je dlouho zdravá a její tekutina stále tak kvalitní!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 17   19.02.2011 22:51 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Dárce krve.
Zkouším založit nové téma a doufám ,že se ujme.Protože je moje Cherryna už několikaletou dárkyní krve,sice jí to nikdy moc netěšílo,ale po krveprolití vždycky dostane velkého steaka,není zas tak proti,zajímalo by mě jak chlácholíte svého pesana v případě,že je napojen na kanilu.Můžu jen říct o dvou případech otravy,kdy bylo naší krví,po zatelefonování zachráněn psí život.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 342x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/273-darce-krve