Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Sbírání výkalů po svých pejscích

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Přejít na další stránku   1  
Sbírání výkalů po svých pejscích
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2012 19:51 Žena DaD [745] Re: petrab
Jojo, ponesem to tam v pátek. Doufám, že to nebude zkreslené ATB, které mu píchají na ten kousanec. Snad se zadaří nasbírat, díky všem. Na palcování bohužel nemám bodíky sad .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.02.2012 18:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
Tak šup šup šup vyraž chytat moč
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.02.2012 17:03 Žena DaD [745]
Taky souhlas. Já rozlišuju "čistou" špínu (ze zahrádky, z mého psa...) a "špinavou" špínu - zejména madla v MHD a další "chutná" místa, vedle stříkačky už jsem taky seděla. Oboje samozřejmě smývám, ale s tím druhým spěchám velmi rychle.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2012 13:36 Žena 111 [526] – petrab®
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm je to tak ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.02.2012 20:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: supík
Jo, bordel je hnus. Ale žijem přeci v Česku!!
Humbuk kolem psích hromádek a často hromad se dělá z iks důvodů: mmj. smrděj a můžou v nich bejt škrkavky. Papíry, vajgly,pneumatiky, plasty atd. sice vypadaj na ulici nevábně, ale nepřineseš si je domu celym barákem do iksátýho patra a to dokonce ani feťácký stříkačky a nemusíš se pak s hasákem na rypáku hrabat v cizí nestrávený potravě, nemluvě o infekčnim průjmu apod.
Dítě s injekční stříkačkou v ruce je hrůza, ale když to vyjde, nebodne se.
Dítě zdrhající se psim lejnem, který se mu pěkně matlá mezi prsty, zatímco šílená matka ječí.....eééééééé néééééééééé je docela fajn, zvlášť když je to domu docela daleko.
Osobně mně vaděj na ulici víc střepy (když jdu tedy se psem) a ještě blitky.
Ty taky nemusim, zvlášť když nevim, že jsou vod vožraly.... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.02.2012 20:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
smich smich smich Na pytlik s trusem mam dobrou vzpomínku. Páč u nás nebejvaly kdysi skoro žádný koše a popelnice měli lidi jen za plotem na vlatním pozemku, tak jsem tak trádovala s mikrosáčkem s úhlednou hromádkou a tak po hoďce na to už zapomněla. Cestou domů jsem se stavila v místní sámošce pro pár blbin a u pokladny mi pani řekla: A v tom pytliku máte jako co?
Co myslíš, že jsem jí na to řekla?.....

Jinak to, že lidi řvou, když jim tam chceš hodit pytlik, to je záležitost běžná. To mě ovšem dovede vytočit. Jo, občas jsou někde, zvlášť v poslední době, plastový koše na výkaly, ale né všude a sebere-li to někdo do přiloženýho papírovýho sáčku, jaksi nemusí ten zas až tak dlouhou tůru, než potká další koš, vydržet. To, když mě někdo seřve, že mu házim do popelnice pytlik s ho****, místo aby byl rád, že na to nekašlu, mne fakt vytočí a většinou ho seknu vedle popelnice a odcházim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2012 13:32 Žena Iva [341] - TeriéřiRe: Rexik
Rexik napsala: Jednou se mi stalo, že jsem ho chtěla hodit někomu do popelnice a velmi zle jsem pochodila. ahoj

Tak to já jsem zla pochodila, i když jsem sáček s hovínkem chtěla hodit do NAŠÍ popelnice, co máme u baráku. Popeláři co jeli okolo mi nadali do čuňat, že popelnice přece není žumpa ! Opravdu jsem pak měla hodně smíšené pocity....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2012 09:30 Žena DaD [745] Re: Rexik
Tak to já nápodobně. Tak s sebou raději vláčím to naše čtvrtkilo leckdy i kilometr. Koš nikde, pytlíky si prý máme vyzvednout na místním úřadu (papírové-jak to asi s sebou nosit - v batohu?) a tak nosíme svoje igelitové. Vím, že v Praze to není lepší, věčně nejsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.02.2012 09:13 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: supík
Naprosto s Tebou souhlasím. Ale toto je web psí a tak se zde bavíme o psích výkalech.Je to samozřejmě problém i možností pokud možno co nejrychleji vyhodit pytlík s trusem. Jednou se mi stalo, že jsem ho chtěla hodit někomu do popelnice a velmi zle jsem pochodila. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   07.02.2012 08:49 supík
Tak už toto oblíbené pejskařské téma dorazilo i sem? Nechci rozebírat otázku, jestli sbírat nebo ne. Myslím si, že už jste to, děvčata, probraly dostatečně fundovaně. Navíc si myslím, že ani sto podobných debat nepřinutí některé pejskaře změnit chování. Mě by spíš zajímalo něco jiného. Proč lidem vadí především to psí hovínko a proč musí pejskaři stále a stále otevírat toto sebemrskačské téma? Nebo jste snad viděli někde na diskuzi, jak se někdo pohoršuje třeba nad kuřákem, který típne cigaretu a vajgla hodí na zem? Co všechno se dá najít v příkopech kolem našich silnic. Od různých papírů až po stavební suť a staré pneumatiky. Když kdysi kolegovy děcka sbíraly ve školce vršky z pet lahví, tak jsem jich na vycházce s Ferdou na úseku 2 kilometrů nasbíral kolem 40. Opět to nikomu zřejmě nevadí a nikdo se nad tím nepohoršuje. Mnohé maminky dostanou hysterický záchvat, když pejskař přejde přes dětské hřiště ( i když jeho chování považuju přinejmenším za neomalenost), ale že se na řadě dětských hřišť povalují injekční stříkačky jako vizitka feťáků, které jsou mnohem nebezpečnější, to je nechává klidnými. Policajt bude buzerovat pejskaře za neuklizené hovínko. Ale jaký je bordel kolem brněnského hlavního nádraží, když se naše zlatá mládež vrací o víkendu z putyk, to bdělým ochráncům veřejného pořádku nevadí. Aspoň jsem ještě nezažil, že by někdo dostal pokutu za to, že hází po zemi papíry, tácky od chutné vietnamské krmě, případně flašky zčásti i rozbité. O tom, že je tam občas nablito a kolem se šíří odér jako na zanedbaném WC v restauraci IV. cenové skupiny ani nemluvím. Tak a teď, holky, mudrujte!!!
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2012 21:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: 111
no, v mrazu sotva, to by asi moc nepomohlo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2012 20:42 Žena 111 [526]
TŘÍSKALA CO TŘÍSKALA NECHALA BY JSEM JE V TOM POŘÁDNĚ VYVÁLET! VŠECHNY TYTO MAJITELE KTEŘÍ TO NESBÍRAJÍ!!!!!!!!!!!!
www.stream.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.02.2012 18:35 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Milena
[b....strážník.......... tak brzy ráno ještě nikdo neslouží, je jich málo a noční nedělají. :-( !! palec No a je to!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   05.02.2012 06:34 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: petrab
Tohle je téma na věčné rozčilování. Jsem taky z těch poctivě sbírajících, v zimním období beru na ranní venčení i baterku, abych to malé ee po Sissině našla. Ve stejnou dobu vycházejí ven majitelé psů, kteří spěchají do práce. Psa pustí a jdou startovat auto. Protože se nebojím upozornit, že jim pejsek kadí a je třeba to sebrat, tak když jsem zrovna v dohledu, mnozí už raději pejska sledují a výkal seberou. Ale když mě nevidí, neděje se nic.
Jednou se mi také stalo, že jsem pod balkónem našeho bytu (v paneláku) upravovala skalku a Sissi pobíhala okolo mne. Šel okolo městský strážník a dostala jsem kázání, že pes nemá známku ani obojek. Vysvětlila jsem, že jsme metr od vchodu a pes se ode mne nevzdaluje. Vzal to. Ale chtěl vidět pytlík na výkaly. Tak jsem mu ho ukázala a dodala, že na takovou kontrolu by měli chodit ráno, když se lidé rozjíždějí do práce. Že by to čistotě sídliště moc prospělo. Odpověděl, že tak brzy ráno ještě nikdo neslouží, je jich málo a noční nedělají. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 23:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: jajaapaja
To i já. Ale mrkněme se kolem sebe, jak je na tom většina...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 22:52 Muž jajaapaja [218] - Teriéři
Po mým Snoopovi ne já poctivě sbírám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2012 18:57 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Hezky venku mrzne. To zase bude. Až to všechno roztaje...... A tam, kde je sníh a psi nevidí zelený pás..... To bude při oblevě zamražená lahůůůdka!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 12:58 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – soutěž
Tak počkejte, prosím, do příštího týdne, až budu mít po zkoušce - pak něco vymyslím a vyhlásím palec . Kurňa..škoda, že mi mamka vyprala psí vestu, byla tak krásně "čistá" smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2011 12:49 Žena Milena [1577] - Teriéři – Re: xanti
Hned bych se do té soutěže o nejlepší venčící oblek přihlásila :-D Nejlépe maskáčová bunda s co nejvíce a co největšími kapsami a v nich povinnou výbavu: pytlíky ekologické, pytlíky mikroten, míček, talíř, hadřík na ruce, mlsání, vodítko, v zimě ještě náhradní rukavice. Já na to mám jěště speciální "kabelku", malá ale přitom objemná a všechny jmenované věci se tam vejdou. Navíc ještě i peněženka a klíče. Dá se hodit křížem přes rameno a nepřekáží ani při chůzi s holemi potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 10:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Katy napsala: se mi (když jsme bydleli ve městě) nevyvenčili na chodník/cestu - vždy jen okolo...Tak to je fajn, žes nebydlela třebas někde v centru Prahy. Tam než dojdeš do parku a uvidíš zelenej pás, asi bys to nevydržela ani Ty. :) ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.02.2011 07:32 Žena xanti [442] - Teriéři
hihihi jsem pro soutěž o nej venčící oděv :-D

Jinak Xantule se taky nevyvenčí na chodník - to by radši praskla, nechápu to, ale i v zimě, kdy jsou závěje metr nad ní, tak přesně ví, kde je tráva a kde chodník a skáče šipku do závěje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:43 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
U nás přišlo venčení na chodník až u hodně starých psů - kakali za chůze a klidně to vzali přes chodník. Ale zas oni už měli nárok :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:40 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ascam
Jooo tak přesně tak to máme i u nás :-D Akorát teda jablíčka sbírá za plotem, my jabloň nemáme.. jen švestky (Valašsko, co byste chtěli smich ).

pavlinapoddana: tak já vlastně ani nevím, jestli by se vykadil na chodník, ale asi ne.. po cestě se pohybuje, ale venčí se mimo. Ani kavalíři se mi (když jsme bydleli ve městě) nevyvenčili na chodník/cestu - vždy jen okolo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:31 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
To není sám. My také nezahradničíme - jen z velké cestičky, na kterou můžeme, ožíráme co se urodilo :-D . Mezi záhony nesměj, tak tam nelezou. Jo a pak pod stromama - jablka a tak - to žerem po tunách s další tunou vos a sršňí jako zákuskem smich . A na zahrádce zásadně nekakáme - ani s průjmem. To mě vyženou ven. Stejně tak na cvičáku - na place by se nevysrali :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:30 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy
Tak třeba Cherryna je naučená tak,že na chodník se ani nevyčůrá,natož vykaká,je zvyklá dělat to na přírodním podkladu,když nevydí zelenou,kterou barevně nepozná,prostě cítí,že tady to pro ní není dost měkké,aby ...Ve městě by se raději propadla hanbou,ještě se nám nestalo,že by se vyprázdníla ve městě.Jelikož bydlíme na kraji města,kde je skoro samá zeleň,hafo místa a venčení dělá radost,nedělá jí problémy počkat si ,až cítí rodnou hroudu.Na vlastním pozemku se ale ne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:17 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Jojo, já teda nemám ráda extrémní bordel, takže se podle toho chovám... podle naší zahrady byste netipli, že zde žije poměrně velký pes celoročně smich Safí je ale asi nějak moc inteligentní, protože nezahradničí, záhonky obíhá či přeskakuje a venčit se chodí za branku (dál už nic není).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.02.2011 00:15 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
Pfff, babo jedna, já ti dám "fekální vestu" smich - tam nosím pouze sáčky (prázdné) smich

Joooo, to by byla dobrá soutěž "jak kdo vypadá, když jde se psem ven :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:14 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy
Kdo si jak ustele ,tak si lehne.Nepořádek mi vadí všude a vždy a nezáleží na to jestli je to doma nebo venku.Své okolí si vytváříme sami a mě nedělá potíž po někom jiném uklidit.Nadávám láteřím,Ale jdu a seberu to a uklidím to.Možná je to chyba,ale nebyla jsem vždycky taková,tak teď dělám to,co jsem kdysi zanedbávala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.02.2011 00:11 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Katy napsala: Bylo to v Německu...tady to nikoho nevzrušuje...A čisto, co? Tady jsme ale v Česku.

pavlinapoddana napsala: Dobrý příklad,Ve Vídni jsem bydlela víc než Osm let a nikdy jsem se tam nesetkala s problébem úklidu čehokoli. Toť asi bude národem a zněním vyhlášky.

xanti napsala: ...... sousedův labrador, hromada taková, že by se za ni slon nemusel stydět :-D No, asi se před Tebou páníček stydí. Tutově, když na něj nebudeš koukat, šup šup přiběhne a hromadu čapne!!

Katy napsala: Někdy se schválně vyfotím, jak vypadám při výpravě do lesa v zimním období ... by se mohla hodit soutěž

Ascam napsala: Vlastně i ty bobky jsem takhle nosila v kapse - a občas se mi stane, že to zjistím až druhý den smich Doufám, že v pytlíku z igelitu!

Katy napsala: A druhý zásobníček mívám v "psí" vestě - tu taky ze sebe nesundám, když někam jdu:-DUž je toho dneks na mě nějak dost, sem to přelítla a řikám coze !!!??? Ona místo baťohu má na bobky specielní fekální vestu... Radši jdu dneska už spát.... ahoj


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:10 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Ascam
Jo tak já taky nejdu 100m k popeláku, ale když to jinak nejde, hážu do kanálu nebo na cestu pro rozježdění :-D ... Jednou jsem stála u popelnice a naše paní domovní mi i poděkovala, když viděla, že to tam hážu potlesk
Tyjo ale hovno v kapse bych asi nedala smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
........... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:04 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Katy
Hele - nech si to. Vajgly (pokud kouřím venku, což není až tak časté - s berlí to jde prostě blbě skloubit :-D ) si zásadně nosím u sebe, dokud nepotkám koš nebo kanál. Vlastně i ty bobky jsem takhle nosila v kapse - a občas se mi stane, že to zjistím až druhý den smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 23:55 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Jooo tak ještě nikde jsem se nesetkala s tím, že lidi přemýšleli, jestli se může na ulici kouřit a kam hodit vajgl (šli asi 20m ke koši!!!). Bylo to v Německu...tady to nikoho nevzrušuje...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:54 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
Jsi normálně nepřející. Bobky hyenek jsou zde okamžitě zpracovávány divokými prasátky - kdybych si já dělala batůžkem teplo na záda, tak by ty chudinky měly míň papání :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   24.02.2011 23:40 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
Dobrý příklad,Ve Vídni jsem bydlela víc než Osm let a nikdy jsem se tam nesetkala s problébem úklidu čehokoli.To jenom my všechno řešíme a méně konáme.Minulou sobotu jsem zametala celou naší ulici,protože mi vadí jemné kamínky po posypu,Dobře,vadí to mě,tak si to uklidim,strávila jsem nad tím dvě hodiny,alé pocit,že to Cherrynu nebude píchat při lítání za balonkama,je mnohem hodnotnější,než uvažovat nad tím -jít,nebo nejít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:38 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
Jooo to mají i v Praze smich
Hlavně se teda divím, že si pejskaři nepořídí takový ten zásobník sáčků, který se dá event.kamkoliv zapnout. Já ho mám ve "psím" batůžku, který vláčím všude s sebou, když někam jedeme. A druhý zásobníček mívám v "psí" vestě - tu taky ze sebe nesundám, když někam jdu:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:29 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
se divím, že si tak líní lidi nepořídí takové ty vaky, co se přivazují za zadnici koním jezdícím např po Vídni smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 23:27 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
Jo, však zrovna včera večer čuchal Bondí k takovému slonímu kousku... říkám - jak dvě jeho hlavy to bylo..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:26 Žena xanti [442] - Teriéři
mě vždycky berou mrákoty, když sbírám bobek po svém "maxipsovi" a opodál to hodí sousedův labrador, hromada taková, že by se za ni slon nemusel stydět a páneček v klídku čeká ve vchodě a kouká opačným směrem :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:26 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
heh, ale dneska jsem po příjezdu domů zjistila, co znamená "zmrzlý jak psí hovno" smich - to když jsem sbírala nějaké to hnojivo po zahradě :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 23:25 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
Do lesa bokovky - ty teda dneska hýříš vtipem smich Někdy se schválně vyfotím, jak vypadám při výpravě do lesa v zimním období :-D . A teplo na záda.. no...no... já si radši vezmu nějakou termomikču :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: Katy
Jaký nelíbilo? Teplo je na záda dobrý. Zvlášť v mrazu a v době, kdy se nosej eště bokovky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 23:23 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: petrab
Fuuuuuj smich to nee, to by se mi nelíbilo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Katy napsala:
Doma teda nesbírám, pytlíkem bych zaneřádila les daleko víc, než Safí svým hnojivem :-D

No, přeci když jdeš na procházku do lesa na dvě tři hoďky, tak máš baťůžek a chodiš s pytlikem ne? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:13 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jojo, v těch městech je to zvláště po zimě dost děsivé... zrovna včera jsem šla vyvenčit "našeho" privátního yorka - před vchodem do domu máme asi 4 odpaďáky a já jsem za 7 minut napočítala v okruhu 20m asi 7 ho***, přičemž většina byla velikosti jako 2 yorkovy hlavy... no děs hmm
Doma teda nesbírám, pytlíkem bych zaneřádila les daleko víc, než Safí svým hnojivem :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:00 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi
SUPER TÉMA-AŽ SE ZAS MANŽEL ZEPTÁ O CO JDE? ŘEKNU UPŘÍMNĚ ,JDE VO HOVNO.S pytlíkem chodíme vždy a všude a je jedno jestli jsme v přírodě,jako skoro vždy,nebo někde jinde.Dokonce mámé o víkendech z jedinci,kteří bydlí jako já v Prokopském údolí tématické vycházky z pejsky a to téma zní sbíráme všechno,co se nám v našem chráněném ůzemí nelíbí.Ještě,že naší zákonodárci myslí na odpad tak intenzivně,že je v Prokopáku koš fakt na každém kroku a naše pytlíky z odpadkama mámé kam dát.Je super,že se najde tolik lidí,kteří jdou a uklízí po cizích,aby měli hezčí jaro pro sebe.Je nás každý rok čím dál tím víc. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 15:36 Žena Gazollka [14] - Teriéři
Já po svém pejskovi výkal uklízím. Je to docela nechutné, když jdete někam v krásných botech a pak do nějakého výkalu šlápnete. Jste stoho potom na mrtvici hmm . Když má ale pejsek " srajdu ,, tak se to většinou nezbírá. Je lepší nosit u sebe víc sáčků kdyby náhodou ,ale jsou tu i tací kteří po svém pejskovi neuklízí, hlavně nechávají výkali na chodníku hmm .Tím,že bydlíme v městě je to tu velmi často.Ale máme tu i koše ze sáčkama, ale ty tam většinou nejsou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 15:23 MartinaK – sbírání bobanů
Tak u nás je situace dost kritická! Zvlášť po zimě, kdy rozstál sníh. :-| V místě, kde je dopravní hřiště, je i chodník, travnaté plochy. Za oním hřištěm je pak ,,prostor pro volné pobíhání psů´´. Celé toto místo je klidné a příjemné, ideální a lákavé k procházce. Protože i když je všude bláto, právě sem vede nově udělaný chodníček. Ještě také musím dodat, že právě u ,,prostoru pro psy´´ je z každé strany stojan se sáčky a koš. Dokonce já jsem si jich pár nabrala domů a vždycky tak 2 sáčky nosím v kapse. :-)
A situace v tomto místě?! Hromádka, někdy i hromada na každém kroku. Zvláště na trávníku u chodníku, který vede podél zahrádek, je to nejhorší. Pak taky právě v tom ,,prostoru pro psy´´. Připadne mi, že snad uklizím po svém psovi jen já, pokud se to stane na takovém místě. Ještě nikoho jsem tam neviděla po svém psovi uklidit. A to tam nejvíc chodí venčit své psi právě důchodci z nedalekých bytovek. Ti jdou, klábosí spolu, tak co by se starali o to, kam to jejich pes hodí. :-| Škoda, mluvit!
A co víc! Dokonce na náš vlastní plot jsem si musela dát ceduli s nápisem ,,Uklízejte po svých psech. Děkuji!´´. Protože některým z naší ulice prostě nevadí, jestli se jejich pes vykadí někomu na trávník. A hlavně je už tma, že jo. Nikdo to přece nevidí! tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 14:09 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: petrab
No já to srovnané neměla - a na těch koších v Ově se to nepíše. stydim Dají se někde koupit už teď ty bio pytlíky? Myslím psí verze. A díky za tohle téma, až se zas manžel zeptá, co se tu děje, řeknu popravdě :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2011 13:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Re: mimišák
Tak my Algolith ne, neměli bysme co konzumovat.... :)

Myslim, že ten, kdo sbírá bobky, tak to má v hlavě srovnaný, že do psího koše patří ekologickej vodpad z papíren a jeho psa a do těch ostatních neekologickej zase. Časem ale jistě budou i igeliťáky jen BIO rozpustný, jestli tedy do tý doby psy nevymřou...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [2] 3

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 1332x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/280-sbirani-vykalu-po-svych-pejscich?od=51