Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psí hotely

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Psí hotely
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2011 06:53 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Bábinky jsou fajn, ale - nemají ty vaše tendenci psa neustále vykrmovat? :-D Takže nejen hlídat, aby se něco něstalo, ale taky neustále připomínat nekrmit, není to pašík!
Jinak hotel jsme využili právě v případě nemoci. psiskola.com/…/ a palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.02.2011 10:54 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: petrab
Hotel a škola pro psy CONIKA.V Praze na Zlíchově.Bydlím hned vedle,takže denně vidím,jak se se psy zachází a jak se ti fešáci maj dobře,jak už jsem psala,kdybych byla donucena okolnostma dát Cherrynu hlídat,pak jedině sem,protože to znám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.02.2011 10:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
A vůbec, když je to tu psí hotely, má někdo s nějakým konkrétním špatné nebo dobré zkušenosti a se kterým?????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   25.02.2011 07:35 Žena xanti [442] - Teriéři
tyyyyjo, před babičkou fakt smekám!! potlesk

naše bybička vždycky dostanme manuál :-D napíšu jí vždycky vše co může, co ne a extra velkým písmem NESKÁKAT A NECHODIT PO SCHODECH smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   25.02.2011 00:21 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy
Pán Bůh jí to vše požehnej,miluju babičky a vše s nimi spojované.Kéž by bylo víc těchto bábrlinek.Moje babička se dožila úctihodných 87 let a byla čiperná taky až skoro do samého konce,jak moc tato jejich životní síla chybí nám všem o tom by se dal psát román.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2011 00:13 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Díky, myslím, že pokud ji znova netrefí šlak, tak ještě dlouho bude běhat po kopcích smich .. taková čipera se jen tak nevidí.. kolikrát, chudák, spadla, když ji to moje tele zatáhlo nebo povalilo (hlavně, že říkám "babi, když je sníh, nechoď po cestě, ale jen do lesa"):( Ale nic si z toho nedělá, má ho ráda i tak:-D ona ho totiž vodí na několika dlouhých vodítkách, protože navolno si ho pustit nedovolí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2011 00:06 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Katy
Ať bábince slouží zdravíčko ještě hodně dlouho. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   24.02.2011 23:59 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: xanti
To bych uvítala:-D u nás jezdí hora k mohamedovi smich - bábi do bytu v Ostravě bych ho na týden nedalaaaaaa coze... a není nic lepšího, když mi večer podává podrobné hlášení, že byli ráno 2 hodiny v lese, pak si hráli s balónkem, pak byli zas někde na louce a teď i s kočičákem spapali plllnéééé misky jídla (bábi nemá problém s přípravou žrádla, sama krásně mixuje zeleninu, dává maso i přílohy - pěkně podle návodu:-D).
No a co je na tom nejlepšího - bábince je letos 80 let hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 23:42 Žena xanti [442] - Teriéři – Re: Katy
taky mám takovou babičku smich a taky se bojí (někdy až tak, že enchtěla hlídat - co kdyby se něco stalo :-D )...u nás je problém v tom, že u ní nechám ani psa 1,8 kg a vyzvedávám si jorkdogu přes 2 kg :-D "ale když ona na mě furt tak koukala" takže u nás má pes vycvičenou babičku - stačí pohled na ledničku a sypou se dobroty

Jinak hotelu jsme taky nikdy nevyužili, naštěstí, dovolenou bych si totiž neužila, bála bych se co se může stát...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 23:36 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: pavlinapoddana
Tak to zní hezky palec

Já jsem teda (asi díky Bohu) psisko do hotelu dávat nemusela, od toho máme babičku, která nám ho pohlídá, když jedeme někam daleko...a má se taky královsky - bábi se mě totiž bojí smich - ví, že kdyby se mu něco stalo, bylo by zle (jen ať si to myslí smich ). Jinak mám spoustu kamarádů, o kterých vím, že by se mi o něj postarali, kdyby náhodou bábi nemohla..ale to by bylo jen krajní řešení. Raději plánuji dovču i s čumáčkem:-)))
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2011 23:27 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psi – Re: Rexik
Moje zkušenost je v zásadě pouze ta,že můj kamarád s kamarádkou psí hotel a školu vlastní,a jejich internát je v těsné blízkosti mého baráku.Takže i když já osobně jsem se ve jménu svého psa zřekla veškerých výhod dovolených bez psa,hodně lidí toho využívá a asi bych nebyla proti,kdyby se dostali do prostředí,jako mají mí známí.První otázka při příchodu nového psa,do jejich hotelu je jestli je doma,nebo venku,podle toho je pak ubytovaný a není to žádné klišé,když řeknu,že se maj fakt královsky.Leckerým jedincům se ani nechce domů.Komfort který je jim nabízen,není jen papírový.Součástí hotelu je i socializace s jinými typy zvířat,takže pes,který dřív nesnášel kočku,po hotelovém ubytování běžně kočku vítá jako svou kámošku a je i spousta jiných aspektů,kterým bych se nebránila,kdybych musela dát psa do hotelu.V souhrnu mám je super zkušenosti,jen první den bývá zoufalý,to je každému smutno a někdy vyje.To je ale normální.Faktem však zůstane to,že já jsem obětovala všechny zahraniční dovolené,krom Chorvatska,kde jezdí Cherry s námi do přívěsu a užívá si dary moře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2011 13:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Měla jsem pár let psí internát. I když já tyto služby nevyhledávám, protože záměrně dělám ze svých psů závisláky (někdy taky ne... :) ) stálým pobytem s námi, domnívám se, že povinností každýho majitele psa by mělo být navyknout od mládí svého pejska na pobyt v podobných zařízeních či alespoň u některých přátel. Pak lze lépe zkousnout argumenty typu - nedá se nic dělat, přišlo to jak z čistýho nebe, co si počnu, nemám psa kam dát,...
Když k tomu pak dojde, je celkem fajn, že to pes přežije celkem ve spokojenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 13:11 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Re: Rexik
Podobné služby nevyužívám. Určitě kdybych byla třeba sama a byla v nemocnici, tak bych musela, ale jiný důvod pro to nevidím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 13:02 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi – Re: Rexik
Zkušenosti mám dobré - pes to snášel líp než my. A přiznávám, byli jsme dotčeni, že se jí okatě nestýskalo a nestrádala odloučením. Nejhezčí bylo následné přivítání. Ale pokud by to nebylo nezbytně nutné, hotelu bych nevyužila a zůstala radši se psem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2011 12:42 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Psí hotely
Jaké máte zkušenosti s využitím psích hotelů nebo s profesionálním hlídáním nebo venčením?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 385x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/281-psi-hotely