Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Junior handling

 

NápovědaFórum » Chov psů » Výstavy 

+ přidat příspěvek
Junior handling
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2014 07:01 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
To ich tam bude :-D
Ale ako som pozerala v Česku máte (aspoň mne sa zdá viac výstava. Tu Slovenskú som musela tie menšie hľadať, lebo na webe SKJ sú len celoštátne a medzinarodne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.04.2014 23:15 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Ano, tak to bývá. Stafíci obvykle patří k nejpočetněji zastoupeným plemenům, tak mívají kruh sami pro sebe a začínají hned se začátkem výstavy a končí mezi posledními. Jsou výstavy, kde dokonce bývají 2 kruhy stafíků - v jednom se vystavují feny a ve druhém pejskové, a letos budou v Česku i výstavy, kde budou mít stafíci dokonce 3 kruhy, protože podle čl. 10 Výstavního řádu FCI platí, že: „Pokud národní organizace vyžaduje individuální písemný posudek pro každého psa, nemělo by být od rozhodčího očekáváno, že posoudí více než asi 20 psů za hodinu a více než 80 psů za den." A např. na výstavu v Mladé Boleslavi v květnu je přihlášeno 245 stafíků. To bude blázinec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2014 22:25 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
No lebo som si pozerala výstavu čo bude v septembri v Lučenci a staffbully sú na 9:30 a junior handling je až o 13:00-14:30.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2014 21:24 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Můžeš si přihlásit pejska do jeho kategorie a tam ho předvést a přihlásit se i do junior handlingu - ten bývá na výstavách obvykle v jinou dobu, kdy už neprobíhá vystavování v kruzích. Bývá o něj velký zájem ze strany diváků a tak často předchází finále celé výstavy. Pejska tam neposuzují, posuzují tam výkon handlera.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2014 20:06 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)
A ináč...neviete či sa aj tam posudzujú psíka, myslím ako že či bude ohodnotené výborný/nádejný...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2014 19:07 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-)Re: Libas
Tak teda skúsim :-) a treba to do prihlášky nejako napísať? A ešte...dá sa vystavovať raz v kategórii junior handling a raz v jej plemená?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.04.2014 17:19 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kajík
Můžeš vystavovat i v kategorii dospělých přímo ve svém plemeni, ale můžeš také vystavovat v kategorii junior handling. Tato kategorie není o kráse tvého pejska, ale o tvém předvádění pejska. Já to nikdy nezažil, začal jsem jezdit na výstavy až teď se Scottym, předtím jsem byl jen divák nebo sestřin pomocník, ale moje paní chovatelka to vřele doporučuje. Říkala, že se tam hodně naučíš, a jelikož jí plně důvěřuju, tak ti doporučuju to vyzkoušet. Já mít tvoje roky, šel bych do toho hned, jenže když mně bylo 15, tak jsem pejska ještě mít nesměl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2014 07:43 Žena kajík [328] - stafbullíci a amstaffy :-) – junior handling
Chcela by som sa spýtať, že či je povinné byť junior handler pokiaľ nemám 18. A ak hej tak či sa posudzujú všetky plemená spolu alebo oddelené.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2011 13:16 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
www.kni-york.cz/…
Tereza má i vlastní blog, ale tady je popsané všechno od začátku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2011 11:23 Žena MaB [561] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: knapek
Podívej se na stránky:
dadi-handling.wz.cz/ nebo
www.perlamahagon.com/…/
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2011 11:05 Žena pavlinapoddana [756] - Retrívři, slídiči a vodní psiRe: knapek
hahdling,neboli vystavování zapůjčeného pejska juniorem,neboli mladým kynologem,který ti připraví a odchodí tvého psa na výstavě.Některé děti se této činnosti věnují už od útlého dětství,je to dril,ale krásně strávený volný čas dětí. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2011 18:55 knapek – junior handling
ahoj chtěl bych se zeptat co to přesně je jak to probíha atd ;-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 689x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/296-junior-handling