Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Napadlo by vás to? (nakrývání?)

 

NápovědaFórum » Chování psů  

+ přidat příspěvek
Napadlo by vás to? (nakrývání?)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.03.2011 21:22 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Milena
OK - to beru. Je to fér :-)
Jinak se případně velmi ráda představím jménem - stejně mám nick na všech fórech stejný, případně vlastní jméno - to abych byla poznatelná a byly vidět mé názory, za které se nestydím a za nimiž si stojím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.03.2011 20:18 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: Ascam
Tak asi opravdu známe každá jiné lidi, tak to bývá. A máš pravdu, nikdy jsem se tady na radu neptala, nejsem tady dlouho a na rady jsem chodila k Desenskému. Pomohly mi.
Pokud jde o výcvikáře, který mi dával ty "skvělé rady", nebudu ho tady jmenovat. Uvědom si, že spolu mluvíme jako anonymové a propírat tady někoho jmenovitě není vhodné.
Jinak ale navrhuju ukončit tuto debatu. V některých věcech se nemůžeme shodnout. A naopak si myslím, že společnou máme lásku k přírodě a k zvlášť k pejskům. Přeju krásné jarní dny - M.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.03.2011 19:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – tak i tak
Holky holky, to je zase debata...
RD znám i já a znám spoustu lidí, kterým pomohl a spoustu, kde to bylo naopak. Jak jinak. Každý, kdo cokoliv specializ. dělá je obdivovanej a zatracovanej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2011 19:50 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ještě jsem chtěla dodat - samozřejmě že je pro veřejnost známější jeden "tvor", co si zajistí televizní reklamu od absolutních laiků a přitom o problematice vůbec nic neví (krom asi toho, že pes má čtyři nohy) než ti, kteří se věnují kynologii, či chovu psů a psovitých šelem již léta a s nemalými úspěchy. Není to zrovna populární obor - tedy kynologie na vrcholové úrovni, či na úrovni vynikajícího chovu karpatských a kanadských vlků v ČR a lidem lze nakecat cokoli.
Prostě je to v televizi, tak je to pravda a nejlepší ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2011 19:35 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Milena
No to známe poněkud jiné lidi. Osobně znám celkem dost lidí, kteří s ním mají zkušenost vyloženě negativní - tedy o lidi nejde, jde o psy. Nelíbí se mi přístup, znám hodně zlomených a i několik utracených psů, několik fen, které nabízel k adopci březí, neb on přeci nebude omezovat přirozené chování a kastrace neuznává. Nelíbí se mi jeho neodměňování, trestání psů nevhodným způsobem, popírání smečkového chování, hraní si na psa - což tedy pes není blbej, ví, že je to člověk a ne pes. Přála bych mu pořádného dominantního jedince, který by konečně jeho působnost ukončil.
Jinak "co může takové sexuální chování psovi způsobit" - otázka by měla být jiná - proč se tak pes chová, co ho vede k chování nepřirozenému pro jeho druh. To je totiž ten hlavní problém - prostě problém psychického rázu. To na sebe může nabalovat spoustu dalších věcí, ale zas převážně psychického ražení - prostě jako u člověka. Když se u někoho začne nějaká porucha chování rozvíjet, tak je dobré to zarazit, snažit se to přesměrovat, neb to může (nutně nemusí) vést k věcem horším. Z hlediska zdravotního - tedy myslím somatického - pak to může způsobovat problémy spíš u psů - samců - prostata, močová trubice, záněty předkožky.

Ještě bych se chtěla zeptat - píšeš "výcvikové metody, které mi byly prezentovány mi byly silně proti srsti" - můžu se zeptat oč šlo? Já si nějak nepamatuju, že bys chtěla v něčem radu, že bych ti radila a že by se ti to nelíbilo. Pokud myslíš nějakého člověka někde, pak by bylo dobré uvést co to bylo za člověka, jaké má zkušenosti a co ti radil.
Mimochodem - ještě k Desenskému - znám i provozovatele útulků s ryze negativní zkušeností s tímto pánem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.03.2011 19:19 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: Ascam
Klobouk dolů, je to skvělý výčet vědeckých pracovníků a vzdělání. Rovněž dlouholeté zkušenosti s výcvikem psů. Jenže, výcvikové metody, které mi byly prezentovány mi byly silně proti srsti, takže zkušenost bohužel špatná. A ty jsi pro mne stále někdo neznámý, i když z tvých příspěvků je zřetelné, že máš se psy zkušenosti a o přírodě víš hodně.
Pokud se p.Desenského týče, přečetla jsem všechno, co napsal a přečetla jsem mnoho z toho, co bylo napsáno o něm. Pročítám pravidelně jeho poradnu. Znám také několik lidí, kteří ho znají osobně a pravidelně jezdí na free soboty. Všichni ho hodnotí jako skvělého, skromného člověka, který pro psy žije. K lidem je občas drsnější, hlavně když nechtějí pochopit, že chyba je v nich, nikoli v jejich psovi a nesnaží se svůj přístup změnit. Takže stále mi vychází, že mám věřit jemu! A to jsem nezapočítala zkušenosti s výchovou svého psa podle jeho rad.
Ještě jsem se ale ptala na jednu věc, myslím ve vzniklé debatě podstatnou - co může takové sexuální chování psovi způsobit a proč? Díky za odpověď, M.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.03.2011 19:11 Žena TanaCh [13] - Teriéři
Tak sleduju, co všechno můj odkaz vyvolal... Nechtěla jsem, aby se tady někdo "pral" a napadal! :-( Všechno je přeci jen věc úhlu pohledu...
Jen mě udivilo, že jsou lidé, kteří se snaží udělat ze psa vegetariána, když to jde proti zdravému rozumu a hlavně proti přírodě!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.03.2011 10:14 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Milena
Nebylo mi trošku dobře, tak odpovídám až nyní.
Nevycházím ze žádné literatury (krom toho, co jsem četla kdysi jako malá o pozorování divokých zvířat na Sibiři). Vycházím jednak ze svých zkušeností se psy a jejich výcvikem (což je 26let práce se solidními výsledky - moji psi účast na MR, cizí složení zkoušky, bonitace, odvozené výstavy i výcvik jen na provoz po městě), za druhé z toho, že můj první pes byl divoký (opravdu divoce vyrostlý) a také z toho, že v naší rodině je poněkud dlouhodobý vztah k přírodě, přírodním vědám a všemu okolo (teta byla léta mluvčí pražské a olomoucké ZOO + uznávaná ornitoložka, doma odchovaných x mláďat všech druhů zvířat - medvědi, klokani, dikobraz, vlčci, tygři a pod., strýc hydrobiolog s působností po celém světě s výzkumnými týmy - od severního polárního kruhu po jižní, další strýc biolog zaměřený na buněčný výzkum - zas se zkušenostmi z výzkumů v terénu v podobném rozsahu jako druhý strýc), sama jsem se zabývala od malička paleontologií, biologií, etologií a dalšími přírodními vědami.
A pak samozřejmě to, co všichni ostatní - koukám na telku, na přírodopisné dokumenty (na dvou jsem se i podílela se svými psy - o čichu a jeho využití) :-D
Mimochodem - co víš o Desenském? To by mě celkem zajímalo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.03.2011 18:55 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Katy napsala: když přece jen zkusí dát na fenu tlapku, dostane facana ani se nenaděje : smich já teď budu záhy asi řešit kladení tlapek u našeho dvojnožce, takže čtyřnožce docela chápu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   20.03.2011 18:03 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
já netvrdím, že je jediný:-D ale prostě nenakrývá, co se hýbe... když přece jen zkusí dát na fenu tlapku, dostane facana ani se nenaděje smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 17:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Katy napsala: Coco? jaký problém? On právě žádný nemá smich smich
No, myšleno tak, že nejen Tvůj pes a nejen jen pes někdy neumí rozpoznat, kdy je nakrejvání žádoucí a kdy ne... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   20.03.2011 13:52 Žena Ivča [321] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – 3 feny
M8m 3 fenky, předěmty neopíchává ani jedna, ale i kdyby, nedovolila bych. Zákazový povel a hotovo.
Ale když se někdo chystá hárat, tak se mi tady snaží se ojíždět. Nedovoluji, zakazuji, občas dostanou i po hubě. Proč psa upevňovat v něčem, co je divné? Fascinují mě majitelé psíků, kteří nechají do roka, dvou ojíždět všechno, od deky, plyšáka, přes křeslo, až po vlastní nohu... a v tom roce, dvou se jim to přestane líbit a začnou zakazovat... Chudák pes no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 13:47 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Coco? jaký problém? On právě žádný nemá :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2011 13:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Katy napsala: můj pes jaksi umí rozpoznat, kdy je "nakrývání" žádoucí a kdy ne. smich Nějak nevim, jestli je to jen problém Tvýho hafana ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   20.03.2011 13:26 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Chi, on ojíždí i duchnu, je to takový megaloman smich doma má speciálního medvěda, na privátě polštářek a měl i deku, ale tu mu kamarádka díky Bohu zabavila. Já bych mu teda zabavila i ten polštářek..

Goffynka: skákání po fenách mimo hárání je pro mě taky nežádoucí chování. Pes nebude dělat něco, co si nepřeju, aby dělal - majitele feny to obtěžuje, to bezesporu. A už jen kvůli tomu to zakazuji. Nehledě na to, že můj pes jaksi umí rozpoznat, kdy je "nakrývání" žádoucí a kdy ne. Chce to ale nepovolit a vytrvat ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 21:20 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Katy napsala:

Přijde domů a celý den ojíždí polštářek
smich
Tak to my bysme potřebovali přinejmenším duchnu, ale na tý radši ležíme, páč si vážíme naší prostaty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 17:04 Žena Goffynka [108] - Společenská plemena
A když pes skáče po jiné fence, která nehárá a hárat ani nehodlá, je taky úchylný? Protože to po ní hopská taky bez důvodu...

Mě štěndo úplně normálně obskakovalo veškeré plyšáčky, které našlo a nepříjde mi, že bych měla psa úchyla nebo nevychovaného vysýrku :-D Teď je v pubertě a občas se mu stane malá nehoda, po které musím vytřít podlahu. Fena nehárá ale většinou se mu to stane po tom, co si spolu hrají - asi bych ho za to měla trestat, protože se chová úchylně a v přírodě se tohle určitě nestává... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.03.2011 16:39 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: Ascam
Jestli je Desenský normální, nemohu posoudit, co je dnes normální? Směrodatné pro mne je, že mi jeho rady pomohly a mám nejvychovanějšího minipsa v okolí. Tedy až na to, že je úchylná. Je taky pravda, že jsem já musela změnit své chování ke psu, abych dosáhla toho, co jsem chtěla. Ve stejném domě jako já bydlí výcvikář kynolog. klubu. Z jeho rad při výchově štěněte mi chodil mráz po zádech. Takže jsem se řídila radami pana Desenského. Ještě podotýkám, nemám psa se služebním výcvikem, má to, co chci a potřebuju - neobtěžuje štěkotem ani jinak, dokáže být doma sama i 8 hodin, má přivolání, nenapadá psy, nic neničí a ani jako štěně neničila ....Neumí předpisově přisednout k noze, neumí stopy.... Takže nemám jediný důvod p.Desenskému nevěřit.
Zkus podrobněji vysvětlit, z čeho vycházíš, z chování v jaké smečce atd. Event. z jaké literatury vycházíš. Co může takové sexuální chování psovi způsobit a proč? Je totiž dost obtížné věřit člověku, o kterém nic nevím, nevím odkud sevé vědomosti čerpá .
A pokud jsem napsala o navážení se do příspěvků jiných pisatelů, netýká se to tebe, to obstarávají jiní. A zdaleka ne jen v tomto tématu. Tady jsem asi přecitlivělá, ale prakticky při prvé návštěve fóra jsem si přečetla, že jsem vlastně infantilní, jelikož píšu jménem svého psa. A bylo toho víc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.03.2011 15:58 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Milena: tady nikdo nenapadá, jen se diskutuje :-) Jak Ascam řekla "snažím se objasnit princip chování psovitých šelem" - tak nějak. Já osobně jiné názory toleruji, ale pokud je to ultrablbost, nedá mi, abych nereagovala - to se týče zejména množitelství, nežádoucího chování apod.. A ano, je třeba dělat osvětu, protože nejhorší je, když si člověk myslí, že činí správně a jen on má pravdu :-)

Ascam: heh, my máme na privátě PŘESNĚ ten případ, který jsi popsala - pes vysírač, nikoliv domina. Je to york, na psy štěká, dělá ramena, ale je posratý až za ušima. Přijde domů a celý den ojíždí polštářek (nikdy dřív jsem ho neviděla, až poslední měsíc, ale majitelka tvrdí, že to dělal vždy)...být to můj pes, je z něj mastný flek smich mě by to neskutečně štvalo a vytáčelo. Bohužel (ale asi bohudík) to můj pes není, tak mi nezbývá nic jiného, než ho v duchu propichovat:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 15:09 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Mimochodem - jen tak z legrace jsem se koukla na stránky Desenského na sexuální chování.
Je ten člověk normální? Tohle je teda ještě horší, než jsem si doposavad myslela. smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 12:58 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Milena
Mileno - jistě sis všimla, že jsem se k tomu tématu nechtěla moc vyjadřovat - přesně proto, že jsem očekávala podobnou "obhajobu". ¨
Neřekla bych, že se tu někdo naváží do pisatelů - snažím se objasnit princip chování psovitých šelem. Není to rozhodně nějaká otázka puritánství - v přírodě se toto chování nevyskytuje - respektive když se vyskytne, není v žádném případě tolerováno - o to jde. Nevím, co to má co dělat se stoletím, v něm se žije.
A ohledně Desenského. Já měla tu "čest" dávat dohromady několik zvířat, která prošla jeho "péčí", rovnala jsem psy, u kterých majitelé postupovali dle jeho rad. Je to člověk, který v životě s žádným psem nic nedokázal a neumí ani žít s vlastním vlkem (což tedy není až takový problém žít ani se smečkou - mám jisté vazby na dvě ZOO v Čechách). Je to jen mediální šašek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   19.03.2011 12:50 Žena Milena [1577] - Teriéři
Začínám chápat, proč tady není pan Desenský v oblibě. A z některých příspěvků začínám mít pocit, že mám doma úchyláka a asi ji nechám zavřít za exhibiconismus do vězení. Co kdyby začala být nebezpečná!! smich smich

Děvčata, proč se snažíte reagovat na příspěvky, které mnohdy ani nejsou myšleny vážně, a navážet se do pisatelů a shazovat jakýkoli jiný názor. Opravdu myslíte vážně to, že psi jsou úchylní nebo že takovýmto chováním pohoršují? Prosím - žijeme v 21.století.

A ještě k p.Desenskému - jeho rady mi hodně pomohly napravit chyby, které jsen na své předešlé fence dalmatina napáchala díky radám výcvikářů. Bez trestů, bez použití donucovacích prostředků. Jeho poznatky o psech jsou podložené, a bohužel pro některé lidi, se zaběhnutými způsoby výcviku nepřijatelné. Já ale patřím k těm, kteří jeho práci obdivují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.03.2011 12:48 Žena Iva [341] - TeriéřiRe: Ascam
To nevím, nikdy jsem chování dítěte a psa nesrovnávala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 12:35 Žena xanti [442] - TeriéřiRe: Ascam
není to zbytečné, je to právě o to víc nutné.... :-)
a já jsem ráda, že se tady mnohé věci, o které bych se jinak příliš nezajímala, dozvím ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.03.2011 12:31 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Iva
Docházím pomalu k závěru, že šířit osvětu o tom, jak se psi chovají a proč se tak chovají, pozbývá smyslu - ono to totiž vlastně ničemu nevadí a bývá to roztomilé.
Proč se vlastně řeší psychické potíže? Však z 99% nikomu nevadí.... Dítě trpící třeba obsedantní poruchou je vlastně velmi roztomilé, když si hraje se svými prstíky.

Vážně si to myslíš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.03.2011 12:16 Žena Iva [341] - TeriéřiRe: Ascam
Ano, Betynka to dělá pouze na medvídkovi a protože to nemá žádné nežádoucí účinky, tak to nezakazuju. Macy to dělá pouze v období hárání, ale u ní to skrz tu falešku zakazovat musím. Terka to dělá jen přímo na Macyně (když Macy hárá), na Betynku si nedovolí a na medvídka kašle, tak to radši taky nedovoluju. Ale proč to dělá Bety ? Není žádný nevychovanec, má vůdčí pozici a šikanovat neměla nikdy zapotřebí. Tak je asi jenom úchylná :-D - ale to mi nijak nevadí. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.03.2011 11:58 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Iva
Píšeš, že to dělá na medvídkovi.... Jinak fena vůbec nemá pro kopulační pohyby fyzický důvod - nekopuluje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 11:54 Žena Iva [341] - TeriéřiRe: Ascam
To by v celku mohlo být logické, ale v případě naší Bety se to nějak vylučuje. Ona je totiž vůdcem naší smečky a má naprosto vyrovnanou vůdčí povahu. Kdyby to dělala naše zakomplexovaná Terka, tak by to bylo nasnadě, ale ona to prostě nedělá. Tak nevím no hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.03.2011 11:42 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Iva
Za výraz dominance je to celkem mylně pokládáno. A to jak u psů, tak u fen. Zcela jistě je to ponížení - to nejhorší, jaké může být, ale dominantní jedinci své podřízené neponižují - nemají to zapotřebí. Oproti tomu to velmi rádi dělají takoví ti nevychovaní rozcapenci, co nemají na vůdčí pozici, ale chladí si žáhu na nejslabších - prostě šikanéři.
Co se týče provozovaní tohoto chování na objektech neživých, tak je to prostě úchylka - jak jsem psala níže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.03.2011 11:33 Žena Iva [341] - Teriéři
Já myslím, že je velký rozdíl, mezi psem a fenkou. U psa je to výraz dominance, který může vést až ke zdravotním problémům, takže tam bych to určitě nedovolovala. U fenky to až tak jednoznačné není, záleží na jedinci. U naší Macy, mající sklony k falešce, to taky radši nedovoluju, naopak jí v období hárání všechny plyšáky radši zabavuju, ale třeba naše Betynka takto péruje na medvídkovi každý den a nikdy žádný problém neměla. A když nemá problém ona, nemám ho ani já :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 11:05 Žena xanti [442] - TeriéřiRe: Ascam
krásně napsáno palec
jinak pro radost souloží i delfíni :)
a Desenský je kapitola sama pro sebe :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.03.2011 10:43 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Milena
Problém je v tom, že tohle chování není normální - tedy mezi psy. Páří se dominantní pár smečky - tedy v soužití člověka a psa je to člověk, kdo by se měl pářit, ne pes. Můžu to psovi dovolit, ale to je tak všechno. Pes také nemá sex jako člověk a opice - což jsou jediné druhy souložící "jen tak" pro ukojení sexuální potřeby. Pes má potřebu založenou zcela jinak, vyvolává jí říje samice (hárání). To, co vaši psi provozují, je velmi nepřirozené, až patologické (z psychologické roviny) chování.
Pana Desenského snad radši ani komentovat nebudu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 08:10 Žena HOUP [1532]
na naši Hopi trenoval venku jiny pejsek tak vehementňe až z toho dostal zaňet-ne k smichu to neni teť mu to panička zakazuje, po naročne lečbě a zjiš´teni že zaňet se bude vracet...tak holky bacha --nebo i klci pokut to kluci čtyřnozi zkoušej na ňeco chlupatýho tak z toho muže být i zdravotní problem-bo jak jim ta jejich ,,rťenka,, vylze tak se na ni nalepi kde co....ne opravdu k smichu to neni začinato otokem a konči..no to snat ani nevim čim? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2011 05:15 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: Katy
Proč nechám psa - já mám fenku - "opichávat předměty" ? Jistěže mi to nepřipadá vtipné, ani v tom nehledám erotiku. Ale taky se nad tím nepohoršuju. Mluvíme o zvířatech, takže takové chování je snad spojeno s působením hormónů a pes se tím počínáním zklidní.
Ale nechci tady házet moudra, taky jsem se na tím kdysi pozastavovala, pak jsem si našla vysvětlení v poradně psího psychologa pana Desenského. A přestala jsem chování psa porovnávat s chováním člověka. Mimochodem, tato poradna mi pomohla vychovat bez jakýchkoli donucovacích prostředků poslušného, nekonfliktního a neustrašeného domácího mazlíčka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.03.2011 21:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Katy napsala: je to vtipné? či erotické?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   18.03.2011 21:18 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Já to viděla někdy vloni na netu, je to hnus.... hmm

Dotaz na ty, kterým psi opíchávají předměty - proč je to necháte dělat? :-) je to vtipné?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2011 20:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
To je konec rozzureny , už to zase nejde vopravit, to je neskutečný!!! Tak né dubnovej, nýbrž tedy březnovej.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2011 20:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
:) Předpokládám, že je to reakce na dubnovej psí časopis /nebo nějaký noviny, už přesně nevim, ale zrovna včera jsem to někde četla/, kde je inzerát na erotickou nafukovací pso-pannu...Za iks litrů asi....?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   18.03.2011 20:10 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Zajímalo by mě, co s těmi psy (ne)děláte, že mají potřebu ojíždět různé předměty coze ... můj hafaní si užívá akorát s matkami svých budoucích potomků, proutník jeden smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.03.2011 15:46 Žena nelinka [53] - Společenská plemena
Milena napsala: Musím ale přiznat, že pomůcku na sex používá Sissi taky. Máme doma plyšáka dalmatina, většího než Sissi. A na tom trénuje kopulační pohyby už odmala a při hárání i několikrát denně smich smich

mi máme plyšové prasiatko :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.03.2011 12:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Milena
Pomůcku na sex Sissi přejeme. My žádnou nechceme. Máme prostatu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   18.03.2011 11:58 Žena Milena [1577] - Teriéři
Musím ale přiznat, že pomůcku na sex používá Sissi taky. Máme doma plyšáka dalmatina, většího než Sissi. A na tom trénuje kopulační pohyby už odmala a při hárání i několikrát denně smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.03.2011 19:32 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Občas při složení různých granulí mám dojem, že jde spíš než o vegetariánskou, přímo o veganskou stravu. O většině konzerv nemluvě. Ono kolikpak je to 4% masa ve voňavý kilový konzervičce?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.03.2011 17:56 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: TanaCh
Jsme už tak přecivilizovaní, že se vytrácí jakýkoliv cit s něčím jiným, než se sebou samými. JÁ jsem přece pán tvorstva, JÁ mohu všechno, MNĚ se musí přizpůsobit všechno živé i neživé. Začínám se bát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   17.03.2011 17:17 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Orina
Takoví lidé si velmi často kupují pejsky od množitelů - prostě nezajímá je plemeno, ale módní doplněk. Neříká ti to něco?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.03.2011 17:13 Orina – :-(
No tééda,ani ve snu,pořád vymýšlejí blbosti,chudák pes :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   17.03.2011 17:12 Žena Ascam [1148] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: TanaCh
Bože můj! Ti lidé jsou naprosto úchylní! Takovým bych odebírala psy pro týrání - a to si nedělám srandu... rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2011 16:45 Žena TanaCh [13] - Teriéři – Napadlo by vás to?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 1032x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/297-napadlo-by-vas-to-nakryvani