Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Nevolnost, zvracení v autě

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Nevolnost, zvracení v autě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2011 10:33 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
No a ještě tabletka večer před cestou, ráno, po půlhodině další. Huf.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2011 09:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: mimišák
Způsob je to skvělý, ale u homeopatik toho nelze využít, ty musí přijít rovnou na sliznici, kde by se měla postupně rozpouštět (pod jazykem, na straně laple apod.), nesahat na ně rukou ani kovem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2011 07:36 Žena mimišák [508] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: PhoebeAdel
potlesk gratulace! Jinak na tablety a podávání všemožných léků jsem viděla tréningové pamlsky. Nejdřív se podávají "holé", až si pes nebo kočka zvykne, dostane vlastně odměnu i "s náplní". smich Mně se osvědčilo "zabalit" pilulku do taveného sýra. I zmlsané kočky to nemají šanci vyplivnout a spolknou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2011 16:30 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Tak dnes to zvládla!
Cesta bez blinkání, cca 5 minut na veterinu se obešla bez poblinkaného auta, ale i tak to bylo. Mamka je dobrá, jak jí zvládá:-). Byla na očkování. Paní doktorka říkala, že je z té cesty vystreslá a měla i zvýšenou teplotku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2011 14:47 Žena HOUP [1532] – krmeni
mě se osvědčilo dat jidlo až po cesťe asi tak po pulhodince po sklidňeni -a je to v pohoďe....
krmim dvakrat denňe takže i když vyjiždime třeba v 10 hodin dopoledne dostane misto rano v 6 až tehdy kdy dorazime na misto.....ale přistup k voďe ma to je jasny jen to jidlo prosťe posunu u nas to funguje palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2011 14:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
PhoebeAdel napsala: homeopatika, ale to je tolik tabletek,ž .nech je rozpustit v inj. stříkačce v maličkém množství vody a vstříkni jí to do huby ze strany u laple
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2011 13:57 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Nevolnost, zvracení v autě
Zajímalo by mě, jak řešíte nevolnost pejsků při cestování autem? Moje Phoebe to totiž zle snáší. Pořídila jsem homeopatika, ale to je tolik tabletek,že to do ní dostat je nad všechno úsilí paničky zdravotní sestry. Občas to řešíme čtvrtkou Kinedrilu, ale i tak to je radost.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 323x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/319-nevolnost-zvraceni-v-aute