Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

SOUTĚŽÍME !

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
SOUTĚŽÍME !
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2013 20:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
no, uvidíme, tak to tam budem šoupat střídavě, buď je to v řádu dní a nebo hodin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.01.2013 19:53 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Přijde mi to, že to jde denně, včera dostal Rexík a dnes Egonek:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2013 19:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
jéé, díky, už to vidím, se tam na to mrknu, holt občas dostane hlas ten a jindy zase tamten....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.01.2013 19:37 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Po levé straně je anketka a tam vybereš název fotečky. Ale mám tucha, že jde označit jen jedna :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2013 19:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
Ď love , ale jak se to tam dává? jak se tam vůbec najdu? nebo jak tam najdu ostatní?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.01.2013 14:23 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Už máte ode mě:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.01.2013 22:16 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
www.dogs-service.cz/…


www.dogs-service.cz/…/

zase vůbec nevim, jak se dávaj hlasy....?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.01.2013 20:54 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.01.2013 09:35 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Fotosoutěž Psí gaučing na DOG'S SERVICE
Milí kamarádi, od 9.ledna 2013 do 31.12.2013 na DOG'S SERVICE probíhá fotosoutěž na téma "Psí gaučing". Partnerem soutěže je společnost www.benesro.cz/ .
Pomozte vybrat nejhezčí fotku, která vyhraje krásný dřevěný obrázek s vítěznou fotografií Vašeho čtyřnohého kamaráda vyráběný starou technikou.

Více zde: www.dogs-service.cz/…/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2012 17:38 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Stanovisko týmu serveru
Děkujeme Vám za tak velký zájem o soutěž Souboj domácích mazlíčků. K dnešnímu dni jste přihlásili na 6300 fotografií!

Dnes proběhla velká zpětná kontrola hlasování. Vzhledem k nekalým způsobům některých soutěžících jsme museli odmazat tisíce hlasů za měsíc prosinec 2012. Je proto možné, že se odmazání bodů promítlo i v počtu vítězství u Vašeho mazlíčka.
Veškeré hlasování jsme ale pečlivě analyzovali a odmazány byly body zapsané tzv. roboty, kteří procházejí stránky automaticky a snaží se vyhledat určitou fotografii. Podobné kontroly budou probíhat po celou soutěž, zvláště na přelomu měsíce, aby nedošlo k neférovým vítězstvím.


Děkujeme za pochopení

Tým serveru Lidovky.cz

Souboj domácích mazlíčků
mazlicek.lidovky.cz
www.lidovky.cz
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.12.2012 20:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: DaD
DaD napsala:
Hlasovat kdykoliv tedy nejde...

ne, takže záleží na tom, kdo u toho jak dlouho bude sedět...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 20:10 Žena DaD [745]
No tak to je přesně tak složité, jak jsem čekala. Doufala jsem, že to půjde podobně jako při krmení útulkáčků. Hlasovat kdykoliv tedy nejde...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.12.2012 19:04 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
taky mi tam semtam někdo vyleze a kliknu mu hlas,jen, že teď vůbec nemám čas tam u toho sedět tak dlouho, takže jakmile se tam někdo zdejší objeví, můj hlas má!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 18:36 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: DaD
Běž na mazlicek.lidovky.cz/ . Uvidíš před sebou dvě fotky domácích mazlíčků. Jde o souboj dvou fotek. Klikneš na tu, která se Ti víc líbí a tak pořád dokola. Vpravo od fotek máš MENU, kde se můžeš podívat, na jaké pozici a kolik duelů konkrétní pejsek nebo kočička či jiné zvíře vyhrálo.Přes toto menu můžeš také přidat svého mazlíka. Je tam ale přes 4 tis. fotek a než jsem se doklikala na svého pejska, tak uplynula téměř hodina.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 14:08 Žena DaD [745]
Já bych vám strašně ráda klikala, ale nevím jak na to. V soutěži nebudeme, jsme "ucho sem, oko tam", nevím, jestli je to účast podmínka. Mohl by mi to někdo popsat? Nejlíp polopatě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 12:37 Žena Danniek [12]
tak já zatím narazila jenom na rexíka. ale albi je na 200.místě, což je krásný vzhledem k počtu fotek :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.12.2012 00:49 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
A znovu Egon:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.12.2012 00:44 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
a teď hned Rexík:-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.12.2012 00:43 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Jéééé, klik Egonkovi a Albimu:-), dnes první známí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.12.2012 17:39 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Tak už tam mám ty tři fotky

původní
mazlicek.lidovky.cz/…

a další dvě

mazlicek.lidovky.cz/…

mazlicek.lidovky.cz/…
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 02:09 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: Danniek
Tak je krátce po půlnoci a znovu zkoumám, jak to vlastně funguje. Řebříček v prosinci sice jede od nuly, ale je nahraných přes 4 tis. fotek, takže naděje, že se zobrazí nějaký známý pejsek, kterému chceme dát hlas, je dost mizivá. Myslela jsem si, že fotky z předchozího kola zmizí a pojede se zcela od počátku. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.11.2012 13:40 Žena Danniek [12]
tak jsem dnes udělala nový testovací pokus a alespon jsem narazila na rexíka když už na nikoho jiného z nás
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2012 05:48 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: PhoebeAdel
Adélko, chápu to stejně, ale uvidíme zítra. Také se tam zřejmě bude moci dát o další 3 fotky více. love ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2012 05:47 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: Danniek
Fotky zřejmě vybírá počítač a také jsem se někdy nemohla dočkat té své, to trvalo možná i 20 minut, než se objevila. Počkám do zítřka, jak jsem článek zběžně četla, od prosince se pojede od nuly, tak uvidíme. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2012 05:43 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: petrab
Je to pořád ten samý Rexík. coze
Dvě fotky před stříháním a ta jedna, kde vypadá jako blbec, po stříhání. Ale k vůli náhubku a proto, že tak při stříhání strašně vyvádí, ho necháváme stříhat co nejvíce a tím hodně nakrátko. Už vypadá líp, uděláme co nejdříve nové fotečky. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2012 23:31 Žena Danniek [12]
jinak nikoho z vás jsem tam neměla, kdyby jste se tam náhodou někdo objevil tak vám hlas dám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.11.2012 23:29 Žena Danniek [12]
tak jsem tam přidala i Albíka, ale přijde mi to nějaké divné téměř pořád mi tam skáčou 3 kočky, jedno morče a jeden pes, za dnešek jsem je tam měla už snad podvacáté... což jestli je to takhle u každého tak mi to moc fér nepřijde..
jinak albík tady:
mazlicek.lidovky.cz/…
mazlicek.lidovky.cz/…
mazlicek.lidovky.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2012 22:28 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Mě to šlo. Já si myslím, že další měsíc tam o tři fotky jednoho uživatele navíc, ale možná to debilně chápu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2012 22:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
Tak jsem tam znovu vlezla, nahrála ještě dvě fotky (doufám, že kvůli tomu není diskvalifikace v soutěži, že tam je jeden pes třikrát, spíš mi to připadlo, jako, že by tam měli bejt tři psi jednoho majitele.....
Navíc ty další dvě fotky se mi tam nikde nezobrazujou, páč jako Egon jsou tam ještě další dva psi.

A eště mi to napsalo tohle: Tento měsíc již nemůžete nahrát žádného mazlíka.


To se automaticky nepřesouvá z měsíce do měsíce na celý období soutěže? Se to tam musí zadávat znova???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2012 22:12 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
to je všechno jeden a ten samej rexik?
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2012 22:05 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Arga už jsem odklikla:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2012 21:59 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Soutěží konkrétní jedna fotka, kdyby vyhrál jeden uživatel se třema fotkama, berou tu, co má nejvíc hlasů
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2012 21:58 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Phoebe
mazlicek.lidovky.cz/…
mazlicek.lidovky.cz/…
mazlicek.lidovky.cz/…

podle fotek je aspoň poznáme při klikání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2012 21:56 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Rexík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2012 21:20 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
no a to taky nechápu, mi to bylo divný, proč to chce tři fotky, jestli jako soutěží konkrétní jedna fotka nebo jako jeden pes se třema fotkama, takže jsem je tam nakonec nedala, ale asi to jde i dodatečně, i když nevim k čemu, jakože možná by tam ten pes pak naskakoval ke klikání častějc nebo co....


HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO- VÍ TO TADY NĚKDO????????????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2012 21:17 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Jéé,bezhlavej Argo,chudák,ještě že to nevidí,ale já tam mám ještě další dvě fotky někde, kdesi smich smich Ale když na tu fotku pak kliknu tak je celá smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2012 21:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.11.2012 21:10 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No stejně je to náký divný,to taky můžu sedět a klikat do rána a stejně nikoho známýho neobjevím smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2012 21:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
no ňák tam furt klikáš na " soubor mazlíčků " a dycky tam naskočej dva psi a ty můžeš označit kliknutim asi či co a asi v nějakkých intervalech, když budeš chtít označovat znovu, tak ti to možná napíše, za kdy můžeš hlasovat znovu a pak asi záleží, na jakym jsi počítači....
Já tam tedy nikoho takhle neviděla, jen tu kočku iksrkrát stejnou

s´mu usekla kus hlavy, jsi to nevyřízla tu fotku... mazlicek.lidovky.cz/… smich


jo a potvoru taky vidim
mazlicek.lidovky.cz/…#



ale nepoznám rexika - je to tam samej new YORK !!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2012 21:03 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já se teda přiznám,že se tady v týhle soutěži vůbec nevyznám a Arga jsem tam ani nenašla,jen Phoebe jednou. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2012 20:51 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
no, to je tedy debilní, teď tam na to koukám, jsem asi padesátkrát klikla a jednoho kocoura jsem tam měla 4x a jinak nikoho tady, takže fakt VELMI CHYTŘE vymyšlený zase i jen pro tu srandu....

holt, když se člověk bude nudit, může tam klikat jak zběsilej,
... jo a jak často se může klikat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2012 20:36 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Tak my jsme se taky přihlásili. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2012 19:59 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
No, vždy se objeví dvě fotky a ta na kterou se klikne má bod. Je to generováno od nich. Při klikání-může jich být víc, jsem na Phoebí narazila jen 2x, takže to nemůžem asi moc ovlivnit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.11.2012 18:52 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Jsme tam! ;-) mazlicek.lidovky.cz/…


Shrne mi v kostce někdo, jak to funguje? Jak může kdo často hlasovat - tedy od soboty, když to jede nanovo až od prosince....

Ď
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2012 12:11 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Už jsem Rexíka bodovala asi 3x. Phoebule tam taky je. Některé fotky jsou fakt kouzelné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 15:49 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – http://mazlicek.lidovky.cz
mazlicek.lidovky.cz


Přátelé a chovatelé pejsků, kočiček a dalších domácích miláčků,
děkujeme Vám za zapojení do Souboje domácích mazlíčků. Tak velký zájem a tolik krásných fotografií předčil naše očekávání. Chceme naši soutěž udělat atraktivnější, a proto se Lidovky.cz společně s Royal Canin rozhodly pro zásadní úpravu pravidel:

Listopadové kolo nebude započítáváno do celkového součtu vítězných soubojů. Od prosince se tedy začíná od nuly nejen pro daný měsíc, ale i pro celou soutěž (vítězové za listopad o své ceny nepřijdou). Od prosince nebude o pořadí v takové míře rozhodovat, kdo se přihlásil první, ale spíše hlasy pro ty nejkrásnější fotografie mazlíčků.

POZOR! Už tuto první prosincovou sobotu můžete nahrát další 3 nové fotografie, zkuste se s nimi probojovat do čela žebříčku!

Rovněž musíme upozornit na to, že probíhá zpětná kontrola fotografií, a obrázky mazlíčků, které nesplňují podmínky soutěže (mazlíčci s doplňky určenými pro člověka - např. slunečními brýlemi, kloboukem apod. - nebo navozující dojem týrání zvířete - např. zamčené v pečicí troubě nebo zavřené v pračce apod. či zobrazované v nevhodných situacích, případně propagující komerční zboží), budou zpětně vyřazeny.
Zaznamenali jsme rovněž několik útoků, které se snažily ovlivnit bodový stav některých zvířat. Chceme všechny ubezpečit, že falešné body nelze připisovat a pokud by se tak přeci jen stalo, budou pravidelnou zpětnou kontrolou odmazány.

Lidovky.cz a Royal Canin
Souboj domácích mazlíčků
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2012 10:56 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Dog's Service
Zapojte se do FOTOSOUTĚŽE o knihu "ZVĚROLÉKAŘ V AKCI" od známého českého veterináře Jana Herčíka. Do předmětu e-mailu uveďte slovo „Fotosoutěž“, příloha musí mít velikost minimálně 200 Kb a maximálně 2,5 Mb a musí být pojmenovaná jménem soutěžícího. V e-mailu musí být uvedena i kontaktní adresa soutěžícího. Vámi zaslané fotografiie budeme umísťovat do soutěžního fotoalba průběžně každý den.
Fotky lze hodnotit pomocí tlačítka "To se mi líbí".
Soutěž probíhá od 14.10. do 30.11.2012 do 22:00 hodin, kdy bude vyhlášen výherce. Nejhezčí fotografie vyhrává :)
www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   25.09.2012 12:35 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba – Fotosoutěž na tulko.sk
pro změnu jsem poslala Phoebe do soutěže- počítá se denní otevření stránky
www.tulko.sk/…
přidejte taky pejska, třeba bude v kalendáři
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.08.2012 16:43 Žena pavoucica [703] Re: anargo
to by bylo fajn, já se trubka zapomněla na to té paní zeptaat hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.08.2012 21:54 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
A bylo to v časopise Blesk nej pes nebo přímo v novinách?Časák jsme kupovali pravidelně,tak bych se mohla kouknout aspon jaké to bylo číslo.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 6

Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 1980x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/384-soutezime-?od=101