Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

NAŠEL SE PES ...

 

NápovědaFórum » Nezbytné rady nejen pro začátečníky » Ztratil / našel se pes 

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
NAŠEL SE PES ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2019 22:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Jiří Cífka
máte fotku? dá se dát i na facebook
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.08.2019 22:40 Jiří Cífka – černý kříženec střední velikosti fena
Už asi 3 týdny je u nás.Nejdřív byla v obci Hřešice pak v obci Pozdeň okres KLadno.Byla bez obojku.Je moc milá a stýská se jí po původním majiteli.Kontakt na mě je 723724689
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2017 11:09 Ondřej Faldyna – Hledá se Megí
Už je to skoro týden,ale stále hledáme a doufáme.Informovali jsme veškeré útulky široko daleko,městské,úřady,veterinární ambulance i policii.Máme jen jediné dvě nejisté stopy.Kamarád viděl něco co bylo Megí podobné v křoví u louky poblíž železniční tratě ve Frýdlantě mezi ulicemi Havlíčková a Okružní.Mohlo však jít pouze o srnku.Další stopa vede do osady Vyhlídka mezi Frýdlantem a Pstružím.Tam byl viděn muž vedoucí na vodítku velmi podobného psa.Mohlo se však jednat také o úplně jiného boxera.Prosím mějte oči otevřené .Bližší poznávací znaky Megí byli vytahané cecíky po nedávných štěňatech a reflexní proužek na obojku.Stratila se dne 5.7 v podvečer,po klasické procházce.Během hodiny se vytratila z naší zahrady v obci Pstruží u Frýdlantu nad Ostravicí úplně beze stopy.Máme obavy ,že ji mohl někdo odcizit. Prosím sdílejte. Tel.kontak:605062982
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2017 17:53 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2016 23:23 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.08.2016 17:07 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Laďka
Pravděpodobně má pejsek majitele s chronicky nemocným mozkem. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2016 09:53 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: Laďka
Páníčky pejska už známe, vypadá to, že je to chronický útěkář... Nechápu, když už někdo není schopný pejskovi v útěku zabránit, proč mu nedá na obojek aspoň svoje telefonní číslo. Až ho jednou někdo najde přejetého u silnice, tak se to majitelé ani nedozví...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2016 21:47 Žena Laďka [354] - Teriéři – Nalezený parson v Alojzově
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku V obci Alojzov (okres Prostějov) jsme dnes, 10.8.2016, našli pejska Parson Russell teriéra. Přidal se ke švagrovi při běhání v lese, údajně tam pobíhal už od rána. Je v dobré kondici, na krku má obojek s nápisem "Pan Pávek".
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2015 19:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: kadlecová
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2015 14:08 kadlecová – našel se pes
Fotka k příspěvku Přišel k nám pes...17.12..Oldřichovice u Zlína, zřejmě kříženec kolie a asi berňáka..??, hodný, klidný, zřejmě mladý.......zatím u nás...dotazy...bohunkalinzerova@volny.cz
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.09.2015 14:21 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: petrab
Fotka k příspěvku tak jsem to nasla...

Kazdopadne dle infa z FB je uz zpatky doma :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2015 23:52 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: petrab
nekde jsem ho videla, nemuzu to dohledat.. byl to pejsek typu bordery, cernobily ale prisel mi mensi, a na hlave mel obruc pro slepe psy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2015 20:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Marek Bohdanecký
Píšete tento...?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2015 11:06 Marek Bohdanecký – našel se pes v Polubným
Našel se tento černo- bílý pejsek. Má obruč kolem hlavy Je zatím v penzionu Podlesí v Kořenove - Polubným. 774497981
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2015 07:07 AlFa – Našla se fenečka čivavy
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Dnes, 30. 8. 2015 byla na silnici 118 v lese mezi Kladnem a Braškovem nalezena tato fenečka. Je dost pohubla, mela dlouhe drapky, hodne vystresovana. Pokud ji nekdo pozna, volejte 724266295, Alena Fajtová, Beroun
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.07.2015 10:45 Našli jsme pejska - Němčice !!!!! – Našli jsme pejska - Němčice !!!!!
Fotka k příspěvku Našli jsme pejska - Němčice !!!!! Pejska jsme našli cca. po 18:00 hodině běhat u cesty mezi Češnovicema a Němčicema( trasa Prachatice - ČB). Pejsek je bílý, přes pravé oko má hnědou skvrnku, moc hodný, vychovaný a má hnědý obojek.Telefon - 739 997 727
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2015 21:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Libas
Libas napsal: A člověka, který psa na dálnici vyhodí z auta, by měli zavřít na 20 let za veřejné ohrožení provedené obzvlášť krutým způsobem!!!!! tone tone tone
no a vo tom to celý je, místo 20 let basy za to, co udělali zvířeti za veřejný ohrožení, ale je to tak, že ona má smůlu, on má smůlu, ty máš smůlu, já mam smůlu, všichni do jednoho, nechť žije Česko, Evropa, demokracie
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2015 05:36 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Libas
Souhlas palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.03.2015 19:56 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
A člověka, který psa na dálnici vyhodí z auta, by měli zavřít na 20 let za veřejné ohrožení provedené obzvlášť krutým způsobem!!!!! tone tone tone
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2015 18:21 Žena 111muf [1119] - Společenská plemenaRe: Libas
Taky si neumím představit ty mé dva závisláky někde ztracené. Muf by umřel žalem - to vím. Je na mě hodně fixovaný a poslouchá jen mě. S dětmi si hraje, ale má je na háku.
Proto když vidím ztraceného psa a je hodný a nejeví známky agresivity, snažím se pomoc sama, protože si představím, jak mu asi musí být a jak moc chce domů.
Je to 14 dní, co jsem jela do práce a těsně před mým sjezdem z dálnice jsem uviděla na kraji pejska, stál tam jako socha. Zastavit jsem nechtěla - bála jsem se - přeci jen ten provoz. Mohla jsem jedním špatným pohybem způsobit hromadnou nehodu. Už jsem držela v ruce telefon, když jsem z nadjezdu nad dálnicí uviděla majáček, jak zastavuje u toho místa. Podle všeho to dopadlo dobře. Pes na dálnici je vražedná kombinace. Člověk by chtěl pomoc sám, ale ohrožuje tím hodně dalších životů. Takový zákrok, by se měl nechávat fakt na těch, kteří k tomu mají prostředky a mohou dopravu např. omezit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2015 17:53 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: 111muf
Tak když je máš takto vychované, tak nepotřebuješ obojek... Scotty je taky vychovaný, ale občas se prostě rozhodne, že se půjde na procházku, i když se pánečkovi nechce... a já bych nerad, kdyby se někdy nedej Bože vydal někam dál, tak aby ho někde našli a šupli do útulku. To bych se s ním už nemusel sejít... nebo by taky mohl být vykastrovaný a odoperované kdoví co. Víme, jak to v některých útulcích chodí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2015 17:38 Žena 111muf [1119] - Společenská plemena
Když to tu tak čtu, tak asi klukům budu taky dávat obojek celodenně stydim Pořád chodí bez něj, jen když vím, že se půjde po silnici, dostanou ho, protože jdou na vodítku. Oni jsou totiž absolutně magnetičtí psi a ani na chvilku se ode mne nehnou. Možná Mates je trochu samostatnější ale na zavolání vždy přiběhne. Jen do lesa obojek dávám, jelikož my hledáme houby vč. Mufa a Mates hledá stopičku ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.03.2015 17:21 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Naprostý souhlas. I my, když jdeme z bytu, má Scotty na krku obojek... Jen v neděli jsem mu ho nedal, když jsme šli před obět jen na minutku, aby se vyčural... a vidíš, soused nechal otevřená vrata a Scotty zdrhl... Kdepak, kdykoliv jde z bytu, musí mít na krku některý obojek s číslem a jménem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.03.2015 16:45 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Laďka
To je fakt,že se může někde zaseknout, ale Bane je takovej, že je tam kde se něco děje, takže jen co my sme na zahradě on taky, deme do baráku on taky....A na zahradě ho pravidelně sleduji, kde je, protože jak ho delší dobu nevidim, tak si říkám co kde zas vyvádí:-D Ale když ho neni vidět, tak je ho zas slyšet, že štěká na druhym konci zahrady na sousedy. Ale bez obojku bych se ho bála tam nechat, ikdyž taky se zatím neprojevili sklony k útěku, tak člověk nikdy neví, uvidí kočku nebo něco a nezná se...Ikdyž pochybuju, že by on vylezl na plot jak to dělaj kočky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2015 12:49 Žena Laďka [354] - TeriéřiRe: kinder
Já to chápu, když jsme u našich na baráčku se zahradou, taky Abby obojek nenechávám, ona je zvědavka zvědavá, všude tu hlavu strká, tak zase se může za ten obojek někde zaháknout a čekat půl dne, než si toho někdo všimne. My jsme nikdy nenechávali na zahradě psům obojek. Je teda fakt, že jsme nikdy neměli psa s útěkářskými sklony, ale popravdě mě nikdy nenapadlo jim ho nechat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.03.2015 12:43 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
Tak alespoň, že tak. Minulej rok sme šli s Banem na louku a na ulici běhal taky volně pes - štěně, tak jsem si řikala, aby ho nezajelo auto, tak šel s náma dobrovolně (viděl psa) a chvíli si hráli na louce a přemýšleli jsme co sním uděláme, samozřejmě obojek neměl jen proti klíšťatům nic. No naštěstí pak přišla majitelka od baráku, které jsou kus od louky, že jim utekl ze zahrady.... Ale co tim chci říct, prostě nechápu, že ikdyž je pejsek malej, nemají asi známku ještě, tak proč mu alespoň nekoupí ty řetízky, jak se do toho dá papírek se jménem tel. atd. Navíc když se jedná o větší plemeno a nemá ani obojek, tak s nim nemůžete ani nijak jít, protože pochybuju, že někdo nosí náhradní po kapsách....
Já ikdyž jsme jeli k babičce, která má barák s oplnocenou zahradnou, vždy mu nechávám obojek se známkou (kde mám vyrytý telefon), protože člověk nikdy neví... Doma ho jinak nemá, ale tam mu ho nechávám furt. Samozřejmě to nezaručuje, že vám pejska někdo vrátí, ale zvyšuje to šanci a když ho najde pejskař, tak se spíš postará ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2015 08:25 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: kinder
Majitele jsem našel přes tlamoknihu. Sice to nenávidím, ale zjistil jsem, že to má někdy i rozumné využití. Díky tomu, že jsem umístil její fotky na facebook jsem během půl hodinky zjistil, že patří člověku od nás a že se jen zaběhla. Tak jsem mu ji odvedl, měl velikou radost a jeho maminka plakala dojetím. Utekla jim ze dvora, proto neměla obojek. Mají ji teprve dva týdny, proto jsem ji neznal.
Scottymu se stýskalo chvíli, ale včera měl tak náročný trénink, že na nějaké stýskání úplně zapomněl :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.03.2015 17:32 Žena kinder [350] - Jack russell teriérRe: Libas
Super, že se nakonec " jen zaběhla" a ne že ji někdo vyhodil. Jak jsi nakonec našel majitele a víš proč neměla obojek a nic? Scottymu se určitě bude stýskat.......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   16.03.2015 21:04 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Libas
Jupí... Fenečka už je zpět u pánečka, který děkuje všem všímavým spoluobčanům za pomoc.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.03.2015 19:45 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Tak tuto krásnou fenku našli dnes lidé v naší vesnici. Nevíme, jestli se zaběhla, nebo jestli ji někdo vyhodil, ale je tady. Nechtěl jsem ji dávat do útulku, protože by to obec stálo spoustu peněz a fenka by neměla šanci najít si nového majitele. A tak mi fenka brečí v jedné místnosti a Scotty v druhé. Nemohu je totiž mít spolu, protože si furt chtějí hrát a asi by mi tu všechno zdemolovali....
Jinak je fenka moc krásná, poslušná, přítulná a milá, je ve věku asi 7-10 měsíců, takže už neporoste, má krásnou lesklou srst a je dobře živená, takže bych chtěl věřit, že se jen někomu zaběhla. Ale vzhledem k tomu, že byla bez obojku a že je tři měsíce po Vánocích spíš soudím, že ji nějací měšťáci nadělili dítěti pod stromek a teď, kdy je vánoční hračka přestala bavit, ji tady vyhodili.
Zítra ještě zkusíme, jestli není náhodou čipovaná, a dnes vás všechny poprosím o sdílení v nejširším okolí, jestli někdo neznáte majitele, případně pokud by někdo chtěl opravdu hezkou mladou fenečku se základními návyky a milou, klidnou povahou. Fenka je hravá, nebojí se lidí ani psů a s obojími si ráda hraje.
Kontakt možno tady ve fóru nebo přes soukromou zprávu, jsem tu na hafících denně.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.10.2014 11:35 Blanka – NALEZENÁ FENKA
Fotka k příspěvku NALEZLI JSME PEJSKA - CHTĚL BY JI NĚKDO?
Středně velká - fenka, velice milá a nekonfliktní. Na krku má kožený řemínek s knoflíkem, bez identifikační známky. Připojila se k nám sama, hledala společnost, doprovázela nás 6 km do Brandýsa a dále po Orlických horách do Rokytnice. Pokud by ji někdo chtěl pište na mail: blanka-s@seznam.cz
(hledáme i původního majitele - existuje-li)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2014 14:34 David – nalezen Jezevčík
Fotka k příspěvku 6.5.2014 Nalezen jezevčík v katastru obce Vonoklasy (nedaleko Černošic).
Pes je v dobré výživové kondici.
Má obojek bez známky a protibleší obojek.
Netetovaný, nečipovaný.
Starší zálomek na ocásku.
tel: 603363315
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2014 08:39 Patricie – ČERNÝ LABRADOR HORNÍ LOMNÁ
Fotka k příspěvku Našli jsme psa v oblasti HORNÍ LOMNÉ, vypadá to na křížence s černým labradorem, cca 1 rok. Je umístěn v psím útulku Havířov. Pro bližší informace pište na email: mailto:patricie.baurova@seznam.cz !!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2014 15:50 Veronika Kropáčková – Našel se bígl- Brno-venkov
Fotka k příspěvku TIŠNOV A OKOLÍ, NAŠEL SE BÍGL
Dobrý den, dnes jsme v Tišnově na náměstí našli bígla - někdo ho určitě hledá, měl i obojek proti klíšťatům. Vypadá že je docela mladý. Je možné, že se zaběhl z větší dálky. Nyní je v městském kotci v Tišnově. Prosím o sdílení, ať se najde co nejdřív majitel. Děkuji 776102533
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2014 21:52 Antonin – Našlo se štěně
Fotka k příspěvku V sobotu 12.4. se našlo v Bělotíně asi 5-6 měsíční štěně, pravděpodobně lovecké rasy. Vypadá to že ho někdo vyhodil z auta a zanechal svému osudu... :-(
Je to zdravý pes, dobře živený, beze stop zanedbaní. Je velmi přítulný i docela ostražitý, občas si i štěkne, takže bude určitě vhodný i na hlídání. Momentálně má asi 40cm v kohoutku a o moc víc nevyroste.
Kdo by měl zájem o toto štěně, ať se co nejdříve ozve, pár dní tady vydrží, pak bude muset do útulku...
tel:606 420 100
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 17:20 Našel se pes – ve Vidově u Českých Budějovice
Fotka k příspěvku Dne 8.2.2014 kolem 19h ve Vidově u Českých Budějovic vběhl pejsek (kříženec jezevčíka) pod auto. Byl odvezen na veterinu na Novohradské 120 a odtud byl MP převezen do útulku v Českých Budějovicích, kde je nyní. Email - nálezce: mailto:nalezenypejsek@seznam.cz, telefon - útulek v č.b.: 721 351 227
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.01.2014 20:40 Peroutka – Jagdterier
Fotka k příspěvku Dnes 10.1.2013 se našel Jagdterier,fenka,hnědé pálení v obci Štěnovice. kontakt na mailto:e.peroutkova@tiscali.cz



Dobrá zpráva. Pejsek je už u majitele.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.01.2014 13:28 Helena Pcolova – Nasel se zlaty retrivr - Praha zapad, Velke Prilepy
Fotka k příspěvku Dobry den, dnes jsme ve Velkych Prilepech, okres Praha zapad nasli zlateho retrivra. Je uz ocividne starsi, ale dobre ziveny, velice kamaradsky. Prosim volejte 608 036 243.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2014 15:40 Helena Veselá – Našla se fenka křížence
Fotka k příspěvku 1. 1. 2014 se v Želénkách na Teplicku našla vystrašená fena, bez známky, ale s obojkem (viz foto).
K doptání na tel. 777 705 118
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2013 16:38 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Dva volně pobíhající psi
25.12. BLIŽKOVICE, OKR. ZNOJMO, NA POLI VEDLE STÁTNÍ SILNICE BĚHAJÍ 2 PEJSCI - LABRADOR A VÝMARSKÝ OHAŘ!
Je to vedle státní silnice Znojmo Praha. SDÍLEJTE, PROSÍM

Bližší info na tel. 601383155
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2013 13:20 Klára Zdeňková Re: Majka
Dobrý den, co se stalo s fenečkou? Je někde ještě dočasně umístěna? Měli jsme ji brát do péče, ale přes noc nálezcům utekla z kotce. Děkuji Zdeňková, Cibela o.s.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 09:54 Václav Šroubek – Našel se pes u Líšnice Praha Západ
Fotka k příspěvku V lesích okolo obce Líšnice Praha Západ se našel pejsek asi kříženec staforda a labradora zbarvený jako hyena, má na sobě obojek proti parazitům a barevný obojek s tlapkama, stáří asi rok a je to kluk. poznávací znamení- zlomený konec ocásku. Mám ho doma společně se svými třemi psy. Volejte 737 616 289
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.11.2013 19:36 Adel – Nasla se fenka asi maltezacka
Dnes se lese mezi Radotinem a Solopisky nasla fenka maltezacka, je to nejspis jeste stene, moc hodna. Pokud ji nekdo hleda tak piste, nema cip ani obojek.
723517900
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2013 23:16 Alena – černý labrador
Dnes večer jsem na silnici - zastavil mě - u obce Březinka u Bělé pod Bezdězem našla černého labradora. Je to mladý pes, ještě tak trochu štěně, nemá čip ani tetování, neměl ani obojek. Je dobře živený. Snad se jen někomu zatoulal. Pokud ano, volejte prosím 773082536.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.10.2013 09:03 petra Re: Majka
Dobrý den Majko,už se našel páníček od toho pejska co se našel u Dačic? Chtěla jsem se zeptat nevíte zda má na sobě čip? takový pejsek se totiž už rok hledá v praze,je to fenka s bílou náprsenkou.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 00:18 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.09.2013 22:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: JanaP
Není potřeba ho smazat, důležitá je odezva a ta je perfektní. Ať se má hafuša skvěle. Je nádherná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2013 21:14 JanaP Re: petrab
Peťo, děkuju za připomínku - nevím, proč se kontakt neuveřejnil. Pejsek už je u nového pána - teď nevím, jak inzerát smazat. Ví někdo? Díky moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2013 00:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Majka
nějaký kontakt?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2013 22:01 Majka – Našla se černá fenka
Fotka k příspěvku 24.8.2013 se u Dačic našla černá fenka (kříženec, s bílou náprsenkou, vysoká asi 50cm). Zvyklá na děti, poslechne na základní povely. Prosím o pomoc s hledáním pánečka nebo nového domova.
 

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Nezbytné rady nejen pro začátečníky • Zobrazeno 1092x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/424