Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Hledá se NOVÝ MAJITEL pro psa

 

NápovědaFórum » Nezbytné rady nejen pro začátečníky » Ztratil / našel se pes 

+ přidat příspěvek
Hledá se NOVÝ MAJITEL pro psa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.04.2016 17:57 R Žena Markiz [262] - Ovčáci
Fotka k příspěvku Hledá se nový domov pro +- 5 šeltií, nebo aspoň dočasky... psi jsou aktuálně na cestě do Prahy, ale na dovezení se dá domluvit.
Nemají hygienické návyky, jde o "venkovní" odchov. Většinou feny, blue merle (je tam i pejsek myslím).
Kdyby chtěl někdo udělat dobrý skutek, tak kontaktujte Janu Nedbalovou na FB www.facebook.com/…

//EDIT: doplnujici informace:
Alf -tricolor 3roky, velmi kontaktní, většího počtu psů se bál, nyní v DO v Liberci pod OS Šance zvířatům
Aika blm - háravka 7 let v DO u mé kamarádky v Praze ale během týdne se přesune do jiné DO v Praze
Kate tricolor - s PP 7 let v Berouně u mně ale v sobotu se přesouvá do DO k Brnu ke kamarádce od Iveta Veverková
Mia blm - cca 1 rok v DO u Liberce u Léňa Ondrova Bukovská
Megy blm cca 7 let v DO v Boskovicích u kamarádky od Adii Aďkovitáá
Scooby blm cca 1 rok v DO za Plzní pod Útulkem u Šmudliny, který vede moje kamarádka.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2014 22:41 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.03.2014 21:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2013 22:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
www.facebook.com/…

"Dragovy bráchy si pořád nikdo nevzal – asi proto, že tenhle útulek nemá skoro žádnou propagaci. Je to strašná škoda, už jsou jim skoro čtyři měsíce a jsou to skvělí psi. Tak moc prosím, zkuste to co nejvíc sdílet, třeba se někdo najde. Jde o křížence pitbullky a tajemného toulavého psa z rumunských hor Pátýho bráchu mám doma, a je to zla...tej pes – naprostý pohodář, ničeho se nebojí, má strašně rád lidi i psy a je chytrej jako čert Od samého začátku (mám ho tři týdny) se doma vyčural jen dvakrát, oboje proběhlo během večírku – byl asi trochu překvapenej dalšími lidmi v jeho teritoriu. Jinak se mnou chodí do práce, jezdí autem bez problémů, tramvaj v klidu, v restauraci leží tiše pod stolem. Bude asi docela velký, ale povahově je skvělý. Kdyby se na něj případný zájemce chtěl mrknout, aby měl představu, jak asi vypadají sourozenci, není problém. I když každý ten pes je úplně jiný. Další (i aktuálnější) fotky i veškeré informace najdete na www.kozmokra.cz."

fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/…


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2013 10:20 Lucie – Joorksir hleda domov
Fotka k příspěvku Hleda domov ....byl nalezen v obci Obříství...je osetren veterinarem..je moc hodny az zavislý preferuje zeny..boji se velkych psu..Kdo mu da domov a bude na nej hodny...
kontakt mailto:luciestulikova@seznam.cz
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2013 12:02 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: micz
BĚŽNĚ
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.01.2013 23:41 Muž micz [165] – OT
Je tohleto vůbec možný??????????????????????????????????? coze ble
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2013 23:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – !!!!!!!!!!!!!!!
"AKUTNÍ!
10.1.2013 15:40 (FB)
Právě volali z veteriny v Praze na Petřinách, že jim tam majitelé přivedli šestiletého bígla, kterého rodina už nechce, ať ho utratí! My bohužel kvůli příjmu nových psů za posledních pár dní nemáme pro takovéhoto pejska již místo:( Mohl by někdo pomoci? Kontakt na veterinu: +420235350848 "
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2012 08:49 Žena HOUP [1532]
Fotka k příspěvku www.facebook.com/…


----------------------pujde to otevřit jen těm co ma FB--------------------------------------------tady k tomu chci jen napsat-- paní u které je dnes fenečka--tak ji kdysi dala majitelům ---hlavně tedy paničce---paní umřela na rakovinu a její manžel se odstěhoval do domu za svou tchýni --a tam pejska nemůže mít --tak ho vrátil tedy vrátili Adélku paní která se o ní starala kdysi -----------------------------------------------------------------------paní má 45 pejsku na starost má takový psi ráj bez kotců a bez mříži pejsci žijou s ni v domku tedy ona spíš žije s nimi jak rada říká:-)))
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2012 19:12 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2012 22:01 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
facebook:

"Můj pes je bohužel trochu agresivní na ostatní psy a já už jej při současném hlídání malého miminka nejsem schopná uhlídat na psích akcích, aby po některém psovi nevyjel. Tento víkend krásně odtancoval veřejné vystoupení dogdancingu, ale jak byl rozparáděný, tak než jsem došli na jeho pelech, skočil venku na psa a natrhl mu ucho. Ikdyž sem ho měla na vodítku, nestihla jsem ho dost rychle stáhnout, protože jsem měla u sebe synka.
Budu jej z tohoto důvodu dávat pryč. Pokud by od vás z klubu někdo měl zájem zdarma o staršího (chovného) hnědobílého psa border kolie, který skvěle ovládá agility i dogdancing, má zkoušky vloh z pastevectví ovcí, s tituly z výstav atd., ať se mi klidně ozve nebo se přijede nezávazně podívat."

BOC ZDARMA z CHS BOC (pí Cápalová, Mor. Třebová: www.bordercollie.euweb.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.04.2012 18:03 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Není nutné zakládat nové "téma", když už tady jednou je. Nové jsem tedy smazala.
(jinak tento příspěvek patří do inzerátů)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2012 16:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – DOGA
Hledá se zájemce pro dvouletou něm. dogu, myslím barvy modré, s průkazem původu, hodný, nekonfliktní pes,
může chodit i mezi psy na volno. Kdyby někdo náhodou, dejte vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2012 18:14 jewarix
Fotka k příspěvku prosím pomozte, vzala bych si ho, ale už máme 2 psi a víc jich mít nemůžeme
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2012 18:11 jewarix – NALÉHAVÉ !!!
SÚRNE!!!!!!

Nastala veľmi vážna situácia. Do dvoch týždňov si Riki musí nájsť nový domov alebo aspoň dočasku. Ak nie, má byť utratený. Nie je to ani vyhrážka, ani citové vydieranie, je to fakt. Viac info v ss. Aspoň zdieľajte. Ide o tlak z RVPS, musíme do 2 týždňov nájst miesto! Ďakujem
Pôvodne pridané na nástenku používateľa Pomoc

... Autor: Lucia Košutová

www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2012 14:21 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – dobrmanka
Týraná dobrmanka Mája,zachráněná v lednu 2012 z množírny v Nových Zámcích,hledá milující domov.Mája potřebuje být sama, nesnese se s jinými pejsky.
Po všem utrpení, co si prožila chce mít své páníčky jen sama pro sebe.
Kontakt Eva 777 145 984
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 13:12 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – holcicka-jorksirskeho-teriera-extramikro
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 13:07 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Štěňátka zlatý retriever s PP
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2012 13:05 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Dražba na aukru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2012 14:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Hledá se pro psa nový majitel
Fenka NO, 8 let, po zemřelém majiteli:
Je přátelská, hodná, nekonfliktní se psy, zvyklá na kočky. Za život vystřídala několik majitelů a nikdo se jí moc nevěnoval, takže povely žádné nezná (přijde, sedne a lehne za piškot), ale na vodítku ani na dlouhý šňůře netahá, je to opravdu klidný hodný pesan. Na svůj věk a výživný stav (dost vyhublá, nikdy nebyla krmena ničim moc kvalitnim) překvapivě temperamentní. Zdravá, kastrovaná. Fotky zde sibratko.rajce.idnes.cz/… V současnosti je v Ostrolovském Újezdu u Českých Budějovic, pravděpodobně bude muset být přesunuta do útulku v Trhových Svinech. Kontak: Šárka Pravdová 777 871 836 nebo mailto:S.Pravdova@seznam.cz

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Nezbytné rady nejen pro začátečníky • Zobrazeno 348x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/451-hleda-se-novy-majitel-pro-psa