Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Dědičná alopecie u jezevčíka

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Dědičné nemoci 

+ přidat příspěvek
Dědičná alopecie u jezevčíka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2012 15:43 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: petrab
Děkuju za odkazy. Je mu tři a půl a vlastně všechno kromě štítný žlázy, kvůli který jdeme na odběry příští tejden, a tohohle už u něj všechno od různejch parazitů po nemocný ledviny vyloučili.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2012 14:42 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
jde hlavně o estetiku, několik psů jsem znala, u jezevčíků to není vzácností, kolik Tvému pejskovi je, není-li štěně, může se jednat i o jiné nemoci, od různých nesvědivých dermatitid po např. ledviny, štítnou žlázu aj., to by měli diagnostikovat přesně
www.google.cz/…

www.krmivo-brit.cz/…

/prostenal? ... cs.wikipedia.org/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.03.2012 12:49 Žena Terda [484] - Jezevčíci – Dědičná alopecie u jezevčíka
Ahoj, měla bych dotaz. Dneska jsme vrátili s veteriny s tím, že Bertík s největší pravděpodobností trpí na dědičnou alopecii, sice ještě půjdeme na jedno vyšetření, který má vyloučit hormonální poruchu, ale prý mám spíš počítat s touhle variantou. Chtěla bych se proto zeptat jestli jste se s tím už někdo setkali a jak jste to případně řešili (ať vím co mě čeká) nebo jestli třeba někdo nemáte nějaký fígl nebo babskou radu jak takovýmu pejskovi pomoct, aby se olysalý místa aspoň dál nešířily. Zatím má olysalý jen koutky oušek, ale vyléčit to prý nejde :-(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 52x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/480-dedicna-alopecie-u-jezevcika