Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psovi není vůbec dobře

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Psovi není vůbec dobře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   01.04.2012 00:33 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Denis
Pakliže se ze dne na den začne chovat pes, kterého znáš, jinak a máš podezření na jakýkoliv zdravotní problém, zajdi s ním k veterináři!!! Ten provede min. rtg a sono žaludku a střev a případně pozná, jestli tam je závada, kterou zmiňuješ. Když bude návštěva zbytečná, budeš mít klid a nebudeš se muset o kamaráda bát. Jestliže pes nechce žrát, není dobré ho do jídla nutit. Musí mít ale čistou vodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2012 13:40 Denis – Psovi není vůbec dobře
Dobrý den,

máme tříletého Českého teriéra. Podle své povahy byl vždy aktivní, zlobil - a jako každý jiný pes byl nenažraný. Celý dnešní den se však chová podivně. Nechce žrát, protahuje se tak, jako nikdy a vypadá, jako by mu bylo špatně. Ráno jsme s ním byli na procházce a vypadal normálně, i teď by si klidně dal druhé kolečko kolem lesa. Při zmínce začne vrtět ocáskem a jako by mu najednou nic nebylo. Bojím se ale, aby neměl nějaké problémy s žaludkem nebo střevy. Jak už jsem psal, nechce moc žrát - ani oblíbené piškotky, snědl jenom salám, do kterého jsme zabalili zelí - a chvíli na to zvracel. Nechce ani pít. Je možné, že by prostydl? V posledních chladných dnech jsem ho měl venku na zahradě, zatímco jsem pracoval. Rodiče mi řekli, že je nedejbože možné, že sežral igelitový pytlík, který tahal a potom už ho nenašli. Stejně tak se bojím, že spolkl kus tyčky z proutěného koše, který čas od času kousal.
Nevíte někdo, co je příčinou jeho nevolnosti? Před týdnem se hárala jedna fena, to často vyl a byl neklidný, ale žral normálně. Teď vypadá prostě divně - leží, nežere a je mu asi špatně, i když na procházku by šel a ráno měl normální stolici. sad

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 37x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/487-psovi-neni-vubec-dobre