Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Nechutenství - různé příčiny

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Nechutenství - různé příčiny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2023 11:05 krisstaz – změna granulí
myslíte, že nechutenství, resp. jezení malého množství granulí může být tím, že už mu prostě přestaly chutnat? Máme je už dlouho, ale nějak mu teď nejedou. Tak mám mrknout po něčem jiném? Nebo třeba zkusit Marp? Nemáte zkušenost?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.11.2022 12:18 Janina – Nechutenství
Dobrý den, máme doma malého pudla, poslední dobou trpí nechutenstvím. Moje známá mi poradila, abych pro našeho pejska koupila tyhle probiotika na posílení střev www.veterinarni-lekarna-online.cz/…/ Nějaké to zlepšení je vidět, budeme doufat, že našemu pudlíkovi bude chutnat jako dříve. Pěkný den
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 19:26 Žena pavoucica [703] Re: petrab
Fotka k příspěvku to mě tchýně řekla taky.....podívej jaký má ty psí modrý oči, já ji přece dát musím rozzureny
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.04.2012 19:07 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
pavoucica napsala: U nás je spíš problém s průjmama nápodobně... s tím, že když řeknu, že ze psa stříká průjem bez dovětku, dostane večeři a eště přelitou naší polívkou.... tak jsem v tom momentálně za litr za prášíčky a pes po hladovce dlabe rejži.... občas stačí myslet a je to levnější... jenomže von přeci tak kouká...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 17:32 Žena pavoucica [703] Re: petrab
U nás je spíš problém s průjmama takže ji dost krmení hlídám a pak to tak vypadá..Včera mi tchýně dokonce řekla, že ji asi málo krmím protože je hubená, ale ona psum houbelec rozumí a vysvětlovat jí že je to husky na sport, kterej tak má vypadat nemá cenu hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 16:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Tak buď ráda, že nemá pes na šunku alergii. To by byla jiná.
Já kdysi požádala tu mou, aby psovi nedávala hovězí bílkovinu, páč na ní alergickej byl. Když si chroustal pořádnej flák telecího, bylo mi sděleno, že to není hovězí a navíc, že to bílý z toho odřízla.
Já mam doma nyní podobný model v roli páníčka.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 15:37 Žena pavoucica [703] Re: petrab
Jo ona tvrdí, že občas ji něco dá, ale podle toho jak se tam Lupina každý večer, když tchýně večeří snaží dostat....tak bych řekla že je to na denním pořádku.A já se snažím ji hezky krmit a mít trpělivost a nekřičet a být hodná panička.Je mi to stejně k h.o.v.n.u když mi psa kazí ostatní a navíc si myslím že to tchýni dělá radost, protože mě nikdy neměla ráda a vždycky udělala pravej opak toho o co jsem ji prosila rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 15:09 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Ach ty tchýně (občas nejen)? Jaký jsou to geny podobnosti?
Buď ráda, že nedostala šunky půl kila! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 15:04 Žena pavoucica [703]
Jak zabít tchýni, aby se na to nepřišlo???To je totiž příčina nechutenství u naší psice, já ji prokrmuju nejlepšíma granulema na trhu a dneska, když jsme se vrátili z nákupu mi tchýně řekla s usměvem na rtech, že naší Lupině dala plátek šunky rozzureny rozzureny rozzureny A samozřejmě že psice se pak granulí ani nevšimla!!!Tak já pak nevím co bych ještě měla udělat aby žrala a ona mi ji za zádama krmí sračkama z Kauflandu rozzureny Říkala jsem ji to nejmín 1000x at ji nic nedává, že pak nechce žrát granule a ona mi přísahala, že nic nedostává tone Jak muže byt někdo tak blbej to nechápu tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2012 22:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 17:37 Žena Milena [1577] - TeriéřiRe: petrab
Zatím máme štěstí, zvracení se u nás konalo možná 2x a vždycky bylo jasné, čím si to Sissi vykoledovala. Průjmy se také nekonají, teda zkusili jsme si průjem asi 2x, trval ovšem vždy pouze několik hodin. ano
Ovšem připomínky k obsahu misky jsou časté, obvykle u granulí čtu v jejich očích, že si to můžu sežrat sama, ona bude raději hladem! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2012 17:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Nechutenství - různé příčiny

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 71x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/503-nechutenstvi-ruzne-priciny