Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Obojky, vodítka, postroje

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Žádná předchozí stránka 1 Přejít na další stránku   1  
Obojky, vodítka, postroje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2022 12:19 Janina – Obojky a vodítka
Dobrý den, také jsem sháněla pro svého psího kamaráda vhodný obojek i s vodítkem. Prohlížela jsem webové stránky a jedné webové stránce inity.cz/… objevila pro našeho pejska vše. Také jsem to objednala. Z pozdravem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2020 23:46 Angel – Césarovo vodítko
Máte nějaké zkušenosti s používáním www.petrmalecha.cz/… granulí Brit? Mám alergického psa a hledám vhodné krmivo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.03.2018 09:07 Ajdik
Také jsme tam kupovali postroj a paráda;) skoro nám na něm netahá a hlavně se v něm nedusí jak v obojku. Myslím že pro větší plemena je postroj přeci jen o něco lepší, už z důvodu možné nemoci páteře např.Woblerův syndrom atd. Nejen ze je postoj pohodlný pro psa, ale zároveň se něm jde lépe naučit chodit u nohy atd. aspoň tedy dle mých zkušeností a našeho psa. Také máme postroj z řady Comfort plus akorát se širšími popruhy. byli jsme na prodejně v brně, kde nám paní pejska měřila a poradila nám vybrat, jelikož sama jsem si na to netroufla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.03.2018 08:26 Terry Re: Berynka
Berynka napsala: Ahoj, :) nevíte někdo, kde na netu sehnat postroj pro psa za rozumnou cenu a zároveň aby byl originální a nějak hezky barevný? Mám fenu dobrmana takze něco většího. Případně nevíte o nějakých specializovaných obchodem s obojky a věcičkami pro psy? Ve zverimexech jsem nenašla co hledám, bohužel. Chtěla bych se jménem psa. Jsem z Prahy, ale přejíždím i do Brna, tak prosím v této lokalitě. Předem děkuji za odpovědi.
pac

My máme tento www.4dox.cz/… a jsem nadmíru spokojená. Postroj si můžeš plně nastavit na svěho pejska, ale šijí tam i ná míru :). Na vše (bundy,obojky,vodítka, postroje..) tam vyšívají jména, tel. čísla, prostě co budeš chtít. I barvu si můžeš vybrat. Mám jorkšíra a protože má tenkou páteř, ale je dost divoký a doslova lítá, musí být umírněn na postoji. Na obojku měl bloklou páteř, v postroji to zatahání není tak drastické, je to jako spíš pozastavení za celý hrudník. Jinak postroj je velmi kvalitní za přijatelné peníze, nášivky drží, nikde se nepáře a ani vyčistit ho není těžké.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2018 23:09 R Žena Markiz [262] - OvčáciRe: Berynka
Já objednávala u Mutt and go. Spokojenost maximalni, pani velmi vstricna co se tyce mych extra pozadavku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2018 21:29 Berynka – Postroj
Ahoj, :) nevíte někdo, kde na netu sehnat postroj pro psa za rozumnou cenu a zároveň aby byl originální a nějak hezky barevný? Mám fenu dobrmana takze něco většího. Případně nevíte o nějakých specializovaných obchodem s obojky a věcičkami pro psy? Ve zverimexech jsem nenašla co hledám, bohužel. Chtěla bych se jménem psa. Jsem z Prahy, ale přejíždím i do Brna, tak prosím v této lokalitě. Předem děkuji za odpovědi.
pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.05.2017 21:58 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.08.2014 22:46 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: PhoebeAdel
Moc jí to sluší a obojek je krásný potlesk love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.08.2014 22:06 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Sluší... mimochodem v pamlscích jsem ti nechal odkaz na pamlsek, který by možná Phoebe mohla a určitě by jí chutnal :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   16.08.2014 21:48 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvku Letně ostříhaná Phoebe v novém obojku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.08.2014 21:08 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   04.08.2014 20:52 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Fotka k příspěvku i to číslo mám, poučena nechala jsem tam dát +420 :) :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   04.08.2014 20:34 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: anargo
Fotka k příspěvku Já jsem teď nechávala dělat u 4dox. Je moc hezký. Předvedu vám ho, ale na Phoebe mi přijde široký
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.07.2014 19:38 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Obojky si nechávám vyšít tady: www.canis-bull.cz/…-
Ale myslel jsem, že by se mi líbil ten obojek ze zázračného materiálu z tvého pátečního odkazu, jen se jménem a telefonním číslem ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.07.2014 12:38 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
obojky-voditka.shop5.cz/…

tady se dá nechat i vyšít jméno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 22:01 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Jo vypadají dobře,moc pěkné barvy. ano
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2014 21:57 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
Škoda, že se nedá popsat.... kdyby se na něj dalo dát jméno a telefon, tak bych ten oranžový bral, ten by šel Scottymu k pleti potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2014 21:34 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.07.2014 20:19 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
K postroju vždy obliekam aj obojok, o to sa nebojím... Problém bol proste prejsť prvý krát schofy dolu, potom už šla sama aj keď ešte namala, strašne sa už potom tešila :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.06.2014 09:38 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Napadla mne ještě jedna věc. Nejhorší co je je, když ti uteče pejsek tak, že se vyškubne z obojku nebo postroje. Pak když ho někde najdou, nedokáží ho identifikovat a vrátit majiteli. Pokud teď máš zatím s Mel takovéto problémy, tak bych jí nechal udělat obojek na kterém bude mít vyšito jméno a telefonní číslo a tento obojek by měla mít na krku pořád, kdykoliv je venku mimo byt - i třeba jen na minutu. No a vodil bych ji na druhém obojku nebo na postroji. Ale ten identifikační obojek by měla mít pořád, za ten bych ji nevodil. Pokud by se stalo to nejhorší, že by se vyškubla a utekla, tak jí zůstane obojek se jménem a číslem a každý, kdo ji najde, ti hned může zavolat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.06.2014 09:33 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Chudinka. Kolie jsou hodně citliví pejskové. Musí se na ně hodně opatrně. Ona se asi bála nového prostředí. Nesmí se na ně násilím, ale s trpělivostí. No, ono to víceméně platí o všech pejscích. Pokud někam spěchám, nemohu jít se psem. A pokud si plánuji nějakou procházku se psem, musím počítat s rezervou. Musím vědět, že jestli normálně ujdu 10km za dvě hodiny, se psem mi to může trvat 4 hodiny... nebo to taky nemusím vůbec ujít. Jde o to, že když si to takto naplánuju, tak jsem pak mnohem klidnější a nenervačím se. Když začnu nervačit a rozčilovat se, ničemu to nepomůže, jen se nervozita přenese na pejska a dopadne to tak, že nervozní pejsek se třeba vyvleče z vodítka a pak místo krásného výletu ho hledáš v lese celá nešťastná, jestli se ti vůbec kdy vrátí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2014 21:22 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Nie, hore na schodoch v hoteli :-D Mama sa ju snažila dostať dole a jaksik zzačala nerváčiť hmm Ale potom som ju ja chytila a dostala dolu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.06.2014 21:01 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Re: Ria542
Já jen doufám, že se vyvlékla v autě. :-D No, teď vidím další klad stafíka - má tak velkou hlavu, že se nevyvlékne z obojku smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2014 20:57 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Všetko zlyhalo :-D Ešte aj z toho postroja sa vyvliekla smich Síce z toho auto-postroja, ale aj toho je schopná, a nie, neviem ako sa jej to podarilo :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.06.2014 19:44 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
Jojo, tak takto napsané to chápu naprosto přesně :-) Děkuju palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.06.2014 01:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
v podstatě jsi tomu rozuměl dobře. Pes se samozřejmě na postroji neškrtí a taky se z něj nevyvlíkne (když se mu třeba nerozepne). Rozhodně s ním, v případě, že táhne, jde manipulovat líp, než když rve na vobojku. Chceš-li ho udržet, rveš se s nim jako cvok. To se sice škrtí jak šílenej, ale zabírá všema čtyřma. Zatimco na postroji ho můžeš přitáhnout do strany a nebo pohodlně nadzdvihnout, resp. mu uvolnit zátah zadních nohou.
Jak ho čapneš za postroj, nikdy nemá tolik šancí rvát jako když ho držíš za obojek.
Nevim ale, jestli to nepopisuju zas blbě.

Co se týče pozn. alá Ria, ten je logickej a správnej. Ovšem můžem se tu taky bavit vo jinym modelu, když je to vo vobojcích. Nebo ne? ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2014 20:31 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Libas
No, když to po sobě čtu, tak jsem to napsal blbě... Není to úplný nesmysl... ale je to nepřesné. Spíš by tam mělo být, že pokud má pejsek např. postroj na obrany, tak táhne méně než na obojku... ale když má postroj na tah, tak v postroji táhne mnohem více než na obojku - proto se ty postroje nakonec šijí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2014 12:06 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: anargo
No, mně to tak taky vyznělo, ale to je přece úplný nesmysl... proto jsem se ptal, jak to myslela.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.06.2014 11:55 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
No já si myslím že Petra napsala ze si lidi myslí že pes co je na postroji víc táhne a přitom táhne víc když má obojek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2014 11:42 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: petrab
petrab napsala: jinak mě zcela fascinuje, jak někdo tvrdí, že za postroji pes víc, když, táhne, než na obojku, když má obojek, zátah má na všechny čtyři a když postroj, tak se lehce nadzdvihne i ňuňu týpku Schatze....
No, moc dobře jsem to, cos napsala, nepochopil. Předně my jsme se tu nebavili o postroji kvůli tahu, ale kvůli tomu, že pes se snadněji vyvlékne z obojku než z postroje a proto chce Ria postroj, což s ní souhlasím.
Ale zajímalo by mne, co jsi tím vlastně chtěla říct? Že pes na obojku táhne víc než na postroji?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 21:46 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
já postroj používala nadšeně, krom obran, i v terénu, v lese apod., teď, jak nemůžu už s E.zatáhnout, resp. on nemůže zatáhnout, protože by se převážil, tak nosím jen obojek,protože tam má zátah, když už, na krk a né za tělo

jinak mě zcela fascinuje, jak někdo tvrdí, že za postroji pes víc, když, táhne, než na obojku, když má obojek, zátah má na všechny čtyři a když postroj, tak se lehce nadzdvihne i ňuňu týpku Schatze....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 19:13 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Vynadané určite nie smich Prinajhoršom ho vrátim ;-) Ale myslím, že na naše prechádzkovanie a "začiatočnícke túry" to bude stačiť... Ale môžem povedať, že keby mama pre mňa už nemala narodeninové prekvapenie, tak by som chcela ten Julius Power K-9 stydim Ale asi všetci pochopíte... ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 18:49 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Snad jsem poradil dobře a nedostanu vynadáno stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 17:59 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Presne na to som myslela. Tak teda zrejme objednám ten teflónový, ale asi až po dovolenke, nech mi to dojde, keď budem doma ;-) Postroj do auta máme, a von sa tiež dá nosiť, takže to proste tri dni zvládneme :-) Ďakujem za rady pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 17:50 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Tenhle neber. Nemá to poutko a jak bys bez něj psa chytla? Kdepak. Pořád mi nejlíp vychází ten teflonový :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 13:36 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Nejak sa mi nezdá tento XTREME, na tej fotke vyzerá úplne rovnako ako K-9 Talking... Síce je napísané, že je s uškom, ale na fotke pútko nie je vidieť. Zvláštne... hmm Ešte sa mi celkom pozdáva tento k-9, vlastne to je ten Talking Power Pro, len mi trochu vadí, že nemá to pútko; www.e-dogshop.sk/… pac
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2014 08:36 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Stále sa neviem rozhodnúť... Tak či tak, do tých Tatier to už nestihnú dodať, takže je to už teraz v tomto momente asi jedno a nechám si to rozležať v hlave... Len sa bojím, aby ten lacnejší vydržal a nedotrhal sa/nebol celý špinavý a tak... Aj keď je lacný, stále je to 12€, a to nie je málo, keďže vreckové mám 1€ za týždeň :-D Mama teraz kúpila ten do auta, takže ju tým otravovať nebudem, otca sa pýtať nebudem ani keby čo bolo... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2014 20:04 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Ano, to je rozumné. V novém prostředí, plno nových dojmů, může se něčeho leknout a v cizím prostředí se ztratí.... jojo, máš pravdu, lepší jí koupit ten postroj. A i když sám mám ten JuliusK9, tak bych ti doporučil ten pethome.cz/… - je za ani ne poloviční cenu a myslím, že bude dostatečně kvalitní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2014 13:52 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
mě se na tom postroji libi,ze muzu schatzana nadzvednout coz na obojku nemuzu..ale jinak otoceni pokud neni stahovak funguje dobre.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2014 22:00 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
no na stahováku se mi málem uškrtil,tak beru ten koženy a utáhnu ho aby se nevyvlík.ale tvoji radu skusím ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2014 21:49 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
když bys neměla stahovák, chyť za obojek zezhora a otoč /jako kohoutkem když točíš/ ... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2014 21:43 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Vyzerá vynikajúco palec Presne ako bolo povedané, keďže sa vyvlečie z obojku... Netvrdím, že to robí stále, alebo že je neposlušná, ale keď je na novom mieste a obklopená plno ľuďmi a autami, tak nechcem nič riskovať... ;-) Rozmýšľam nad cenou a značkou, čo mi je prednejšie... Rada by som to mala lacnejšie, lebo to bude musieť ísť z môjho vreckového hmm Ale na strane druhej by som rada značku a kvalitu, čiže skôr ten K-9... Postroj do auta už máme, takže ako posledná varianta to tu zostáva, aspoň na zatiaľ, ale rada by som aj ten normálny... :-P pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2014 21:10 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Já taky používám postroj jen na obrany-


www.gappay.cz/…

ten je fakt parádní,ale na klasické procházky jedině obojek,většinou řetízkový nebo kožený,ten musím dávat i když jdeme na veterinu a utáhnout tak aby se mi bafan nevyvlekl,jednou se mu to povedlo a málem vběhl do silnice.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2014 19:23 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Jo, tak pokud se vyvleče z obojku, tak pak rozhodně postroj. Jak jsem psal, ten Julius K9 je krásný a kvalitní. Můžeš kouknout i na Scottyho fotky v akci hafici.net/prezentace/1713…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2014 18:40 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Libas
Hej, nuž ja to chcem do tých Tatier a na náročnejšie vychádzky... Dosť cestujeme (no, nie moc, ale radi si vyjdeme na víkend niekam von z mesta)a radi si vyjdeme na túru niekam na kopec (v rámci možností toho, že mama má zoperovanú nohu), na pol dňa, alebo tak ;-) Žiadne namáhavé turistiky, proste len po lesných cestách a tak. A ona sa strašne bojí nových vecí a miest. A zle znáša, keď ju cuknem za obojok, zháči sa a vyvlečie... Je jedno, ako moc utiahnem obojok, proste ony majú úzku hlavu a v prípade potreby sa vyvlečú :-D Takže pre ľahšie ovládanie a tak... ;-) Rozhodne by mi to pomohlo a zrejme aj jej ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2014 18:20 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: Ria542
Můj soukromý názor - na ovládání psa je nejlepší obojek. Postroje jsou na specializované činnosti - na obrany, dog pulling, dog tracking a podobně. Já mám na obrany taky Julius K9 a jsem velmi spokojen, ale třeba ten teflonový nevypadá vůbec špatně a za cenu jednoho Juliuse můžeš mít tyhle tři.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2014 21:31 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Ria542
my mame na schatze taky juliuse k-9 a na takovy to vychazkovani idealni :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2014 17:03 Žena Ria542 [143] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká – Postroj - ktorý?
Ahojte, hľadám postroj pre Melinku, keďže pôjdeme do Tatier, tak pre lepšie ovládanie a pohodlné vychádzky... ;-) Chcem ale vybrať taký, aby sedel aj Melinke, predsalen je to dlhosrstý pes. Našla som nejaké, no neviem sa rozhodnúť, ktorý... Chcem tento typ (neviem či sa to nejak špeciálne nazýva), alebo ak myslíte, že je aj iný dobrý, tak se s nápadmi. Najviac sa mi páči ten Julius K-9, ale to asi pretože je to značka a sú veľmi dobré recenzie, proste záruka. Tu sú:
www.vetis.sk/…#
pethome.cz/…
www.zoohit.sk/…
Veľmi pekne ďakujem za odpovede a rady! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 20:13 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsala: Petro, to www.neztratimse.cz/ se mi líbí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.06.2014 13:17 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Hele www.neztratimse.cz/…
Ale teď vážně o tahání nejde, spíš někdy přemýšlím, že by výrobci vozíků mohli myslet i na psy a dělat doplňky pro pejskaře. Hamarádce na vozíku, málem mini pesadlo na vodítku amputovalo prst na ruce. Nevím, asi to není ok, ale když jdem s Phoebulí spolu, mám ji, kde to jde, bez vodítka. Poslechne a hlavne se mi nezamotá pod kola.

+ Přidat reakci


Žádná předchozí stránka
Přejít na další

[1] 2

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 713x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/510-obojky-voditka-postroje