Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Obojky, vodítka, postroje

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Obojky, vodítka, postroje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 12:08 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   20.05.2014 12:26 Muž invalida [782] Re: PhoebeAdel
Já mám z toho deprese že mi neladěj ponožky s těma psíma...ono totiž Jessie chodí nejradši naboso hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.05.2014 11:59 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Petro, to www.neztratimse.cz/ se mi líbí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.05.2014 23:25 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2014 14:31 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   15.05.2014 19:26 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
Snad ještě není pozdě. Tady máš celou řadu různých nylonových obojků různých šíří i barev, na které si dokonce můžeš nechat cokoliv vyšít - já si tam nechal vyšít Scottyho jméno a svoje telefonní číslo, kdyby se mi snad nedej Bože zaběhl - www.canis-bull.cz/…-
A tady je pro příklad konkrétně 30mm široké vodítko podšité fleecem. Můžeš si zvolit barvu fleece (ve tvém případě bílá), vrchního materiálu, výšivky.... Jsou moc krásné a za pár kaček - www.canis-bull.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2014 21:14 Žena marcelka6ka [705]
Mrkněte na www.fler.cz/… ,zajímavé... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.05.2014 22:47 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Něco vyberu. Vždy jsem si myslela, že bílej pes by měl mít barevnej obojek. Tak jsem vyvedena z omylu. Phoebe ho nesundavám, jen a koupání třeba. Potřebuju slyšet cinkání známky, aby se mi nepřimotala pod kolečka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2014 01:27 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
neni zač, pak ukaž, cos koupila....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2014 11:26 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Děkuju, na ty jsem teda předtím nenarazila.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 21:32 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Kdybyste náhodou někdo narazil na nylonový oboje, 25 až 35 cm, světlou barvu - béžový, sv. šedý přidejte prosím odkaz. Máme RED DINGO fialový a nějak barví bílou srst.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.03.2014 12:07 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Kouknu na to,děkuji za tip ano ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.03.2014 10:58 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: anargo
www.facebook.com/…
Zkus jí napsat, popř. se odvolej na mě, že jsem Ti dala odkaz ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 23:21 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Hledám,hledám a zatím nic :-D Ale nevzdávám to X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 23:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
tak hledej hledej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 23:14 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Ještě mi říkala kamarádka že je na fcb paní co ti vyšije i na pamlskovník,tašku, co chceš třeba N.O.atd.ale její stránky jsem zatím nenašla :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 23:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: anargo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2014 23:02 Žena anargo [1504] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
www.facebook.com/…

Pěkné věci palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   14.02.2014 22:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: VŠICHNI ZDE !!
UŽ TO TADY BYLO DOST MIMO MÍSU! :

ZDEJŠÍ DISKUZE MIMO MÍSU V TOMTO TÉMATU JSOU PŘESUNUTY - CO SE TÝČE PAMLSKŮ DO:

hafici.net/forum/5-pamlsky


A CO SE TÝČE DISKUZE O ČEŠTINĚ A GRAMATICE SEM:

hafici.net/forum/806-cestina-a-gramatika-nazory-dohady-rady-pro-ty-koho-chyby-iritujou


TAKŽE NA TATO TÉMATA POKRAČUJTE VESELE TAM!!
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2014 11:15 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: pavoucica
Zkusil bych napsat nebo zavolat paní majitelce. Je to psíčkařka tělem i duší a třeba se domluvíte i na vyšívané popruhy. Oni to dělají na zakázku a pro mne taky dělala vánoční dárek, který neměli v nabídce. Jsou opravdu ochotní. A i když je to v tomto vlákně OT, tak doporučuji kouknout na jejich masové pamlsky. Mají tam za velice příznivé ceny sušenou tracheu, vazovice nebo šlachy. Vše to dávám Scottymu a jak mu to šmakuje. A cenově je to mnohem lepší než sušené uši od nás z krámu:
www.canis-bull.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.02.2014 09:50 Žena pavoucica [703]
Trochu je mi líto, že nemají vyšívané popruhy.To by pro nás bylo docela praktické, jelikož obojek nedáváme.Ničilo tu Lupině srst okolo krku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2014 08:55 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriérRe: PhoebeAdel
S těmi chybami s tebou naprosto souhlasím. Beru, že tady se může stát, že se snažíš něco napsat a ne každý umí psát na klávesnici, tak se soustředíš na to, abys našla rychle písmenka a nějaké to s/z nebo i/y ti uteče. Mne ale naprosto dostává, jak se každý snaží používat zájmeno jenž, ale naprosto jej neumí skloňovat... a nebo rod trpný, ten už snad ti chudáci v novinách ani neznají... o rádiu a televizi ani nemluvě... Když slyším například "Škoda se odhadla na 70 milionů korun", tak bych tomu hňupovi, co to říká, hned nechal tu škodu zaplatit... Jak se asi škoda může odhadnout? No, čeština je v našich demagogických médiích na opravdu hodně špatné úrovni, bohužel i v těch veřejnoprávních, což je ostuda. V Nově nebo Babišově Impulzu ať si třeba hýkají nebo kvokají, ale ve veřejnoprávních médiích by se mělo mluvit alespoň trošku spisovně.

A s tím číslem na obojku mne to taky dostalo... Kolik lidí se mne ptalo, proč tam mám to číslo, a jestli to je číslo tetování nebo číslo pasu psa a podobné nápady. Ale to mi nevadí, tenhle obojek je přechodný, Scotty z něj stejně pomalu vyrostl a za ty prachy to stálo. Teď si budu nechat šít obojek na delší dobu, na dospěláka... tak musím prokonzultovat, jak dlouhý ho mám nechat udělat... ale možná to nebudu hrotit, nechám udělat další stejný, jen o něco delší a poučen z předchozích nezdarů nechám vyšít symbolek telefonu a také mezinárodní telefonní předčíslí... Přeci jen, jezdíme vystavovat i do daleké ciziny, tak člověk nikdy neví, třeba se tam do Scottyho zakouká nějaká psí slečna a bude chtít, aby mi její panička zavolala :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2014 22:24 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Myslela jsem to tak, že z nás v médiích dělají blby a pak se nemůžeme divit, že někdo neví, že číslo na obojku je mobil, ale přímo se to musí napsat. Dnes nám třeba ve zprávách na Nově řekli, že měla žena zakrvácený obličej od krve. Od čeho asi jinýho, že? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2014 19:19 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: PhoebeAdel
PhoebeAdel napsala:
Když je všude plno hrubek
???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.02.2014 12:40 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Libas
Ehm, no co k tomu dodat. Když je všude plno hrubek a někdy přemýšlím o čem to reportér vlastně mluví, tak chápu, že je nutné dodat slovo telefon ;-) , on už někdo ani neumí napsat zpáteční adresu na dopis :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.02.2014 23:57 R Muž Libas [2025] - stafíci, tedy pejskové plemene stafordšírský bulteriér – Vřele doporučuji
www.canis-bull.cz/…
Tady nakoupíte za opravdu skvělé ceny obojky všemožných šířek a délek, podšité či nepodšité, jakékoliv barvy si vyberete, na které vám opět vámi vybranou barvou vyšijí cokoliv si přejete - nejlépe asi jméno pejska a telefonní číslo, ale různí lidé si nechávají vyšívat různé věci. Já mám pro Scottyho se jménem a číslem, ale doporučuji z vlastní zkušenosti - před číslo je dobré napsat např. telefon. Skutečně mne udivilo, jak málo lidí napadne, že by to číslo na vodítku mohl být mobil, kam by měli zavolat, kdyby pejska našli. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.02.2014 07:05 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Aukro - prodejce bazarobot
Fotka k příspěvku aukro.cz/…
a mnoho dalších zajímavých nabídek
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.02.2014 20:44 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Fotka k příspěvku z fb
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.01.2013 18:09 Muž micz [165]
www.magweb.cz řekl bych, že kvalita za supr peníze :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.01.2013 13:34 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2012 16:03 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 23:43 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – buckle down
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 23:40 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 23:00 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Obojky, vodítka

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 713x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/510?od=51