Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Rasa podobna zlatemu retrivru\labradoru

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Rasa podobna zlatemu retrivru\labradoru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.05.2012 13:11 Žena HOUP [1532]
tolerci to jsou dábličci --ale v útulku jsem viděla nejednoho co měl tak do 20 kyl a byl to cely Hopinka --- :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.05.2012 23:15 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: papyr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2012 20:38 Žena Petra123 [461] Re: papyr
Povahou a využitím mě napadl například kokršpaněl nebo field španěl (i když ten je spíš větší než bígl). Stejně jako retrívr je to lovecký pes, přátelský, milující lidskou společnost, dost aktivní a podle mého i celkem snadno vycvičitelný...
Ale jestli myslíš vzhledově, tak to mě nic nenapadá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2012 20:27 papyr – Rasa podobna zlatemu retrivru\labradoru
Zdravim, mel bych takovy specialni dotaz, chtel bych poradit nejake psi plemeno ktere je podobne labradoru\retrivru ale velikostne bigla :-) existuje neco takoveho prosim o radu :(

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 58x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/562-rasa-podobna-zlatemu-retrivrulabradoru