Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Zranění člověka při ochraně psa při napadení

 

NápovědaFórum » Chování psů » Poruchy chování 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 3 Žádná další stránka   1  
Zranění člověka při ochraně psa při napadení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.06.2012 13:31 Žena Ráďa [507] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Pes už sice není věc,to je konečně rozumný přístup ano ale co dál?Když někdo řekne A,musí přidat i B.Ale chybí ten "někdo",kdo to dořeší.Tak nezbývá než donutit nezodpovědné majitele,aby si psa zajistili náhubkem.Zanedbaná výchova = nebezpečí pro všechny v okolí......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.06.2012 13:00 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Hele, já osobně si myslím, že když nic jinýho, musí být majitelka pojištěná, tak prostě jsi byla poškozena ty i tvůj pejsek. A pokud nebude chtít spolupracovat, tak ji nahlásit na policii, že tedy neměl náhubek a běžně vyjíždí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.06.2012 15:26 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
Začnu to skutečně řešit, až budu mít zkorigovaných vícero info, dám vědět.
Momentálně pes je fyzicky v pohodě, zhmoždění, ale žádný šití, jen psychika zase v p...... Nebylo to prvně. Sebe neřešim, šití nebylo a i kdyby. Jde mi hlavně o psa a o to, že to snad někdo začne řešit, když už nejde jenom vo vobyčejnej majetek - tedy plastový zvíře. I když víme, kde žijeme, že jo. Jde mi v podstatě jen vo jedno - ať tenhle ichtyl chodí na ulici s košem, páč baba ho stejně nikdy nezvládne a neudrží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 11:42 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: petrab
Zkušenosti úplně nemám, ale není na to pojistka, aby třeba majitel napadajícího psa zaplatil výlohy? Já na to pojistku mám, když jsem registrovala Phoebe do do NRZP. A pak ještě jinou zdravotní. Ale to s tím nesouvisí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2012 10:56 R Žena petrab [10528] - foto, veterina – Zranění člověka při ochraně psa při napadení
Jaké máte zkušenosti, prosím, pakliže Vás napadl jiný pes při obraně svýho psa?
Řešilo se něco? Dořešilo se něco? Myslím tím - nošení náhubku (vskutku velmi vysoký nárok na české zákony).

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 2 ...... [3]

Zpět na obsah sekce Chování psů • Zobrazeno 1093x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/569-zraneni-cloveka-pri-ochrane-psa-pri-napadeni?od=101