Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Co dát, aby nám pes přibral na váze???

 

NápovědaFórum » Výživa » Výživa starého psa 

+ přidat příspěvek
Přejít na předchozí stránku 2 Žádná další stránka   1  
Co dát, aby nám pes přibral na váze???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2012 18:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Na lidi se vykašli, já taky často slyšim - jé ten je hubenej. Mají se jí při chůzi rýsovat žebra, když stojí, tak ne. Pak je to OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.06.2012 12:18 Žena pavoucica [703] – Re: Rexik
to takhle naučila Lupinu tchýně tone musela jsem ji zakázat ji krmit a Lupinin hlad nakonec zvítězil a nažere se sama :)někdy je to tak že si granule nechá vysypat na podlahu a pak u toho leží a jenom natahuje hlavu a přitahuje se k nim packama smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2012 07:41 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: DaD
Když byli vloni Lukáš s manželem na dovolené, také jsem se bála, aby Rexík nezhubnul a tak jsem ho krmila z ruky. To je tedy věc. Od té doby se sám nažere minimálně a praktikuje to tak, že si sedne vedle plné misky a začne kňučet anebo kňučí u toho člena rodiny, od kterého chce nakrmit. Vybírá si, kdo bude krmit.Snaha o navrácení zpět skončila u mé nedůslednosti a strachu o to, že za celý den nic nesežere. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2012 07:00 Žena pavoucica [703] Re: petrab
spíš mně někdy rozčilujou keci typu: "Je nějaká hubená, měli byste ji víc krmit" To je většinou od lidí kteří huskyho vyděli možná tak z rychlíku...ale pak to v člověku hlodá :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.06.2012 21:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: pavoucica
Nejtučnější maso je vepřové (se slinivkou neriskuj hokusy pokusy).Dlouhodobý přidávání pangaminu zvyšuje chuť k jídlu, často se po něm přibírá samo o sobě (a taky na hafušu lezou míň paraziti) a nedá se jim předávkovat!!
Jestli je ale pes v pohodě a nic mu neschází, pak buď ráda, že je spíš hubenější, zvlášť když je starší, protože je to výborný na klouby a páteř!!!!!!!!!!!!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 21:42 Žena pavoucica [703] Re: DaD
váhu má dobrou podle standartny či jak se tomu říká má mít husky 16-25 kg taky je to podle výšky my máme 19kg....Lupina je drobounká a ted jak shodila zimní kožich tak mi přijde ještě hubenější
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 21:25 Žena DaD [745] Re: pavoucica
Já když byla před necelým rokem na týden pracovně-nuceně pryč, nejedl, byl vyhublý, ale rozmlsaný, protože jak se ho manžel se synem snažili přimět sníst aspoň něco, míchali mu ke konci týdne granule s masem (vařeným) už 1:1 a po mém návratu byl problém snížit alespoň na 1:3 ve prospěch granulí. Snížit na původní přimíchanou lžíci se už opravdu nepovedlo. Zkuste třeba granule "aktivity", i když jsou tučnější, Benovi nevadily, ale začal tloustnout moc, tak jsme se vrátili k "large breed". Vývary pomohly taky. Veterinář by určitě nějakou výživnou dietu sestavil, jestli se mu Lupina zdá hubená. Ale zase lepší než chlupatá koule. :-) A haskouni sklon k tloustnutí nemívají. Jinak barf jsem vydržela asi tři dny, déle ne, opět šííílený průjem. Možná to chce počkat, ale to bych nezvládla. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 20:26 Žena pavoucica [703] Re: DaD
tak to na tom budem asi podobně :(Lupina právě nežrala, když jsem byla v porodnici.....miláček muj strašně se jí stýskalo :-D tak sme pak vážili a něco shodila tak bych ráda, aby to zase nabrala zpátky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 20:09 Žena DaD [745] Re: pavoucica
Uzené taky nemůžeme, ani vepřové a dokonce i z hovězího vařeného se proběhl. A mizérie jsou u nás psí mletá masa ze zverimexů. Prostě kupuju normální kuřecí v akci, krůtí taky jde, ale je dražší. Granule samotné nejí, to by radši hladověl. Ty jedl tak den - dva po příchodu k nám, začala jsem je zalívat vývarem a masem, aby přibral a tak nějak si zvykl... :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 16:51 Žena pavoucica [703] Re: DaD
přesně tak Lupina na tom taky není ze slinivkou zrovna OK...Muselo by se to vyzkoušet, ale naposledy když jsem zkoušela a dala jí vařené chrupavky z uzeneho masa smíchané s granulema měla prujem skoro 4 dny:(A podle doktorky někteří pejsci snášejí špatně tučné věci tak mám z toho strach, ale to syrové maso by mohla ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 16:18 Žena DaD [745]
Můj má slinivku a z mléčného se kapitálně po... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 15:27 Žena Petra123 [461] Re: pavoucica
Proč se bojíš mléčných výrobků? My normálně dáváme jogurty, sýry, tvarohy a všechno je v pohodě. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 14:18 Žena pavoucica [703] Re: Petra123
Mléčných výrobku se trošku bojím, ale maso bych dávat mohla.Ted občas vařím kuřecí, vepřové nemužem, protože má po něm prujmy....ale hovězí zkusíme ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 14:09 Žena Petra123 [461] Re: pavoucica
Od několika lidí jsem slyšela, že jim pes přibral, když začali BARFovat. Ale jestli nechceš (nebo nemůžeš) krmit syrovým, tak třeba kdybys jí dávala hovězí maso, mléčné výrobky apod. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 12:49 Žena pavoucica [703] – Co dát, aby nám pes přibral na váze???
Neporadíte někdo čím krmit kromě granulí, aby moje psice přibrala pár kil na váze???Ted jsme na granulích a váhu máme dobrou, ale i tak mi přijde hubenoučká a drobounká :-O

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... [2]

Zpět na obsah sekce Výživa • Zobrazeno 431x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/573-co-dat-aby-nam-pes-pribral-na-vaze?od=51