Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Kam pojedete letos na dovolenou? A co hafani?

 

NápovědaFórum » Zábava  

+ přidat příspěvek
Kam pojedete letos na dovolenou? A co hafani?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2019 00:10 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   25.03.2013 16:23 Žena DaD [745]
Taky bez psa nejedu nikam, je tady prima klub šílenců, kdo se přidá? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2013 23:30 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Rexik
Rexik napsala: Jedete na dovolenou a nemůžete si vzít s sebou svého psího miláčka?
Pak je tu www.dogs-service.cz/


Je moc prima od malička psa zvykat na cizí prostředí a lidi, čehož se dá později využít. My jsme naše psy nikdy nikam nedávali a proto jsme vlastně už 30 let nebyli společně na "pravé" dovolené...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.03.2013 23:29 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Katy napsala: my asi nikam Nápodobně. Leda tak chalupa, kde to pes miluje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   24.03.2013 12:58 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
my asi nikam :-( jako dovolenou pojmeme asi tábor a každoroční speciálku ve Francii - výstava je 2 dny, ale nejspíš to protáhnem na týden pac
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2013 09:26 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Jedete na dovolenou ...
Jedete na dovolenou a nemůžete si vzít s sebou svého psího miláčka?
Pak je tu www.dogs-service.cz/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   30.07.2012 02:57 Dracula
Co my se ted co máme Betku do ciziny dostaneme maximálně do Anglie koncem srpna, a to ještě jen na pořádané hony, takže moc času na špacíry, prohlídky a relaxaci ani nezbývá hmm
Ale já bych s ní k moři ted stejně nejela, je mladá a nějakej kikirus odtamtud nechceme ne Snad někdy jindy ano Tady je toho pro česky hovořícího člověka stejně více k vidění :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.07.2012 10:36 Žena Petra123 [461]
My teda do ciziny ne, jedeme zase "jen" do Krkonoš. Ono to stačí, náhodou je to tam pěkný. Myslím, že to tam vyhovuje i Césarovi. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.07.2012 23:31 JiraSchely Re: petrab
Proto jsem to nechtěla riskovat s Aiwou, ale neboj, poradila jsem se o tom asi s deseti vetama :-D pro jistotu a každý byl pro, následovalo deset vyšetření psů a ted pujdeme za týden ke kontrole po dovče tak nám držte palce i packy ;-) , ale myslím že to bude o.k
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   19.07.2012 23:21 Dracula
Česká republika domov můj na výlety a dovolené coby ten nejlepší typ ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.07.2012 19:37 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: JiraSchely
Já z Chorv. pocházim a vždy tam měli příbuzní lovecký psy. Rozhodně většina z nich měla velký problémy kvůli komárům. Se srdeč. červy tam psi zcela běžně dost dlouho žijí, jsou tomu "odolní, psi ze střed. Evropy to ale nezvládají. Je to tam opravdu velký problém. Takže na to ve středomoří pozor!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 19:08 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: JiraSchely
No kdybych mohla, tak rafana vezmu s sebou, ale on má rád co největší smečku pohromadě - to jednak, a druhak nemáme psí pas. :-( Taky bych radši rafana všude s sebou, ale oni ho naši moc se mnou samotnýho pouštět nechtěj... tvrdí, že by se mu stejskalo, ale já si myslím,že by se stejskalo jim :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 18:26 JiraSchely Re: Terda
Bez pejsáčka ju :-O Já teda jen tam kam může pes :)
To Chorvatsko nás mrzelo, že jsme nevzali Aiwu, ale je to štěně no, bůh ví co by chytila tak to vynahradíme Českým rájem koncem tohoto týdne, tam je taky krásně hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2012 17:22 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: JiraSchely
V sobotu i s rafanem na Šumavu, ale vzhledem k tomu, že mám háji koleno, tak to na nějaký dlouhý tůry nevypadá... a pak až na konci srpna do Slovenskýho Ráje na pěšárnu, ale bez rafana. Ten zůstane doma s našima
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2012 22:30 JiraSchely
Před týdnem jsme byli v Chorvatsku takže už nikam :-( ale po Česku určo zapomněla jsem na fotky hned je sem vlepím :)

Česko je stejně nejlepší na výlety a dovolené love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2012 22:14 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemenaRe: Sony
Můžeš pak doplnit další sesterský web o fotky a zážitky z výletů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2012 05:47 Žena Sony [3] - Teriéři – Všude dobře...
Tak, my se taky nechystáme nikam, vypadá to spíš na výlety po okolí a snad na zimu anebo příští rok (to bych se pokusila Indýho propašovat k moři). :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 15:17 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
smich smich
Téma letos pro mě jak stvořený!!

...nikam, kurýruju psa patrně víc než za Korsiku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 10:00 Žena DaD [745]
Nikam daleko a jen a pouze tam, kde lze s hafanem. hop Chaloupka na Vysočině čeká, jedna babička chata v Jizerkách, ale ta jen, když projde Beňula.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2012 05:03 R Žena Jarka [1804] - Společenská plemena – Kam pojedete letos na dovolenou?
Korsika, ale jenom pánové. Já pouze chaloupka.Vystřídáme se v péči o Rexíka.
www.novinky.cz/…
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zábava • Zobrazeno 197x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/581-kam-pojedete-letos-na-dovolenou-a-co-hafani