Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Irský vlkodav

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psí rasy 

+ přidat příspěvek
Irský vlkodav
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 11:45 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
No, tak ono stačí v určitým údobí i rozdíl mezi večerem a ránem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.08.2012 19:54 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: petrab
jj je to až kouzelný,jak rostou před očima..stačí když ho týden nevidíš a příjde ti,že je dvakrát větší,i když roste tak jak má.. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.08.2012 23:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Mě vůbec fascinuje ten růst u velkejch plemen. Z pidi mimina je za třičtvrtě roku tele. Co dělaj kosti a klouby je neuvěřitelný.
Každýmu obřikovi přeju pomalej a kvalitní růst.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.07.2012 03:05 Dracula
Hele, to musí být asi pořádný záhul na pejskovi klouby ne ? Taková výška a tíha na takových tyčkách oproti tělu vlkodava hmm
Asi to chce krapátek větší péči a zodpovědnost

coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.07.2012 19:53 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
fúú vlkodava by som hneď bral, len škoda že sa mi kvôli akváriám nevmestí do izby ;-) keď som toto plemeno videl prvýkrát pred dvomi rokmi to bolo niečo úžasné ;-) a k tomu boli perfektne vycvičený
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.07.2012 18:38 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Chelsa
Ja o nich taky vim kulovy, ale asi 5 let zpatky jsem mela tu cest dva potkat primo v jejich domovine v kempu v connemar a tak nadherny psy jsem uz nikdy nevidela. Skoda ze jsou tak neskladni, jinak bych po takovym psovi asi tajne touzila. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.07.2012 16:56 Chelsa – Re: sgualdrina
To si piš prcku :-D Panule se vždycky směje, když mě vidí s malým pejskem jsou někteří velikosti mojí tlapky a to je komické :-D


Zatím jsi malinkej, ale jednou budeš určitě velkej \"skoro\" jako já a to by se to hráo, aspon byl tě nerošlápl :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 16:33 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Dracula
tak to je jasne love love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   25.07.2012 16:04 Dracula
Velký pes to je, ale tady je každý pejsek velký, ale nejen výškou, ale mají velké srdíčko a to je důležitější než cokoliv jiného :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 15:01 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
jjj pořádný telátko..konečně někdo velikej jako ten muj dogouš..:)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   25.07.2012 14:23 Dracula Re: Chelsa
Já o nich nic nevím, ale vím to "že jsou překrásní" :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.07.2012 13:57 Chelsa – Irský vlkodav
Co všechno , a o čem všem se o těhlech vlkodlacích dá diskutovat :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 109x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/594-irsky-vlkodav