Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Co v nich kdo vidíte?

 

NápovědaFórum » Chov psů » Psi bez PP 

+ přidat příspěvek
Co v nich kdo vidíte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2014 23:22 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Ket
howawart x jezevčík?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2014 19:02 Ket – Co vidíte v Lassii za plemeno??
Fotka k příspěvku kohoutková výška 42 cm
váha 13 kg
dokáže přeskočit překážku vysokou až 130 cm
Je inteligentní a velmi dobře se učí psím kouskům a trikům.
Hrabe díry a chytý myši.Je přátelská a věrná.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.08.2012 17:54 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Terda
Terda napsala: teď v něm začínám vidět i trochu z drsnosrstýho jezevčíka. A co vy? jo, úplná hlava drsňáka! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2012 07:21 Žena Terda [484] - Jezevčíci – Re: Dracula
Třeba fotka zkresluje, ale prostě pohled mi přijde úplně jinej. Moc přátelskej ;-) Alespoň ty dvě šiby co potkávám v parku, maj pohled takovej odtažitej... no Japonci :-D Ale ono kdo ví co se na jeho vzniku podílelo, takže třeba i ta šiba a vzal si zní jen velikost a barvu. I když ta mi přijde spíš labradoří a toho v něm teda taky nevidím :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2012 23:56 Dracula Re: Terda
No, tak mě přijde že má shiba barvu a srst, vůbec, postavu má takovou od zhora dolů a on má i ten špičatej jeich čumáček smich tak, špic, no možná taky :-D Ale myslím že to není přehnaný, to on asi bude víc ras x něco smich
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2012 23:28 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Sem si říkala :-D No tak Šibu v něm nevidím... nevím, chybí mi ten "japonskej výraz" to spíš klasickýho špice, ale teda ta barva... co takhle NO x špic x něco :-D Ale to už je asi hodně překombinovaný :-D I když viděla jsem fotky ovčáků, který měli takovou krásou jako pískovou barvu... ale ti byly snad z Ameriky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2012 23:00 Dracula Re: Terda
Né to není on smich Ten je z Prahy, přijel za námi na venčení s jejich paničkou a s její dcerou :-D A mě tak napadlo, když jsi to tu rozjela že zkusím typy co je zač :) Já si myslela taky že je něco x něco x něco x německý ovčák, ale pak jsem si řekla shiba inu, postava i zabrvení a chlupy, že po němčourovi by nebyl tak světlý ikdyby byl s labradorem-podle barvy x něco stejně by byl moc malej :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2012 22:18 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Tak já tam vidím německýho ovčáka... ale jestli je to ten s yorkem, tak toho bych v něm vážně nehledala :-D Jinak moc pěkněj pejsek palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2012 17:55 Dracula
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2012 17:54 Dracula
Fotka k příspěvku Kříženec Fido, tak jaké jsou vaše typy ??? Těžko říci co smich smich smich



Výška : Něco kolem 30cm,
váha : cca 10kg
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 23:49 Dracula
Když nějakou seženu tak klidně smich smich pokusím se, ale nic neslibuji pač ona bydlí v Praze a tam sice bydlím i já, ale jsem tam jen když je škola :-) tak uvidíme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.08.2012 23:28 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Jůůů to chci vidět! Taky škemrám o fotku... Jinak kamarád měl prý kdysi křížence vlčáka s jezevčíkem a když se někdo ptal (a neznal psy) tak mu prý vždycky odpověděl, že je to velškorgi :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 23:23 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Dracula
chci fotku..to sem musíš dát.. hop
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 22:58 Dracula Re: sgualdrina
Člověče, u nás na vesnici pobýhá s mojí kámoškou čistá směska jorkšíra-táty a čistokrevný něm.ovčák- máma :-D je to sice rozný až takové křížení, ale tohle bylo neuhlídané, takže lidská neopatrnost nýbrž né demence, ale je z toho jen jedno štěně "naštěstí" které má moje známá a škoda že nemám fotku, vypadá to jako velý vlčák s tělem jorkšíra, má takovou velkou hlavu, větší než tělo, velký uši, malou tlamu no prostě smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.08.2012 12:38 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
ja tam taky vidim trochu jezevcika :)) ale kdo vymyslel to spojeni jezevcik a filinka,tak ten zaslouzi metal.. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 22:40 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
bol to len tip, viem že hanoverák je žíhaný a od toho som to prisudzoval, ale v jeho tvári a očiach vidím teriéra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 21:55 Žena Terda [484] - JezevčíciRe:
Když ho měli třetí čtvrtej den malýho, (byl mu asi tak měsíc možná měsíc a půl - to nevím přesně, našli je ve škarpě u cesty) tak jsme v něm teda krom velkýho, kterýho podezříváme z otcovství, viděli nějakýho "bull" pejska. Ale dlouho jsem tam nebyla a on za tu dobu takhle z jezevčil. Ještě má o pár baráků dál bráchu a ten je taky žíhanej s jezevčím kukučem, ale hladkosrstej :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 21:52 Dracula Re: Terda
Jé kupírovaný ušiška , nikdy to se mě taky nelíbí ne
Jo, nebo brazilská fila, jsem nedomyslela že i oni mají žíhané zbarvení :-D No jezevčík v tom je to je asi na tutovku :) pak možná ještě něco
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.07.2012 21:51 Dracula Re: Jager
Ty jsi taky... kde v tom vidíš barváře smich ty máš z těch loveckých plemen popletenou hlavu i jdi ty kluku :-D a teriér? spíš ten jezevčík abrazilská fila si myslím já teda, ale kdo ví, třeba to má i předka nějakého drsnosrstého teriéra
hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 21:37 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
Ani jeden nejsou žádná rasa :-D nebo spíš všecky dohromady... velekej jak jsem psala by měl mít v sobě filu... JInak pes na obrázku je krásnej palec Ty dogy co mi vyjel strejda google se mi tak nelíbily. Pravda já mám slabost pro psiska s plandacíma ušima tamti je měli ustřihnutý. Jo a kukadla a takovej ten chytrej pohled mi taky přijdou u malýho jezevčí. :-) Jenže já taky vidím jezevčíka ve všem smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 21:33 Dracula Re: Terda
Fotka k příspěvku Tak asi takto mi přijde že vypadá ten větší, jako kanarská doga, nebo je to jiná rasa ?? :-D a jinak asi vs hrubosrstý jezevčík, už podle kukadel a srsti, což takovou knírač zdaleka nemá :-D Ale jsou oba krásní palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 20:58 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Jager
No já to sem dala fakt jen pro zajímavost. Že se odpovědi nedobádáme je mi jasný :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 20:53 Muž Buba - Gump [262] - TeriéřiRe: Terda
Jeho pôvod pozná najlepšie len jeho otec ale škoda že nám ho neprezradí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 20:49 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Jager
Tak zrovna tím, že otcem menšího je ten velkej jsme si skoro jistí... On je to totiž notorickej dezertér... Jo no teriér mě nenapadl, ale taky by mohl (I když na vsích jsou běžnější ty jezevci a on má i krátký nožky). To bude tím, že mám doma jezevce :-D Jinak kamarádka tipovala příměs knírače a toho v něm pro změnu nevidím vůbec.
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.07.2012 20:45 Muž Buba - Gump [262] - TeriéřiRe: Terda
ja by som na to šteňa povedal Hanoverský barvář a nejaký teriér - fox ..
v tom väčšom vidím x ridgeback ? neviem, môj názor
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 20:43 Dracula Re: Terda
Mívala jako jsem dítě kanarskou dogu- Dogo De Preso Di Canario a byla uplně stejná jako ten větší :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 20:02 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: sgualdrina
Fotka k příspěvku Vyřídím :-) Oni jsou skvělí. Hrozně hodný psiska. Jinak tady je ještě fotka štěnda. A toho jezevce tam prostě vidím :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 19:06 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
tak Filinka je tam jasna :)) čumačci fajnoví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 19:05 Žena Terda [484] - Jezevčíci
Fotka k příspěvku A tady je druhý :-) To je ještě štěně asi tři a půl měsíce staré, nalezenec od silnice za vsí. Když byl menší skoro jsme s kamarádkou tipovaly, že první pes je asi jeho táta, ale teď v něm začínám vidět i trochu z drsnosrstýho jezevčíka. A co vy? Za kvalitu fotek se omlouvám, ti dva bambulové chvíli nepostojí.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 19:01 Žena Terda [484] - Jezevčíci – Co v nich kdo vidíte?
Fotka k příspěvku Ahoj! Tak mě napadlo tady zadat takový kvíz. Chodím ke koním a tam mají rafany - voříšky, či chcete-li křížence. Zajímalo by mě, jaké předky v nich kdo tady uvidí. Nejde mi o přesné určení, jen o tipy. :-) Na první fotce je starší z obou psisek... Paní majitelka tvrdí, že je kříženec brazilské fily, ale já v něm vidím snad i trochu labradora (hlava, čumák).
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chov psů • Zobrazeno 250x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/598-co-v-nich-kdo-vidite