Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Hry a zábava

 

NápovědaFórum » Péče o psa » Výchova a výcvik psa 

+ přidat příspěvek
Hry a zábava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 09:32 Žena Terda [484] - Jezevčíci
My včera objevili novou bezva zábavu... tedy z pohledu Berťi určitě. Jak napadlo hodně sněhu, tak babi má doma starou asi kuní kůži (má to i hlavičkou a pacičky) a tu jsme mu zahrabávaly do sněhu a to byl mladej v sedmým nebi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.02.2013 22:06 R Žena petrab [10528] - foto, veterina
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2012 23:31 Žena jane91 [4] – Plyšáky
Fotka k příspěvku Plyšových hračiek u nás nikdy nie je dosť hmm
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 19:52 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
Já jsem Schatzovi koupila obycejnej gumovej děckej balon..mel z nej strasnou radost,vcera ho sice prohryzl,ale z te vyfoukle duse má strasnou srandu a nosi ji furt v hube a chce se o ni tahat.. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 07:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
No a ten je tvrdej a kvůli právě ohoblovaným zubům z tenisáku ho my nemůžeme mít, protože i když se zuby ošoupou, nevadí to, krom estetiky, ale postupně ve stáří je kousání tvrdých věcí problém (bohužel u nás i milovaného rukávusad )....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 01:10 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
Fotka k příspěvku tenisáky už nepoužíváme přesně z toho důvodu, co napsala Peťa.. Safí sice ohoblované zuby nemá, ale člověk nikdy neví X-) . Pokud tenisák, tak jen nějaký starý, který už je "plyšový" nebo holý, ale všechny jsme už asi poztráceli.
Již léta u nás vede dentální balónek od Trixie potlesk
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 00:59 Dracula Re: petrab
Fotka k příspěvku Tak tenisáky, tak ty ne eee, ty nepoužíváme, ona Bea má ráda co se kutálí, ale před míčkem dá přednost spíš klacek, nejlépe přetahovadlu, nebo i typický hadr, ale ty cupuje na kousky- ALE pečlivě vyplyvává kusy látky, ikdyž to se mi taky nelíbí- že to žere- tak ji hlídám :) možná mám přehnaný strach, ale tak at , aspon se ji nic nestane a když jo, budu vědět co je příčinou :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 00:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
E. za mlada (nejen jako štěně) nesnášel cokoliv, co mělo vočíčka, čumáčky, vocásky, pacičky apod., všechno to vyhryzal a vypliv. To bylo plyšáků a blbin. Dneska je ke všem hračkám už iks let vzorňák a jen je lehoučce žižlá.

Jinak při hrách bacha na tenisáky - jsou to smirkl papíry, zvlášť ty nový a špinavý od hlíny a písku. Takže aprotérům notorákům a zvlášť těm, co překusujou - jedině do huby latex.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 00:22 Dracula Re: petrab
Klacky má Bea ráda, ale už ví, že do určitý doby si s nim smí sama hrát "pokud ji ho neseberu" to trvá do té doby, až ji omrzí aporty, to je sice po dlouhé době, ale ví že kousat je na malinký koušíčky "nesmí"... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 00:05 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
no, klacky taky uměj pěkný lahůdky
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 00:04 Dracula – Re: petrab
Ježiš to musel být hrůza :-O
Taky nemám ráda, když si hraje s něčím- co je akorát do huby, spíš něco většího no ;-)


U nás naštěstí vyhrává hadr či přetahovadlo

Jsem neštastná i za klacky, kvůli kouskům, které má v oblibě polykat, když klacek láme hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 23:59 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Dracula
Fotka k příspěvku Dracula napsala: Jako Kinder vajíčko to žluté z něj ? Jeej jsi odvážný, já bych se celkem bála že ho spolkne ne a udusí se :-O

Tak ono to nemusí být ani ono žlutý...
Když si vzpomenu na horror, kdy NO mý známý spolkl balonek bez šňůrky velikosti tenisáku, se kterym si hrál leta... foto.krmivashop.cz/…
co zažila za hrůzu a jen s obdivem pes přežil, protože jediný, co ho zachránilo bylo to, že se nakonec vet. podařilo za tu díru po víc než hodině uvnitř zaháknout kleště www.galenicamedical.cz/… a vyrvat ho ven a následovala kvůli zaplynování torze žaludku a šílenosti nemající obdoby, tak preferuju na hraní vždy něco, co má šňůru a nebo co je velký jak meloun...

Jinak my jsme notoričtí šílenci na cokoliv aportovacího a vzhledem k věku a chrupu je pro nás jednička tohle: img.seznamzbozi.cz/…

 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.08.2012 12:05 Žena Milena [1577] - Teriéři
Fotka k příspěvku Sissi je taky úžasná hračička. Schovávání věcí miluje, hledá s plným nasazením a taky je vždycky přinese. Moc ráda hledá třeba v posteli, dobývá se pod deku nebo pod polštáře, nádherně funí a vypadá nadmíru spokojeně. Nejoblíbenější je ovšem míček, ten můžu schovávat nebo házet, dokud mě to neomrzí. Nevydržím tolik, co Sissi. smich
Až mě někdy mrzí, že už nemám fyzičku na to, cvičit s ní třeba stopy. Asi by jí to šlo, protože se jí dost často schovávám - když se někde zakecá s kámošem - a ona se pak rozhlédne a když mě nevidí, nasadí nos na zem a jede. I když třikrát změním směr, jde naprosto spolehlivě. palec No, nevím proč si stěžuju, chtěla jsem společnici a tu mám. Přímo skvělou! :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 11:12 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
kinderko samozrejme pod dozorom palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 07:11 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Dracula
No zajímavý je, že na aport jako takovej se mi vždycky vybodnul a po druhým hozeným míčku ho nedal a nedal (ale to byl malý pubertální telátko, tak to můžu zkusit znova a třeba to půjde :-D ), ale s plyšákem se vrátil na místo odkud jsem ho poslala a tam mi ho dal ani nemrkl. coze
Jinak taky jsem znala fenku, co otvírala kindervajíčka... vždycky jsme jí je schovávali a mamka jí je nosila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   01.08.2012 23:22 Dracula Re: Jager
Jako Kinder vajíčko to žluté z něj ? Jeej jsi odvážný, já bych se celkem bála že ho spolkne ne a udusí se :-O

Jo, s věšením na stromy to děláme taky, hadřík s napodobeninou zaječího pachu a skáče jak veverka, akorát u toho štěká pořád jako pes :-D
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.08.2012 23:09 Dracula Re: Terda
Jo, naš oblíbená hra je prostě "stopovaná" tomu říkám teda já :-D Prostě ona má ukrutnou radost když najde to co jsem po ní chtěla :) Nebo ji taky hrozně baví aportíky s klackama, hlavně do vody :-D
Na babu si hrajeme taky, já když ji honím, mám ruce natažené tak škádlivě na jní že ji to provokuje, jančí štěká a skáče smich

Pe.es- Začni hledat na plyšáka, když ho najde, pokus se aby ho přinesl, pak odměnou pochval, takhle to dělej a po čase měn plyšáka za jiné věci, je důležité umět aport, ale hledaná věc musí mít nějaký pach, a pro začátečníka jako je Bert nějaký hodně lákavý pach, třeba do předmětu vlož pamlsek :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 21:55 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: Jager
No jasně :-) Odměna je jasná věc :-) Bez ní by se na mě vybodnul :-D Ale zatím teda umí najít jen toho plyšáka a ještě ho musím občas trochu navést. Jinak miluje lékovky nebo obyčejný petlahve. Vždycky je morduje dokud je neotevře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.08.2012 21:09 Muž Buba - Gump [262] - Teriéři
ja tej mojej vešiam na stromy uzlíky alebo klacky a ona po nich skáče a niekedy sa vyškriabe aj na strom ... veľkou zábavou pre ňu bolo Kinderko ( prázdne puzdro) v ktorom boli ukryté granulky - :) po otvorení mala prekvapko
skúšala si mu dať odmenu za to že tú hračku našiel ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.08.2012 20:04 Žena Terda [484] - Jezevčíci – Hry a zábava
Ahoj! Tam mě napadlo... Jaké hry vlastně se psem hrajete? Bertík hrozně rád hraje "Já tě chytím" nejlépe kolem bazénu a vždycky má děsnou legraci z toho jak mu nestačíme. Úplně mu svítí očička. Jinak teď naši předělávaj kuchyň, Bertík se jim tam akorát motal, tak jsme si ho vzala k sobě. Jenže on jen smutně koukal na dveře. tak jsem ho chtěla trochu zabavit a začala jsem mu schovávat plyšáka. Jeho nejoblíbenější hračku. Dost ho to baví, ale umí hledat jen toho plyšáka. Tak by mně zajímalo jak to udělat aby časem třeba hledal schované i jiné předměty (pantofli, klíče, uzlík, míček... cokoliv), i když mu třeba tolik nevoní jako oslintanej plyšák. Přeci jen je to takové zpestření na dlouhé zimní večery a ráda bych to ještě vylepšila/ zpestřila. :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 147x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/601-hry-a-zabava