Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Pes - dekorace

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Pes - dekorace
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.08.2012 18:50 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
No, běžně vypadáte stejně jako my. Jehly jsou prima. Já když si je zkoušim v krámě někdy, tak ať dělám, co dělám, nikdy nejsem schopná napnout nohu v koleni a jsem na chůdách furt v podřepu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.08.2012 18:38 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
Fotka k příspěvku No to určitě - a jak asi budu na jehlách běhat, když na nich sotva chodím?? smich to by asi nefungovalo... navíc bych byla k smíchu všem belgickým, protože jsou to všechno stejní "křupani" v riflích a bundách smich Je fakt, že v kostýmku jsem byla jen na světovce, ale to bylo jen jednou stydim
Běžně vypadáme takto (viz foto)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.08.2012 18:24 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Katy napsala: závěrečkama vyslechla poznámku, že se nestydím jít v takovém oblečení na výstavu smich (měla jsem normálně tenisky, rifle, mikinu a cvičební nepromokavou vestu, poněvadž jsme byli venku a poprchávalo)

smich smich smich ty jedna!! Se teda styď! Na výstavu se chodí ve společenskym voděvu a na jehlách! Proto na ně nechodim a když už, tak jen to nutný zlo přetrpim!

Nejhorší na tom nakonec je, že pudl je jeden z nejchytřejších psů a místo toho, aby se vyblbnul někde na louce při výcviku, většinou jeho cestování je mezi kvartýrem a psim salonem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 18:12 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: petrab
no jako já mám jedno, to stačí.. ale ten důvod, který byl popsaný, to mě úplně dojalo coze
Fakt se nedivím tomu, kdo má averzi vůči výstavám, protože když se řekne "výstava", většina si představí pudrování pudlíka někde na úvazu bez špetky venčení. Není jak nám - buranům od BO smich Dokonce jsem si kdysi před závěrečkama vyslechla poznámku, že se nestydím jít v takovém oblečení na výstavu smich (měla jsem normálně tenisky, rifle, mikinu a cvičební nepromokavou vestu, poněvadž jsme byli venku a poprchávalo)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 17:28 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: Katy
Katy napsala: "proč neměl vodítko? protože to se pudlíkům dává až do kruhu, aby se nepotrhala srst a neponičil účes". To už si ti lidi opravdu dělají srandu :-|

hustý, a já debil jich mám na E. několik
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 16:09 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Katy
jjj IX.skupina je vždycky taková,je to maras co někteří líde udělají,ale to už je jejich věc..kolikrát tolik vlasove kosmetiky nemam ani ja..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 15:51 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
jako já jsem se tomu v první chvíli smála až skoro nahlas smich ...ale postupem času mi došlo, že oni to ti lidi asi fakt myslí vážně coze masakr.. nechápu.. a hlavně chápu lidi, kteří si o výstavách nemyslí nic dobrého. U nás (BO) si sedíme, povídáme, jdeme venčit, prohlídnout si ostatní pavilony..a je fajn. Pak přijdeme do pavilonu s IX. skupinou a leckterá parfumerie nebo kadeřnictví by se nemuselo stydět - smrad z různých sprejů, kolikrát opravdu nepěkné zácházení se psy atd atd. Přála bych některým vidět naše klubovky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 15:41 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Katy
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD NEVĚŘÍM :-D tomu říkam hlod
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 13:48 Žena pavoucica [703] Re: Katy
coze coze coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 12:05 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honácká
právě probíhá zajímavá debata na ifauně :) ne, že bych tomu chtěla dělat reklamu, jsou tam názory jak noha, opravdu smich ale zajímavé je, kam až se diskuze o "prokousnutém pudlovi" dostala...

Představte si, že někdo napíše větu "proč neměl vodítko? protože to se pudlíkům dává až do kruhu, aby se nepotrhala srst a neponičil účes". To už si ti lidi opravdu dělají srandu :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2012 11:43 Žena pavoucica [703] Re: sgualdrina
to si myslím taky:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2012 21:23 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: pavoucica
hadej nic dobreho to nebude :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2012 21:23 Dracula Re: pavoucica
To ti nemůžu říct, protože nevím, jak to takhle chodí a taky ...lidi jsou různí, někdo má psa jako doplněk a miluje ho celým srdcem a někdo psa vezme k veterináři nebo ani to ne a nechá ho v pelechu celé dny, a namísto něho přijde nové miny doplnkové štěnátko nebo kočka, takhle o tom mám obrázek já hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.08.2012 21:10 Žena pavoucica [703] Re: Dracula
ale zajímalo by mě jaký vztah muže mít majitel k pejskovi, kterého bere jako modní doplněk???Co se stane s pejskem, když zestárne a začne být nemocný a potřebuje víc pozornosti???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2012 22:30 Dracula Re: pavoucica
Souhlasím... Jorkové jsou dneska ve většině případů jako modní doplněk namísto kabelek se vodí nebo "nosí" jorkšír, navoněný lidskou vonavkou, pošperkovaný, přeculíkovaný a přehýčkaný až běda hmm
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2012 06:48 Žena pavoucica [703]
Tady je zase hromada Yorkšíráčku, nevím ale mě třeba štve, že chodí venčit stylem, vypustit před dum rychle vykakat (sakrament samozřejmě neseberou, jelikož se schválně dívají jinam) a pak psa vezmou pod paži a valí zase domu:)Kam jsme se to lidičky dopracovali....Modní psy, moderní byty, moderní jména pro děti, volná výchova.
My máme dum, který rekonstruujem, seniorku nemoderní huskošku, naše malá má obyčejné jméno, doma vařím uklízím ani na nehty nechodím, ani do solárka a vedle všeho toho moderního a těch lidiček, pro který je duležitější moda a peníze si připadám někdy jako druhořadej povl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.08.2012 21:27 Dracula Re: DaD
To jasné... Znám plno psů- tady v okolí.. Pes na okrasu, ale česat to, když má dlouhé chlupy? je-problém! Ani náhodou- mě to nebaví řeknou si..Pak to je slepený s přírodníma culíkama a nepřírodníma dredama---hrůza pohledet, chudák pes- debil pán hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2012 20:55 Žena DaD [745]
U nás lehává nádherná retrívřice, už skoro apatická, už se občas ani nekoukne, když jdeme kolem. Ven chodí minimálně, samý dred, ale PP má. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2012 19:06 Žena pavoucica [703] Re: Terda
takových lidí je hromada, s tím člověk nic nenadělá :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 11:40 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: petrab
plně souhlasím..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2012 11:38 R Žena petrab [10528] - foto, veterinaRe: sgualdrina
dekorativní chov, jak to nazývám, se mi vůbec nelíbí, i když na co si pes časem nezvykne... pakliže se jedná o pidi psa v kočárku, tak se zcela zamhouřenýma očima, co s tim můžem, se to snad dá blbě strávit, velkej průser je ale dekorace, co se týče velkejch plemen, tam už je to pak průser hlavně co se týče zvladatelnosti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 20:51 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psiRe: Terda
jj to je taky pravda,takový ty psí živí zahradní trpaslíky mám vůbec nejradši..jj proste takoví ti lidičkové,asi nemají představu o tom,že pes má duši a nekoupili ho v OBI v sekci dům a zahrada - dekorace..nj hold i takové věci se dějí a my za počítačem s tím moc neudelame.. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   17.08.2012 20:20 Žena Terda [484] - JezevčíciRe: sgualdrina
To taky nechápu... yorkové, čivavy, bišonek jako módní doplněk ke kabelce. Nejlépe s růžovou mašlí a bižuterií na obojku a paničky je tahají i do nákupních center, do města, všude... Pak se nedá divit, že hodně lidí kvůli tomu kouká na malí pejsky skrz prsty. Jenže hodně lidí je vůbec nebere jako psy. Ale alespoń jsou s se svými páňulemi, když už třeba neví co je to les nebo louka. U nás bydlí jedni lidi, do kapsy rozhodně hluboko nemaj, ale věčně nejsou doma. Na zahradě trávník střiženej po anglicku a za plotem stojí a kouká labrador. Krásnej pes, štíhlej... ale je tam pořád sám. Dřív alespoň štěknul na kolemjdoucí, teď už ani to ne, jen přijde k plotu a smutně kouká. Když byl Berťa štěndo tak tam měli krátkosrstýho jezevčíka... taky krásnej, ale byl tam pořád sám v létě i v zimě, pak zmizel a objevil se tam ten labrador. Ani jednoho z nich jsem v životě neviděla na procházce nebo že by si s nimi někdo na tý zahradě hrál. Prostě tam jsou jen jako vkusná živá dekorace... To je podle mě ještě horší než to tahání psa po salónech... ti mají totiž alespoň lásku svýho pána, když už ne psí život. Tihle za plotem ne :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.08.2012 19:42 Žena sgualdrina [1064] - Pinčové, knírači, molosoidní psi
jj je to modní trend..znám paní co tu má boloňku a ta ji nechava lakovat i drapky..no proste HLUPAŇA..ale víc mě serou ti lidi,kteří si na jejich blbosti zakládají byznys viz.kosmetické salony pro psy,kde jim ty drápky nalakujou,psa ti nabarví snad i na růžovo,nebo ti z něj udělaj pandu,když to chceš..podlě mě to už hraničí s týráním zvířat,ale kšeft kvete vesele dál.. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   17.08.2012 14:25 Dracula – Pes - dekorace
Chci tímto říct, že si často, ale poměrně hodně často a už dlouho lidi pořizují psa jako dekoraci čili modní trend, což se podlední dobou příliš moc používá....¨

Např. Jorkšírský teriér nebo čivava už zdobí náruče- paninek, oblíkají je do-šatiček, korálků, korunek, náhrdelníků a co pes? Ten už snad ani neví, že je pes !!

Také si mnoho lidí začali pořizovat plno psů jen podle vzhledu, např.. se hodně trendy stala taková borderka, retrívr,labrador nebo bígl, ted nemluvím o bíglu harrier, ale o praktickém bíglu, který se díky svému vzhledu stal ozdobou několika zahrad či rovněž bytů, ale nač si ho ti lidi pořizují, když si o psech, které mají nevědí nic? Ono to pak dopadá tak, že pes je nevychovanný, neposlušný, hrubý, jančivý a v nejhorším ho nikdo nevenčí- to pak nemaj vypadat "tlustě" tak jak potom bez nedostatku pohybu psy vypadají....."Lidi, lidi, pitomost sama!" tohle sám moc dobře a škoda že to tak je...
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 171x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/611-pes-dekorace