Přihlaste se a využijte web naplno HAFICI.NET »

Psa nezávazně

 

NápovědaFórum » Péče o psa  

+ přidat příspěvek
Psa nezávazně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.09.2012 23:04 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudba
Já tohle nechápu, protože přece jen ten vztah s tím čtyřnohým tvorem-kamarádem máme. Mě přijde těžké si i představit, že mám pejska na předvýchovu, když jde pak asistovat a jinak pomáhat. Ale to je pochopitelné. Ale stejně bych to ořvala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.09.2012 10:22 Žena Katy [1816] - Plemena ovčácká, pastevecká a honáckáRe: Dracula
Je to hnus.. nedovedu si představit, že bych dala pryč kus sebe hmm (i když v případě Safajzka by byli někteří rádi :) ) Nemám k tomuto chování slov.. opravdu ne hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   02.09.2012 00:31 JiraSchely Re: Dracula
Tak tohle je jeden z těch nejhorších případů, které se stávají-bohužel dnes i denně :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   01.09.2012 00:05 Dracula Re: PhoebeAdel
To je fakt, jenže.. co naděláme takový lidi jsou a budou... Jsem zvědavá jak dlouho ji budou venčit, než se začne chuděrka venčit ona sama v peřinách a pak dostane výprask jak bylo známo u předchozích :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.08.2012 23:54 Žena PhoebeAdel [1839] - papillonci a jíní milí pejsci, foto, knihy, hudbaRe: Dracula
děsný. Už mám někdy plný zuby toho jak se lidi chovak k sobě ale ke zvířatům to nepochopím. ble
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   29.08.2012 22:39 Dracula – Psa nezávazně
U nás ve vsi, ve městě, setkává se a setkal se s tím určitě už každý... Já osobně už několikrát s tím, že si někdo pořídí psa a úplně se na něj vykašle...

Známe takové to: Je to štěně a je roztomilé, staráme se o něj, ale začas štěně vyroste a už ho nepotřebujeme, tak proč ho nehodit jako "plyšáka" do kouta a nestarat se o něj? Nažrat dostane a tím to hasne, to snad známe všichni...

Nedávno jsem se setkala s problémem jedné rodiny, koupili si štěnátko jorkšíra, jsou jí 3 měsíce, zatím se o ni starají tak akorát, ale tato rodina, už měla psy čtyry, ale čtyry z toho důvodu, že ŠTĚNĚ-2 LETÝ PES-A JDE Z DOMU... Prostě až je pes omrzel a nechtěli se starat, tak ho prodali a ted to čeká i tu nevinnou malou fenku----ACH jOoo.... hmm

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o psa • Zobrazeno 68x

© HAFICI.NET - https://hafici.net/forum/615-psa-nezavazne